logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Gregory Porter su Lietuvos kameriniu orkestru

Pr 2024-07-15 21:00
Valdovų rūmai, Vilnius

Didžiausia ir ryškiausia „Midsummer Vilnius“ festivalio inicijuojama tarptautinė bendradarbystė.

Liepos 15-tąją Valdovų rūmų Didžiajame kieme įspūdingu pasaulinio džiazo grando koncertu pradėsime jau devintąją „Midsummer Vilnius“ festivalio programą. Ekskliuzyvus „Grammy“ laureato Gregory Porterio pasirodymas drauge su Modesto Pitrėno diriguojamu Lietuvos kameriniu orkestru – tik vieną kartą Vilniuje, po svaigiu vasarvidžio dangumi.

Superžvaigždė Gregory Porter turi daugybę gerbėjų Lietuvoje. Jo koncertai – šventė melomanų ausims, į kurią bilietų nelieka akimirksniu.

Pasaulinį šlovę pelnęs atlikėjas yra tituluojamas kaip „Antrasis geriausias Amerikos džiazo dainininkas“ po Louiso Armstrongo. Gregory Porter kūryba klausytojus nukelia į kitokį laiką ir erdvę. Jo muzikoje senosios džiazo ištakos pinamos su stilingais bei šiuolaikiškais soul’o ir gospelo garsovaizdžiais.

„Rašyti muziką pradėjau ne iš nelaimingos meilės ar sudaužytos širdies. Visa tai – dėl tėvo. To skausmo krūtinėje, kurį jaučiu nuo vaikystės, nepatyręs jo dėmesio“, – apie kūrybos ištakas yra atviravęs Gregory Porteris.

Po Kalifornijos saule augusio atlikėjo gyvenimas – permainingas, lyg kino filmo siužetas.

Karjerą pradėjęs kaip futbolininkas, po patirtų sunkių traumų jis atsidūrė Brukline, brolio restorano virtuvėje. Tuometinis virtuvės šefas papildomai prisidurdavo kaip crooneris*, dainuodamas naktiniuose Niujorko baruose bei klubuose.

„Nesvarbu, ar ši dovana man atneš sėkmę ar skurdą, aš tai darysiu“, – kopdamas į karjeros aukštumas prieš dešimtmetį sakė atlikėjas. 

Debiutinį Gregory Porter albumą išleido 2010-tais ir sulaukė tarptautinės sėkmės. 2012 metais jo kūryba buvo nominuota pirmajam „Grammy“ apdovanojimui.

Talentingo dainininko kūriniai, tokie kaip „L-O-V-E“, „Hey Laura“, „Christmas Wish“, „Everything’s Not Lost“, „Smile“, „Somebody“, „Holding On“ bei daugybė kitų dainų yra užkariavę melomanų grojaraščius.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gregory Porter su Lietuvos kameriniu orkestru Pr 2024-07-15 21:00 Valdovų rūmai, Vilnius 59.00 - 249.00
Renginys Gregory Porter su Lietuvos kameriniu orkestru
Data / Laikas Pr 2024-07-15 21:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 59.00 - 249.00
Svarbi informacija
Vieša prekyba gruodžio 14 d. 10:00

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30 - 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Valdovų rūmai
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Fors event UAB
Pylimo g. 9-1 Vilnius
info@forsevent.com; +37060592848
Įmonės kodas: 302710977
PVM kodas LT100006777816
Renginys Gregory Porter su Lietuvos kameriniu orkestru
Data / Laikas Pr 2024-07-15 21:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 59.00 - 249.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Gabrielė Vilkickytė PopuliarusPopuliarusGabrielė Vilkickytė Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą FC Baseball PopuliarusPopuliarusFC Baseball Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą Hania Rani PopuliarusPopuliarusHania Rani Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą OKT / Vilniaus miesto teatras: ''Otelas'' PopuliarusPopuliarusOKT / Vilniaus miesto teatras: ''Otelas'' - Valdovų rūmai, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti