logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Angelou Piano Special. Palanga

Š 2024-05-25 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga

Populiarusis Angelou akustinis vakaras pirmą kartą skambės pajūryje

Viena ryškiausių ritmenbliuzo ir soulo atlikėjų Lietuvoje Andželika Petrauskaitė-Angelou skelbia, jog gegužės 25 dieną pirmą kartą pajūryje pristatys populiarųjį savo akustinį koncertą „Piano Special“, kuriame visiems puikiai pažįstami atlikėjos hitai skambės akomponuojant fortepijonui.

Lietuvoje Angelou geriausiai žinoma dėl savo R&B, soulo bei urban stilius derinančios kūrybos, tačiau praėjusiais metais pristatyti akustiniai koncertai, pabrėžę unikalų atlikėjos balsą, sulaukė didžiulio pasisekimo, todėl pavasarį užburiančiu muzikiniu vakaru pirmą kartą galės mėgautis ir pajūrio gyventojai.

Akustiniame „Piano Special“ koncerte Angelou scenoje pasirodys kartu su talentinguoju Benu Kukeniu, kuris akomponuos fortepijonu. Pasirodymo metu tiek hitais tapusio, tiek visiškai naujos kūrybos atlikėjos dainos skambės visiškai kitaip negu esame įpratę.

Iš pajūrio kilusi Angelou užaugo muzikos apsuptyje, bet pati rimčiau muzikuoti pradėjo tik išvykusi studijuoti į Jungtinę Karalystę. Būtent šioje šalyje, kaip pati teigia, atlikėja išmoko geriau išreikšti save bei įgavo daugiau pasitikėjimo savimi, kas pastūmėjo pradėti muzikinę karjerą ir išleisti pirmuosius kūrinius.

Išskirtinio, gilaus balso savininkė gimtinėje išpopuliarėjo 2017 metais su savo pirmąja lietuviška daina „A lyga“, kurią sukūrė su prodiuseriu Free Finga. Akimirksniu hitu tapęs kūrinys internetinėse muzikos platformose surinko kelis milijonus perklausų.

Nuo to laiko, Angelou klausytojams pristatė jau tris albumus – „Vision A“ (2017 m.), „All in Good Time“ (2019 m.) bei „Fazė“ (2021 m.). Pastarasis susilaukė milžiniškos sėkmės: „Fazė“ tapo 2021 metų klausomiausiu lietuvės atlikėjos albumu Lietuvoje.

Drąsiai su skirtingais muzikos stiliais eksperimentuojanti atlikėja nepastebėta neliko ne tik klausytojų, bet ir muzikos profesionalų tarpe – įvairiose prestižinių M.A.M.A. apdovanojimų kategorijose Angelou iš viso nominuota net penkis kartus.

Kartu su muzikos leidybos gigante Lietuvoje „Warner Music Baltics“ bendradarbiaujanti Angelou dar visai neseniai net dvejus metus buvo visiškai susitelkusi ties kūryba, tačiau lygiai prieš metus grįžo į sceną su šviežio skambesio kupinais hitais „Saulė“, „Fortūna“ bei akustiniais „Piano Special“ koncertais.

„Angelou turi išties išskirtinį balsą, kuris geriausiai atsiskleidžia būtent akustiniuose koncertuose. Labai džiaugiamės galėdami Palangos gyventojams ir pajūrio svečiams pirmą kartą pristatyti šį koncertą ir „atidaryti“ vasarą tokia gražia nata“, – teigia pasirodymą organizuojančios įmonės „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

Akustinis Angelou ir fortepijonisto Beno Kukenio muzikinis vakaras „Piano Special“ vyks gegužės 25 dieną Palangos koncertų salėje. Bilietus platina didžiausias bilietų platintojas Lietuvoje Bilietai.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Angelou Piano Special. Palanga Š 2024-05-25 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 29.90 - 49.20
Renginys Angelou Piano Special. Palanga
Data / Laikas Š 2024-05-25 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 29.90 - 49.20
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
SEVEN Live, UAB
Ozo g.14 Vilnius
info@sevenlive.lt/852477576
Įmonės kodas: 126283485
PVM kodas LT262834811
Renginys Angelou Piano Special. Palanga
Data / Laikas Š 2024-05-25 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 29.90 - 49.20
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Dirty Dancing in Concert | Vilnius PopuliarusPopuliarusDirty Dancing in Concert | Vilnius Twinsbet Arena, Vilnius
Pirkti bilietą Dirty Dancing in Concert | Šiauliai PopuliarusPopuliarusDirty Dancing in Concert | Šiauliai Šiaulių arena, Šiauliai
Pirkti bilietą Dirty Dancing in Concert | Kaunas PopuliarusPopuliarusDirty Dancing in Concert | Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Dirty Dancing in Concert | Palanga PopuliarusPopuliarusDirty Dancing in Concert | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti