logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Andrius Mamontovas | Nica

S 2024-04-28 20:00
Théâtre de la Cité

Subūręs gausias klausytojų gretas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje atlikėjas Andrius Mamontovas skelbia gerą žinią gerbėjams apie koncertinį turą Europoje – Šveicarijoje, Italijoje, Prancūzijoje.

Koncertai vyks balandžio 18 d. Teatro Flavio (Roma, Italija), balandžio 20 d. Alhambroje (Ženeva, Šveicarija), balandžio 26 d. Theater Cinema Martinitt (Milanas, Italija), balandžio 28 d. Théâtre de la Cité (Nica, Prancūzija).

Susirinkusieji mėgausis jaukiu ir lėtu laiku akustiniuose A. Mamontovo koncertuose, kuriuose suskambės visiems gerai žinomos ir naujos atlikėjo bei grupės „FOJE“ dainos. „Dainas rašau vienas ir dažnai vienas įrašinėju savo albumus. Man patinka groti su grupe ir dideliais muzikantų kolektyvais, bet kai esi scenoje vienas, užsimezga daug artimesnis ryšys su klausytojais. Juolab, kad mėgstu panaudoti technologijas, kurios leidžia muzikai skambėti pilniau, net jeigu scenoje tik vienas žmogus“, – mintimis apie koncertinio turo pasirodymų savitumą dalijasi atlikėjas.

Andrius Mamontovas – žmogus, kurio pristatinėti Lietuvoje nebereikia. Išgirdus jo vardą atmintyje pradeda rikiuotis daugybės jo dainų melodijų nuotrupos ir pavadinimai: „Ufonautai“, „Ar prisimeni mane?“, „Kai tu atversi man duris“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Ar tai būtum tu?“, „Mono arba Stereo“, „Saulės miestas“, „Meilės nebus per daug“, „Laužo šviesa“ ir daugybę kitų. Jis – kompozitorius, aktorius, visuomenininkas, solo atlikėjas bei kultinės Lietuvos grupės „Foje“ lyderis. Nuo 1983 m. aktyviai muzikuojantis Andrius savo diskografijoje turi 21 solinį albumą. Paskutinis jų – albumas „Paleisk“ – pasirodė 2021 metais. Dar 10 studijinių albumų A. Mamontovas įrašė drauge su savo grupe „Foje“.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Andrius Mamontovas | Nica S 2024-04-28 20:00 Théâtre de la Cité 49.00
Renginys Andrius Mamontovas | Nica
Data / Laikas S 2024-04-28 20:00
Renginio vieta Théâtre de la Cité
Kaina 49.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anlgų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Théâtre de la Cité
3 Rue Paganini, 06000 Prancūzija
Organizatorius
Fors event UAB
Pylimo g. 9-1 Vilnius
info@forsevent.com; +37060592848
Įmonės kodas: 302710977
PVM kodas LT100006777816
Renginys Andrius Mamontovas | Nica
Data / Laikas S 2024-04-28 20:00
Renginio vieta Théâtre de la Cité
Kaina 49.00
Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą Andrius Mamontovas | Milanas UžsienyjeUžsienyjeAndrius Mamontovas | Milanas Theater Cinema Martinitt, Milanas
Pirkti bilietą Leon Somov & Jazzu: One Night Only PopuliarusPopuliarusLeon Somov & Jazzu: One Night Only Vilniaus Vingio parkas, Vilnius
Pirkti bilietą Vaidas Baumila | Vasarvidžio naktis PopuliarusPopuliarusVaidas Baumila | Vasarvidžio naktis Klaipėdos vasaros estrada, Klaipėda
Pirkti bilietą Andrius Mamontovas | Nida NaujasNaujasAndrius Mamontovas | Nida Nidos Evangelikų liuteronų bažnyčia,
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti