logo
Select period
Search from map
Menu

QUEEN in Jazz

Sa 11/02/2023 18:00 - Tu 14/02/2023 23:59
24.00 - 44.00
Show descriptionHide description
Lapkričio 18 dieną, 18:00 val.
Klaipėdos koncertų salėje (Šiaulių g. 36), Klaipėda
 
Vasario 11 dieną, 18:00 val.
Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30), Vilnius
 
Vasario 14 dieną, 18:00 val.
Kauno Filharmonijoje (E. Ožeškienės g. 12), Kaunas

QUEEN in Jazz

 ‘‘in Jazz‘‘ projekto rėmuose jau 8 metus organizuojami išskirtiniai projektai tokie kaip ,,NIRVANA in Jazz’’, ,,THE BEATLES in Jazz’’, ,,LED ZEPPELIN in Jazz’’, ,,QUEEN in Jazz’’ kaskart sulaukia didelio žiūrovų susidomėjimo ir stebina anšlagais tapusiais koncertais.

"We will rock You" – ne kartą skandavo legendinė grupė "Queen". Jų žodžių tikrumą įrodė tūkstantinės minios gerbėjų ir iki šių dienų neblėstantis populiarumas. Fredžio Merkurio charizma, rokeriška energija ir nevaldoma ekspresija atgims karališkajame "QUEEN in Jazz" koncerte.

Lietuvos džiazo muzikos atlikėjai pristato Vilniaus publikai aukščiausius kokybės standartus pralenkiančia programa. Pasitelkę neįtikėtiną salsos, sambos, bossa novos, swingo, baladžių garso ir ritmų spalvų šėlsmą atlikėjai pažada, kad visus nukels į bohemišką rojų, neleis savęs stabdyti ir užkariaus net didžiausio skeptiko širdį. Puikūs muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims ir atgaivą sielai.

Svinguojančių garsų švelnumo, gyvenimo saldumo ir jausmų harmonijos kupinas koncertas pasitiks Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose.

Events

No events were found
Buy ticket QUEEN in Jazz | Vilnius QUEEN in Jazz | Vilnius Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 24.00 - 44.00
Buy ticket QUEEN in Jazz | Kaunas QUEEN in Jazz | Kaunas Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 26.00 - 38.00
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload