logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

PABANDOM DAR KARTĄ (SKERDYNIŲ DIEVAS) | rež. Arvydas Lebeliūnas

Š 2024-05-18 18:00
Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai
PABANDOM DAR KARTĄ (SKERDYNIŲ DIEVAS)
 
Žanras – komedija
Trukmė – 2 val., viena pertrauka
Premjera - 2012 m. balandžio 14, 15 d.
 
Autorė - Yasmina Reza
Iš prancūzų kalbos vertė Akvilė Melkūnaitė
Režisierius - Arvydas Lebeliūnas
Dailininkas-scenografas - Artūras Šimonis
Kostiumų dailininkė - Julija Jan
Spektaklyje naudojama Jono Sakalausko muzika
 
Pabandom dar kartą? Gal dar vieną kartelį? Kieno gyvenime nepasitaikė tokių situacijų? Vis bandom ir tikimės, kad pagaliau mums pavyks. Kartais tai pasiteisina, o kartais tik dar labiau įklampina, kaip nutiko ir šios pasauliniu hitu tapusios komedijos herojams. Spektaklis „Pabandom dar kartą“ sukurtas pagal garsios prancūzų autorės Yasmina Reza pjesę „Skerdynių dievas“ (2008).
 
Ši subtilaus juodojo humoro komedija atnešė autorei daugybę prestižinių apdovanojimų, pjesė iki šiol statoma viso pasaulio scenose. Komedijoje vaizduojama gana buitiška ir daugeliui mūsų lengvai atpažįstama situacija. Vieną popietę susitinka dvi inteligentiškos poros aptarti tarp jų vaikų kilusias muštynes, kurių metu vienam berniukui buvo išmuštas dantis. Vaikų tėvai – Ujė ir Rėjų šeimos – stengiasi neva civilizuotai spręsti konfliktą, randant visiems priimtiną susitaikymo būdą. Pradžioje mandagus ir kultūringas bendravimas pamažu įgauna vis aštresnį toną – sulig kiekvienu bandymu susikalbėti, įtampa tarp šeimų ir pačių porų viduje vis labiau auga. Įpusėjus susitikimui, kava pakeičiama romu ir tuomet iškyla po išoriniu porų blizgesiu ir padorumu slepiama neapykanta, nepasitenkinimas ir net agresija. Poros ima svaidytis ne tik kaltinimais, iracionaliais argumentais, seksistiniais ir homofobiškais įžeidinėjimais, bet ir po ranka pasitaikiusiais daiktais. Planuotas suaugusių civilizuotų žmonių susitikimas baigiasi vaikiškai nesuvaldytu chaosu.
 
Nors iš pirmo žvilgsnio komedijos turinys atrodo gana paprastas, buitiškas ir net banalokas, tačiau iš tikrųjų jame paslėpta daugybė temų ir gilesnių prasmės klodų. Didžiausias šios komedijos laimėjimas – tai ne tiesmukas, o intelektualus ir labai taiklus humoras su lengvu ironijos prieskoniu, kurį scenoje šarmingai ir dozuotai žarsto talentingų aktorių ketvertas.
 
Kritikai vieningai sutaria, kad subtilus ir neprilygstamas Y. Reza humoras patenkina net išrankiausią publikos skonį. Tad nieko nuostabaus, kad žiūrovų pamėgta komedija sugrįžta į mūsų teatro sceną atsinaujinusiu aktorių sąstatu ir kiek saviironiškai skambančiu pavadinimu „Pabandom dar kartą“.
 
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PABANDOM DAR KARTĄ (SKERDYNIŲ DIEVAS) | rež. Arvydas Lebeliūnas Š 2024-05-18 18:00 Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai 12.00 - 16.00
Renginys PABANDOM DAR KARTĄ (SKERDYNIŲ DIEVAS) | rež. Arvydas Lebeliūnas
Data / Laikas Š 2024-05-18 18:00
Renginio vieta Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai
Kaina 12.00 - 16.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 30 min. iki spektaklio pradžios
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
moksleiviams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia, POLA nariams.
 
Papildoma informacija:
Informacija žmonėms su negalia (vežimėliuose): įleidžiami nemokamai, užimant jiems skirtas pažymėtas vietas: Parteryje 1-2 eilės vietos N (dešinė) ir 2 eilė vieta N (kairė) bei balkone. Nemokamas bilietas išduodamas Teatro kasoje arba susisiekus su administracija.
Informacija žmones su negalia lydinčiam asmeniui: pagal galimybes įleidžiami nemokamai. Nemokamas bilietas išduodamas Teatro kasoje arba susisiekus su administracija.
Administracijos kontaktai: tel. +370 68612616 , el. p. info@vsdt.lt
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
Valstybinis Šiaulių dramos teatras
Tilžės g. 155, Šiauliai
8 41 524968/teatras@vsdt.lt
Įmonės kodas: 190755170
PVM kodas ND
Renginys PABANDOM DAR KARTĄ (SKERDYNIŲ DIEVAS) | rež. Arvydas Lebeliūnas
Data / Laikas Š 2024-05-18 18:00
Renginio vieta Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai
Kaina 12.00 - 16.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą PUARO | rež. Gildas Aleksa PUARO | rež. Gildas Aleksa Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai
Pirkti bilietą R. Kmita | REMYGA | Rež. O. Koršunovas R. Kmita | REMYGA | Rež. O. Koršunovas Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai
Pirkti bilietą Teatro dirbtuvės ŠIANDIEN AŠ AKTORIUS! Teatro dirbtuvės ŠIANDIEN AŠ AKTORIUS! Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Mažoji salė, Šiauliai
Pirkti bilietą PRARASTA KATARINOS BLUM GARBĖ | rež. Agnius Jankevičius PRARASTA KATARINOS BLUM GARBĖ | rež. Agnius Jankevičius Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti