logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

15-asis LVSO vasaros festivalis EDGARAS MONTVIDAS

K 2024-05-30 19:00
LVSO koncertų salė, Vilnius
2024 m. gegužės 30 d. 19 val.
LVSO koncertų salė
 
15-asis LVSO vasaros festivalis
EDGARAS MONTVIDAS

KONCERTO PROGRAMA:

R. Schumann. Dainų ciklas „Poeto meilė“, op. 48 (vok. „Dichterliebe“)
Ž. Martinaitytė. Vokalinio ciklo „Gijos“ pasaulinė premjera
S. Barber. „A green lowland of pianos“, op. 45, Nr. 2
S. Barber. „Sure on this shinning night“, op. 13, Nr. 3
S. Barber. „Solitary hotel“
S. Barber. „I hear an army“, op.10, Nr. 3
I. Novello. „Waltz of my heart“

 

Edgaras Montvidas, tenoras
Simon Lepper, fortepijonas (Didžioji Britanija)
 
15-asis LVSO vasaros festivalis šiemet prasideda įspūdingu operos žvaigždės Edgaro Montvido soliniu rečitaliu naujojoje LVSO koncertų salėje. Solistas publikai pristatys išskirtinę programą – kartu su žymiausiu R. Schumanno dainų ciklu „Poeto meilė“, S. Barberio ir R. Strausso dainomis koncerte skambės ir įspūdinga pasaulinė premjera – specialiai E. Montvidui parašytas Niujorke gyvenančios Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės Žibuoklės Martinaitytės vokalinis ciklas. Koncerte E. Montvidui akompanuos vienas žymiausių britų akompaniatorių ir kamerinės muzikos atlikėjų, Londono karališkosios muzikos akademijos dėstytojas pianistas Simonas Lepperis.
 
Edgaras Montvidas – puikiai žinomas vardas operos elito pasaulyje. Solistas sukūrė daugiau nei 40 vaidmenų, kuriuos atliko Anglijos nacionaliniame, Londono Karališkame „Covent Garden“, Olandijos nacionaliniame, Ženevos, Frankfurto, Liono, Paryžiaus, Briuselio, Strasbūro, Sinsinačio, Santa Fė (JAV) ir kituose operos teatruose. Šalia operos pastatymų, dainininkas aktyviai koncertuoja su žymiausiais Europos, JAV ir Japonijos simfoniniais orkestrais tokiose prestižinėse koncertų salėse kaip Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Berlyno filharmonija ir kitose. 2020 m. E. Montvidas tapo Pažaislio muzikos festivalio meno vadovu. Solistas apdovanotas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu, Kultūros ministerijos garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“, 2023 m. jam įteikta Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
15-asis LVSO vasaros festivalis EDGARAS MONTVIDAS K 2024-05-30 19:00 LVSO koncertų salė, Vilnius 25.00 - 61.00
Renginys 15-asis LVSO vasaros festivalis EDGARAS MONTVIDAS
Data / Laikas K 2024-05-30 19:00
Renginio vieta LVSO koncertų salė, Vilnius
Kaina 25.00 - 61.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
 
Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:
Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį LVSO koncertų salės kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.
Senjorams – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos LVSO koncertų salės kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
Žmonėms, susiduriantiems su negalia – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams. Kontrolės metu būtina pateikti nuolaidą suteikiantį pažymėjimą.
Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.
Nuolaidos netaikomos bilietams į šventinius, orkestro gimtadienio koncertus ir operų pastatymus, taip pat stovimoms ir pristatomoms vietoms.
UAB „BILIETAI.LT“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.
 
 
BILIETŲ PIRKIMAS ŽIŪROVAMS SU JUDĖJIMO NEGALIA VEŽIMĖLYJE, JŲ ASISTENTAMS BEI LYDINTIEMS ŽMONĖMS (ŠEIMOS NARIAMS):
Pirkėjai su negalia vežimėliuose ir juos lydintys asmenys bilietus gali įsigyti tik specialiai tam skirtose vietose įvedus specialų kodą*
Bilietų  kiekis salėje yra ribotas*
 
Įvedus kodą VIETA VEŽIMĖLIUI galite pasirinkti vietą asmeniui su negalia vežimėlyje.
 
Įvedus nuolaidos kodą LYDINTIS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą lydinčiam asmeniui.
 
Įvedus nuolaidos kodą ASISTENTAS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą asmeniam asistentui, oficialiai lydinčiam žmogų su negalia, remiantis LR neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymu. Asistentui suteikiamas nemokamas bilietas.

Atėjus į renginį būtina turėti nuolaidą patvirtinantį dokumentą. Nepateikusieji dokumento, patvirtinančio teisę į nuolaidą, bus neįleidžiami, o pinigai už bilietus negrąžinami.
 
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
LVSO koncertų salė
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ
Vilniaus g. 6-1 Vilnius
kanceliarija@lvso.lt/8 5 262 8127
Įmonės kodas: 190755747
PVM kodas LT907557410
Renginys 15-asis LVSO vasaros festivalis EDGARAS MONTVIDAS
Data / Laikas K 2024-05-30 19:00
Renginio vieta LVSO koncertų salė, Vilnius
Kaina 25.00 - 61.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą LVSO | KATARIINA MARIA KITS IR MARCEL JOHANNES KITS GRIEŽIA PH. GLASSĄ LVSO | KATARIINA MARIA KITS IR MARCEL JOHANNES KITS GRIEŽIA PH. GLASSĄ LVSO koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą LVSO ALYTUJE | FORTEPIJONO VIRTUOZAS ALEXANDER PALEY LVSO ALYTUJE | FORTEPIJONO VIRTUOZAS ALEXANDER PALEY Alytaus kultūros centras, Alytus
Pirkti bilietą LVSO | ROLANDAS ROMOSLAUSKAS IR ALEXANDER PALEY LVSO | ROLANDAS ROMOSLAUSKAS IR ALEXANDER PALEY LVSO koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą LVSO sezono pabaigos koncertas PREMJERA! L. VILKONČIUS. ''PASAULIO SUTVĖRIMAS'' LVSO sezono pabaigos koncertas PREMJERA! L. VILKONČIUS. ''PASAULIO SUTVĖRIMAS'' LVSO koncertų salė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti