logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Šiauliai) THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS

K 2024-11-14 19:30
Šiaulių arena, Šiauliai

THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS

Trys miestai, trys arenos ir trys muzikiniai desertai viename.

Lapkričio 14 d. – Šiaulių, 15 d. – Klaipėdos “Švyturio”, 16 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmą kartą Lietuvoje koncertuos ne tik Europą sužavėjęs australas Jason Donovan, Vokietijos žvaigždė Lian Ross ir legendinis Thomas Anders iš vienos sėkmingiausių grupių pop muzikos istorijoje „Modern Talking“!

 

Po serialo „Kaimynai“ – karjera Londone

Po ilgų derybų pirmą kartą į Lietuvą atvyksta koncertuoti vien tik D.Britanijoje daugiau nei tris milijonus savo albumų pardavęs išskirtinio balso savininkas iš Australijos – Jason Sean Donovan!

Keturi Jason singlai, vienas jų „Especially For You“ įrašytas su viena didžiausių Australijos žvaigždžių Kylie Minoque, ilgai laikėsi pirmose D.Britanijos topų vietose.

1968 metų birželio 1 dieną gimusio muzikanto albumas „Ten Good Reasons“ parduotas daugiau nei pusantro milijonų tiražu, o pastaruosius metus Jason sėkmingai tęsia savo karjerą D.Britanijos scenoje kaip miuziklų vokalistas, o visame pasaulyje – ir kaip dainininkas bei aktorius.

Tam įtakojo ir Melburne gimusio Jason tėvas Terence Donovan, kuris po dainininko karjeros buvo garsus Australijos aktorius, atlikęs vaidmenis populiariame seriale apie policininkus „Padalinys 4”(„Division 4“), taip pat muilo operoje „Kaimynai“ („Neighbours“), kur dar ir dabar viename pagrindinių vaidmenų filmuojasi pusseserė Stephanie McIntosh.

„De La Salle“ koledžą baigęs Jason pradžioje taip pat išgarsėjęs serialu „Kaimynai“. Išėjęs iš serialo 1989 metais Jason persikelia į Europą, į Londoną, kur dirba aktoriumi bei dainininku. Tiesa, aktorystė bei daugiau nei dvidešimt vaidmenų šlovės jam neatnešė, vienok „Kaimynai“ jam padėjo susidraugauti su ten pat vaidinusia ir Kylie Minoque, kur garso įrašų firmai PWL jie dviese įrašo dainą „Stock, Aitken&Waterman.

Po to Jason įrašo kelis singlus, skirtus paaugliams ir driokstelėja su Kylie Minoque daina „Especially for You“, kuri D.Britanijoje užkopia į pirmąją, o Australijoje – antrąją vietą. Jie kartu puikuojasi singlo viršelyje, kurį laiką susitikinėja kaip pora, o išėjus albumui „Ten Good Reasons“, dainai „Too many Broken Hearts“ bei „Sealed with a Kiss“ perdirbiniui, Jason Donovan tampa pop žvaigžde.

15 jo dainų patenka į D.Britanijos topų viršūnes, bet trečias studijinis albumas „All Around The World“ gimtinėje dienos šviesos neišvydo.

Vienok jo daina „Any Dream Will Do“, atliekama miuzikle „Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat“, patenka į D.Britanijos tipų olimpo pagrindinį sostą, jis nusifilmuoja meniniuose filmuose.

 

Paaukojo 200 tūkstančių svarų

Jo karjera smarkiai sušlubavo dėl problemos su narkotikais, nors 1999  metais Jason prisipažino, kad dar šiek tiek rūko marihuaną ir vartoja kokainą.

Tačiau dėka trijų vaikų ir žmonos Angela Malloch, su kuria kartu nuo 1997 metų, jis susitvarkė su sunkumais, nusifilmavo Australijoje populiariame intelektualiame ABC seriale „MDA (Medical Defence Australia), aktyviai dalyvauja muzikiniuose projektuose, miuzikle „Chitty Chitty Bang Bang“ pagal Ian Lancaster Fleming knygą vaikams „London Palladium“ scenoje, dalyvauja koncertuose, vėl – miuzikle-operoje „Sweeney Todd“, o pasibaigus gastrolėms grįžo į Melburną, kur atliko vieną pagrindinių vaidmenų australietiškoje Londono dramoje „Festen“.

Pastaruoju metu jis „pardavė“ savo balsą įgarsinti žaidimą „Buzz!“ žaidimų konsolėje „Playstation“, vėl dalyvauja miuzikle – šįkart „Priscila – dykumos karalienė“ („Priscilla Queen of Desert“), kuris itin sėkmingai vyksta „Palace“ teatre.

Pirmą kartą į Lietuvą atvykstantis nuostabiu balsu apdovanotas Jason  atsakingai renkasi projektus, populiariame televizijos šou „I‘m A Celebrity, Get Me Out Of Here!“ patenka į finalinį trejetą, o už mokamą balsavimą telefonu laimėtus apie 200 tūkstančių svarų paaukojo Oksfordo vaikų ligoninei.

 

„Fun Factory“ narė su daug slapyvardžių

Šiuo metu Ispanijos saloje Maljorkoje gyvenanti dainininkė bei kompozitorė vokietė Josephine Hiebel, pasaulyje žinoma sceniniu slapyvardžiu Lian Ross, buvo populiarios grupės „Fun Factory“ narė.

Jos muzikinė karjera prasidėjo susipažinus su ispanų muzikos vadybininku, garso inžinieriumi Luiz Rodriguez Salazar ir vėliau jos gyvenimo vyru, žinomo bendradarbiaujant su grupe „Modern Talking“. 

Pradžioje po slapyvardžiu Josy ji įrašė du pirmuosius singlus „Do The Rock“ ir „I Know“, po to „Mama Say“, „Magic“.

1985 metų Josephine tampa Lian Ross ir išleidžia singlus „Fantasy“ ir „Say You‘ll Never“, o po slapyvardžiu „Creative Connection“ – „Call My name“, „Scratch My Name“ ir „Modern Talkin“ grupės superhito „You‘re My Heart, You‘re My Soul“ perdirbinį.

Sekančiais metais ji išleidžia dar vieną hitą – „It‘s Up To You“, kuris su „Fantasy“ daugybę mėnesių laikėsi Vokietijos hit paradų ir šokių aikštelių viršūnėse, netrukus singlą „Nevereding Love“, jau kaip „Creative Connection“ – „Don‘t Yuo Go Away“, vėl kaip Lian Ross – „Say Say Say“, kelis perdirbinius.

Jos dainos tapo ir kelių filmų garso takeliais, Lian leidžia dainas po slapyvardžiais Dana Harris (fankas, soul muzika), Divina (hausas, regis) ar Tears n’Joy (šokių muzika).

1991-1993 metais ji išleidžia dar ne vieną sėkmingą perdirbinį („Gimme Gimme Gimme“, „Rhythm is a Dancer“, „All That She Wants“), po dar kelių hitų pasineria į dainų tekstų rašymą, bendradarbiauja su kitais atlikėjais ir kaip „Tears n‘Joy“ įrašo albumą „Enjoy“.

Pervažiavusi gyventi į Ispaniją, kur jos vyras įkūrė „Studio 33“, ji dalyvauja įvairiuose projektuose, koncertuoja su „Fun Factory“ ir išleidžia du albumus – „Next Generation“ ir „ABC of Music“. 2003 metais dar viename albume „Are You Ready“ juntamas ir ispaniškas prieskonis.

Vėliau dalyvauja įvairiuose projektuose, taip pat su įvairiais atlikėjais, festivalyje kartu su Gazebo bei Eddy Wata kaip Lian Ross, primena save dainomis „Say You‘ll Never“ ir „Scratch My Name“, išleidžia kelis rinkinius, 2013 metais pirmąjį oficialų albumą „I Got The Beat“, 2016 m. antrąjį – „And The Beat Goes On“, o prieš trejus metus trečiąjį – 3L.


Jo daina karaliavo net 81 šalyje

1979 metais Liuksemburgo radijo dainų konkursą laimėjęs Berndas Weidungas, visiems pasaulyje žinomas kaip Thomas Anders, netrukus įrašė savo singlą „Judy“ ir koncertinio turo metu susipažino su žaviąją CC Catch išgarsinusiu Dieteriu Bohlenu.

Su grupe „Modern Talking“ Thomas išleido galybę dainų, pasiekusių dešimčių pasaulio šalių topų penketukus, o superhitu tapęs „You‘re My Heart, You‘re my Soul“ topų viršūnėje tarp populiariausiųjų išsilaikė net pusmetį ir karaliavo net 81 šalyje!

1989 metais Thomas išleido pirmąjį solinį albumą „Different“ ir sėkmingai pradėjo solinę karjerą, bendradarbiauja su „T-Seven“ („Mr. President“ solistė), „No Angels“, Marta Sanchez, Isabel Varell, Glenn Madeiros, garsiais renginių organizatoriais bei vadybininkais Mike Paxman (dirbo su Nick kamen), Christian de Walden (Amanda Lear), Ralf Stemmann (Ricky Martin) ir daugeliu kitų.

 

Šlovė ir už Atlanto

Thomas Anders sėkmingai dirba Europoje, singlą jam dovanojo garsios grupės „Roxette“ duetas, pats rašo dainas. Vieną jų, „Dance In Heaven“ (Šokis Danguje), Thomas įrašė po pokalbio su garbaus amžiaus gerbėja Ethel, su kuria susipažino prieš kelerius metus. Pokalbio telefonu metu moteris jau sunkiai rinko žodžius, o Thomas supratęs, kad daugiau negirdės jos balso, parašė šią nuostabiai liūdną dainą.

1994 metais Amerikoje Thomas ispanų kalba išleido albumą „Barcos de Cristal“ skirtą Lotynų Amerikos rinkai, kuris Argentinoje pateko į hit paradų viršūnes. Netrukus pop muzikos legenda ispanų muzikos žvaigždei Martai Sanchez parašė pagrindinę dainą populiariam vietos serialui „Tal Vez“, kuri tapo hitu numeris vienas Meksikoje.

Thomas dirba ir „slėpdamasis“ po slapyvardžiais Chris Copperfield, Phantomass, į savo programas įtraukia džiazo numerius.

1998 metais dešimtmečiui vėl netikėtai atgimus „Modern Talking“, tuo pačiu Thomas dirba ir vienas, surengia įspūdingus koncertus JAV, taip pat milžinišką Europoje su grupe „Scorpions“, įrašo akustinį albumą su orkestru, praėjusių metų kovą išleidžia jau 17 savo studijinį albumą „Cosmic“, dalyvauja įvairiuose projektuose, populiariame muzikiniame TV šou „Kaukė“.

 

Visi gimę džiaugtis

Ir dabar visuose pasaulio kampeliuose „graibstomas“ dainininkas skaičiuojant grupės ir solo įrašus yra pardavęs daugiau nei 125 milijonus albumų kopijų, gavęs daugiau nei 420 platininių bei auksinių apdovanojimų!

Nepaisant milžiniškos sėkmės ir daugiau nei 40 metų patirties muzikiniame versle Thomas Anders visuomet išlieka savimi, jo gerbėjai visame pasaulyje žavisi žvaigždės tikrumu ir nuoširdumu, kuriuo jis spinduliuoja savo koncertuose.

"Nuolat patekdavau į dideles avarijas, tačiau visada likdavau sveikas, gimiau po laiminga žvaigžde, - prisipažino magišką muzikinę pasaką su Lian Ross bei Jason Donovan lapkričio 14 d. Šiauliuose, 15 d. – Klaipėdoje ir 16 d. Kaune, į kurią bilietus jau parduoda „bilietai.lt“, su garsiausiais savo kūriniais atliksianti muzikinė legenda Thomas Anders. – Po kiekvieno incidento susimąstydavau apie gyvenimo prasmę ir supratau, kad reikia mylėti pasaulį, mėgautis esatimi, skleisti teigiamą energiją. Problemos?  Mirsime ir jų neliks. Todėl neužsiciklinkime jose, nes mes visi gimę džiaugtis."

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Šiauliai) THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS K 2024-11-14 19:30 Šiaulių arena, Šiauliai 53.95 - 89.00
Renginys (Šiauliai) THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS
Data / Laikas K 2024-11-14 19:30
Renginio vieta Šiaulių arena, Šiauliai
Kaina 53.95 - 89.00
Svarbi informacija
Kviečiame įsigyti bilietus ir stebėti renginius iš pamėgto Šiaulių arenos VIP lounge (3a.).
 
VIP lounge erdvės privalumai:
-    Geriausio matomumo vietos (prieš sceną);
-    Galimybė mėgautis renginiu draugų kompanijoje – įsitaisius pirmoje minkštasuolių eilėje arba antroje prie staliukų.
-    VIP įėjimas ir liftas į VIP erdvę;
-    Rūbinė tik lounge svečiams;
-    Asmeninis aptarnavimas bei maisto ir gėrimų užsakymas prie staliukų.
-    Lounge duris atveria 1,5 h iki renginio.

Jei turite klausimų, dėl VIP lounge minkštasuolių ar staliukų, prašome kreiptis tel.nr. +37068248822. Dėl bilietų įsigijimo didesnei grupei prašome kreiptis el. paštu: vipklientai@bilietai.lt

Kontaktiniai duomenys, dėl išankstinio gėrimų, užkandžių užsakymo renginių metu kreiptis El.p. siauliuarenabaras@gmail.com; Tel. nr. +37068549300; +37061616645.
 

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė:
~3:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią ir juos lydintiems: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus parteryje zonoje skirotje judėjimo negalią turintiems ir juos lydintiems asmenims (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Šiaulių arena
Jono Jablonskio g. 16 Šiauliai Lietuva
Organizatorius
Legacy INN, UAB
P.Višinskio 37 Kaunas
uablegacyinn@gmail.com; +370 664 76 235
Įmonės kodas: 304137647
PVM kodas 100009804117
Renginys (Šiauliai) THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS
Data / Laikas K 2024-11-14 19:30
Renginio vieta Šiaulių arena, Šiauliai
Kaina 53.95 - 89.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Klaipėda) THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS (Klaipėda) THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Pirkti bilietą (Kaunas) THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS (Kaunas) THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti