logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

2024 m. FK ''Žalgiris'' abonementas

Pr 2024-01-01 22:00 - S 2024-12-01 22:00
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius

FK „Žalgiris“ 2024 m. sezono abonementai

Ištikimiausi komandos aistruoliai buvo dvyliktasis komandos žaidėjas 2023 metų sezone.

Kitais metais „Žalgiris“ padedamas savo aistruolių, sieks naujų laimėjimų.

Įsigyk „Žalgirio“ abonementus 2024 metų sezonui - būk naujų pergalių dalimi!

Atsiėmimas

Šioje svetainėje perkama tik abonemento rezervacija. Abonemento kortelę bus galima atsiimti prekybos centro OZAS parduotuvėje „Sportland“ (Ozo g. 18, Vilnius) nuo gruodžio 20 d.

Galiojimo taisyklės

Abonementas skirtas 1 asmeniui ir galioja FK „Žalgiris“ rengiamose 2024 metų sezono namų rungtynėse A lygoje ir LFF taurės turnyre.
 
Abonementas negalioja UEFA turnyrų rungtynėse ir LFF organizuojamose rungtynėse (LFF taurės finalo ir LFF Supertaurės rungtynėse).

Abonementų savininkai taip pat galės pirmieji ir su nuolaida įsigyti bilietą į 2024 m. sezono UEFA taurių turnyrų namų rungtynes. Išankstinės prekybos metu abonemento savininkas turės galimybę įsigyti bilietus prieš jiems pasirodant viešoje prekyboje. Išankstinės ir viešos prekybos metu abonemento savininkas galės įsigyti 1 bilietą su 30 proc. nuolaida ir papildomai įsigyti iki 3 bilietų už standartinę bilieto kainą.

Abonementas taip pat gali suteikti nuolaidą „Žalgirio“ partnerių prekėms ir/ar paslaugoms. Informacija apie tai skelbiama FK „Žalgiris“ interneto svetainėje www.fkzalgiris.lt (skiltyje „Žiūrovams“ – „Abonementas“).

Pinigai už abonementą negrąžinami nepriklausomai nuo FK „Žalgiris“ namų rungtynių 2024 m. sezone kiekio, rungtynių vietos, bilietų į rungtynes kainos, bilietų į rungtynes neprekiavimo, ir/ar nuo to, ar abonementą įsigijęs asmuo turėjo galimybę dalyvauti/dalyvavo minėtose rungtynėse.

Abonementas negarantuoja, jog jo savininkas pateks į rungtynes, jei jose bus taikomi žiūrovų skaičiaus ar pan. ribojimai, (pvz. nustatyti LFF, lygos ar vyriausybinių institucijų nutarimais), jei abonemento savininkas nesilaikys šių nutarimų ir/ar FK „Žalgiris“ nustatytos dalyvavimo rungtynėse tvarkos.

Naujausia ir detalesnė informacija apie patekimo į rungtynes tvarką pateikiama FK „Žalgiris“ interneto svetainėje www.fkzalgiris.lt (skiltyje „Žiūrovams“ – „Tvarka“).

Renginio nuoroda: http://www.fkzalgiris.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
2024 m. FK ''Žalgiris'' abonementas Pr 2024-01-01 22:00 Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius
Renginys 2024 m. FK ''Žalgiris'' abonementas
Data / Laikas Pr 2024-01-01 22:00
Renginio vieta Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius
Svarbi informacija
Šioje svetainėje perkama tik abonemento rezervacija. Abonemento kortelę bus galima atsiimti prekybos centro OZAS parduotuvėje „Sportland“ (Ozo g. 18, Vilnius) nuo gruodžio 20 d.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
FK Žalgiris, Všį
FK Žalgiris, Všį
Olimpiečių g. 17 Vilnius
+37063852824 / info@fkzalgiris.lt
Įmonės kodas: 302309678
Renginys 2024 m. FK ''Žalgiris'' abonementas
Data / Laikas Pr 2024-01-01 22:00
Renginio vieta Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą A lyga: FK ''Žalgiris'' - FK ''Panevėžys'' A lyga: FK ''Žalgiris'' - FK ''Panevėžys'' Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius
Pirkti bilietą A lyga: FK ''Žalgiris'' - FK ''Sūduva'' NaujasNaujasA lyga: FK ''Žalgiris'' - FK ''Sūduva'' Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti