logo
Select period
Search from map
Menu

VANDENINIS NUOTYKIS | rež. Birutė Banevičiūtė

Show descriptionHide description
VANDENINIS NUOTYKIS
 
Žanras – interaktyvus judesio spektaklis
Trukmė – 30 min.
Kam skirta – 0-3 metų vaikams (ribotam skaičiui mažylių)
Premjera – 2018 m. gegužės 5 d.
Idėjos autorė ir režisierė – Birutė Banevičiūtė
Kompozitorė – Rasa Dikčienė
 
Vaidina:
Gintarė Ramoškaitė / Marija Žinevičiūtė / Rusnė Navickaitė
Mindaugas Jurevičius / Anicetas Gendvilas / Severinas Norgaila
 
„Vandeninis nuotykis“ – tai interaktyvus judesio spektaklis patiems mažiausiems teatro lankytojams, siūlantis neužmirštamą pirmąjį teatrinį patyrimą. Spektaklio kūrėjai kūdikius kartu su tėveliais kviečia pasinerti į mėlynai baltą nuotykį, sukurtą vandens savybių bei formų inspiruotos muzikos ir judesio.
 
Tai įvairiapusį vaikų patyrimą žadinantis spektaklis, kuriame vienodai svarbūs tiek patys mažieji žiūrovai, tiek aktoriai, kurie nevaidina įprastų personažų, o tik paskatina mažylius kartu ieškoti ir atrasti, paliesti ir pajausti, stebėti ir dalyvauti.
 
Spektaklio kūrėjai vaikų amžių atitinkančiomis išraiškos priemonėmis kuria subtilų teatrinį patyrimą, kurio malonumą patirs ne tik mažyliai, bet ir juos atlydėję suaugę. Šis spektaklis leis naujai pažvelgti į savo vaiką ypatingoje – teatro – erdvėje, kuri skatina atsiskleisti netikėtus vaiko charakterio bruožus. Stebint mažylius, nuoširdžiai įsitraukusius į spektaklio veiksmą, neįmanoma neužsikrėsti iš jų sklindančiu šviesiu atradimo džiaugsmu ir mėgavimosi buvimo čia ir dabar akimirka.
„Vandeninis nuotykis“ kviečia atrasti kitokį teatrą – pasaulį, kokį mato ir jaučia patys mažiausi vaikai. Kartu su jais leiskimės į naują patirtį!
 
Vaikai spektaklyje dalyvauja kartu su jį lydinčiais asmenimis. Bilietai perkami vaikui ir suaugusiems.
 

Events website: http://www.vsdt.lt/spektaklis/VANDENINIS-NUOTYKIS/

Events

No events were found
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload