logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

SEL | Kaunas

Š 2024-12-14 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

„SEL“ bandys pagerinti dar vieną rekordą: tą darys grįžę į Kauno „Žalgirio“ areną

 Vos spėjęs pasidžiaugti rekordiniais koncertais Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, Egidijus Dragūnas skelbia apie dar vieną planuojamą įspūdingą šou. Jam pasiruošti grupė „SEL“ turės lygiai metus: įspūdingas, pilnas naujų moderniausių sprendimų renginys įvyks 2024 metų gruodžio 14 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Selas neabejoja, kad jis taip pat taps rekordiniu.

 „Grupė „SEL“ 2014 metais treti pasaulyje, po „U2” bei Robbie Williamso, surengė 360 koncertą „Žalgirio“ arenoje ir pagerino jos lankomumo rekordą. Po to šį koncertą pakartojo 2015 metais ir pagerino patys savo pasiektą minėtą rekordą. Vėliau ten nė karto iki šios dienos nevyko panašios koncepcijos šou. Todėl norime ir vėl padaryti tai, ko nesugeba niekas kitas – dar kartą pagerinti savo pačių rekordą. Šou planuojamas be galo sudėtingas, nes jį labai bus sudėtinga įgarsinti. Pavyzdžiui, jei norite įsivaizduoti, kas vyks, padauginkite matytas vizualizacijas iš keturių, nes visą vaizdą rodysime iš keturių pusių. Kitų metų koncerte mes padarysime ne tik tokį vaizdą, bet ir 360 laipsnių erdvinį garsą. To arenose Lietuvoje dar nebuvo“, - savo užmojus šiek tiek atskleidžia E. Dragūnas.

 Jo teigimu, 2024 metų grupės veiklos panas labai aiškus: bus įrašytas naujasis albumas ir surengtas greičiausiai tik vienas koncertas – jis ir vyks „Žalgirio“ arenoje.

 „Kai turi tiksliai užsibrėžtą tikslą, jį kur kas lengviau pasiekti. Raginu kuo greičiau nusipirkti bilietus, nes jie tikrai brangs. Kauno Dariaus ir Girėno stadionas talpino 35 tūkstančius gerbėjų, čia bus vietos tik 22 500 žiūrovų. Vėliau jau nebus galimybės patekti“, - sako grupės „SEL“ lyderis.

 Kol kas jis teigia idėjų neatskleisiantis, gali išduoti tik tai, jog koncertas bus teatralizuotas, nes norima surinkti labai įvairią auditoriją, kurioje bus ir jau itin mylimų vyresnių gerbėjų, ir jaunimo, ir vaikų.

 „Tai bus panašu į pasaką“, - intriguoja Selas.

 Bilietus į 2024 metų gruodžio 14 dieną vyksiantį „SEL“ šou Kauno „Žalgirio“ arenoje bus galima įsigyti jau nuo šiandien, gruodžio 7 dienos, Bilietai.lt.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SEL | Kaunas Š 2024-12-14 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 59.60 - 104.60
Renginys SEL | Kaunas
Data / Laikas Š 2024-12-14 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 59.60 - 104.60
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai negali isigyti bilietų klube. Nauji klubo nariai bilietus perka nuo rugsėjo 1 d.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Idėjų logistika, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
selmuscicgroup@gmail.com; +37068977775
Įmonės kodas: 303180930
PVM kodas LT100008204113
Renginys SEL | Kaunas
Data / Laikas Š 2024-12-14 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 59.60 - 104.60
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti