logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

ATRASTIEJI TALENTAI

S 2024-06-02 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Birželio 2 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

ATRASTIEJI TALENTAI

Rengiama bendradarbiaujant su „Klaipėda Piano Masters“

Pianistai
VIKTORIJA VOROBJOVAITĖ
MINDAUGAS BALIUKEVIČIUS
SIMONAS MIKNIUS


Programa
J. P. Rameau, W. A. Mozart, F. Chopin, F. Liszt, S. Rachmaninoff.


Didžiausia Baltijos šalyse pianistų akademija „Klaipėda Piano Masters“ (KPM) kasmet Lietuvoje ir Vokietijoje rengia talentingiausių pianistų rečitalius, skirtus publikai pristatyti savo kūrybinius sumanymus ir išbandyti akademijos metu įgytas žinias. Koncertui Užutrakio dvare susibūrė trys jauni pastaraisias metais KPM akademijoje atskleisti talentai iš Lietuvos.
 
Klaipėdoje vasaromis veikianti akademija skatina jaunus pianistus kuo plačiau žvelgti į muzikinės karjeros subtilybes, neapsiriboti vien skambinimo fortepijonu tobulinimu. Tarp KPM gvildenamų temų patenka tokie ilgalaikės karjeros aspektai, kaip efektyvi laiko vadyba, įvaizdžio kūrimas, įdomių programų ir sceninių sprendimų paieškos, psichologinis pasiruošimas scenai, sveika gyvensena. KPM, 2017 m. pianisto Gintaro Januševičiaus įkurta pagal precedento visame pasaulyje neturinčią programą, kasmet sutraukia vis daugiau pianistų iš viso pasaulio. Plačiau apie KPM galima sužinoti puslapyje www.kpm.lt arba akademijos instagram bei facebook platformose.
 
Viktorija Vorobjovaitė yra kilusi iš Rokiškio rajono, Pandėlio krašto. Ji pradėjo groti būdama ketverių ir mokytis Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje nuo aštuonerių metų. Šiuo metu mokosi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas prof. Jurgį Karnavičių ir asist. Jurgį Aleknavičių. Viktorija yra daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, tarp kurių verta paminėti Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursą, tarptautinį lenkų fortepijoninės muzikos konkursą skirtą Fryderykui Chopinui, bei Rygos tarptautinį jaunųjų pianistų konkursą.

Mindaugas Baliukevičius baigė Utenos meno mokyklą (Ingridos Dirmienės klasė) ir Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją (Jurgio Aleknavičiaus klasė). Šiuo metu mokosi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje prof. Jurgio Karnavičiaus ir dr. Jurgio Aleknavičiaus klasėje. Pianistas aktyviai koncertuoja solo bei įvairios sudėties ansambliuose, yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas.

Simonas Miknius pradėjo skambinti fortepijonu būdamas septynerių. 2022 m. baigė Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją (Motiejaus Bazaro kl.) ir tais pačiais metais pradėjo studijuoti Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (doc. Daumanto Kirilausko kl.). Simonas yra daugelio Lietuvos ir tarptautinių pianistų konkursų, vykusių Lenkijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Serbijoje, laimėtojas. Koncertavo su Kauno simfoniniu, Lietuvos, Šv. Kristoforo, Lvovo ir Varšuvos kameriniais orkestrais.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ATRASTIEJI TALENTAI S 2024-06-02 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 8.80 - 11.00
Renginys ATRASTIEJI TALENTAI
Data / Laikas S 2024-06-02 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 8.80 - 11.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~14:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
Ambra Vox, VšĮ
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
PVM kodas ND
Renginys ATRASTIEJI TALENTAI
Data / Laikas S 2024-06-02 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 8.80 - 11.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą RETRO RETRO Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą SUSITIKIM PRIE PAPARČIO ŽIEDO! SUSITIKIM PRIE PAPARČIO ŽIEDO! Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti