logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Atšauktas) Muzikinis spektaklis MITAI (Klaipėda)

Pn 2024-04-19 18:30
Klaipėdos Kultūros fabrikas, Klaipėda
Atnaujinta 2024 04 11
 
Taško teatro komanda labai dėkoja Jums už susidomėjimą mūsų visų mylimu spektakliu "MITAI". Deja, dėl netikėtai kilusių techninių kliūčių, šįkart spektaklio balandžio 19 d. Klaipėdoje rodymą esame priversti atšaukti. Dėkojame už supratingumą ir lauksime Jūsų kituose Taško teatro spektakliuose.

Pirkę kasose arba pagal išankstinę sąskaitą prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application

Prašymai priimami iki 2024 m. balandžio 30 d.
Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2024 metų balandžio 25 dienos.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

---

MUZIKINIS SPEKTAKLIS ,,MITAI“

 

Muzikinis spektaklis „MITAI“ perkelia žiūrovus į mistinį pasakojimą apie žmogaus gyvenimą. Kūrybinio proceso metu šiam spektakliui pagamintų styginių, mušamųjų ir pučiamųjų instrumentų bei elektronikos sintezė formuoja išskirtinį spektaklio garsų pasaulį.

 

Meditatyvi atmosfera, šviesa ir šešėliai paverčia šį spektaklį unikalia, kolektyvinei terapijai prilygstančia patirtimi. Tai poilsio ir mąstymo erdvė, kurioje prieš akis piešiami gražiausi vaizdiniai.

 

Mitologija nėra tik bereikšmiai, išgalvoti pasakojimai. Tai – pirmykščių bendruomenių pasąmonės vaizdinių archetipai, simbolinės nuorodos kaip nugyventi šį gyvenimą, kaip peržengti gyvenimo etapų slenksčius ir išsklaidyti mus lydintį žiaurų beprasmybės pojūtį. 

 

„Visur, kur gyvena žmonės, visais laikais ir visokiausiomis sąlygomis klestėjo mitai, ir jie buvo gyvas įkvėpimo šaltinis viskam, ką tik žmogus kurdavo kūno ir dvasios pastangomis.“ - J. Campbell. 

 

Kūrybinė komanda:

Režisierius: Valentinas Masalskis;
Dramaturgė: Dovilė Katiliūtė;
Kompozitorius: Kristupas Biržietis;
Kostiumų dailininkė: Erika Jankauskaitė;
Garso režisieriai: Edvinas Vasiljevas, Lukas Feser;
Šviesų dailininkas: Justas Bø;

 

Vaidina: Jūratė Martinaitytė, Donatas Mickūnas, Solveiga Reklaitytė, Samanta Pinaitytė, Angelina Daukaitė, Laurynas Luotė, Paulius Kavoliūnas, Ramunė Degutytė, Kristupas Biržietis.

 

Rekomenduojamas amžius – N-7

Spektaklio trukmė – 75 min.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Muzikinis spektaklis MITAI (Klaipėda) Pn 2024-04-19 18:30 Klaipėdos Kultūros fabrikas, Klaipėda
Renginys (Atšauktas) Muzikinis spektaklis MITAI (Klaipėda)
Data / Laikas Pn 2024-04-19 18:30
Renginio vieta Klaipėdos Kultūros fabrikas, Klaipėda
Svarbi informacija

Galimybės įsigyti bilietą teatro kasoje nėra. Bilietai parduodami tik bilietai.lt kasose.

Norint įsigyti didesnį kiekį bilietų, prašome kreiptis el. paštu info@taskoteatras.lt

Vėluojantys asmenys į spektaklį neįleidžiami


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Klaipėdos Kultūros fabrikas
Bangų g. 5A, Klaipėda Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Taško teatras, VšĮ
Pušų g. 5, Kumžaičiai Plungės r.
info@taskoteatras.lt/+37066835266
Įmonės kodas: 304034106
Renginys (Atšauktas) Muzikinis spektaklis MITAI (Klaipėda)
Data / Laikas Pn 2024-04-19 18:30
Renginio vieta Klaipėdos Kultūros fabrikas, Klaipėda
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Klaipėdos jaunimo teatras | spektaklis Būti Alisa | rež. D. Girauldon Klaipėdos jaunimo teatras | spektaklis Būti Alisa | rež. D. Girauldon Klaipėdos Kultūros fabrikas, Salė B, Klaipėda
Pirkti bilietą Klaipėdos jaunimo teatras | spektaklis vaikams O.P.A. (Operacija perdirbtas Aš) Klaipėdos jaunimo teatras | spektaklis vaikams O.P.A. (Operacija perdirbtas Aš) Klaipėdos Kultūros fabrikas, Salė B, Klaipėda
Pirkti bilietą Klaipėdos jaunimo teatras | spektaklis Kreicerio sonata | rež. V. Masalskis Klaipėdos jaunimo teatras | spektaklis Kreicerio sonata | rež. V. Masalskis Klaipėdos Kultūros fabrikas, Salė B, Klaipėda
Pirkti bilietą Vilniaus tango teatras - DECATANGO Vilniaus tango teatras - DECATANGO Klaipėdos Kultūros fabrikas, Klaipėda
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti