logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

POP+KLASIKA. Netikėtas duetas

S 2024-05-19 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai

Gegužės 19 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

POP+KLASIKA
NETIKĖTAS DUETAS

GIEDRĖ KISIELIŪTĖ, sopranas
JUSTINAS STANISLOVAITIS, vokalas ir gitara

Programa
Dviejų muzikos žanrų susitikimas.

Du atlikėjai iš skirtingų muzikinių pasaulių suvienijo jėgas, sukurdami netikėtą duetą, užvaldantį publikos emocijas nuo pat pirmųjų akordų: scenoje susitiks du balsai – klasikinis lyrinis sopranas Giedrė Kisieliūtė ir pop/rock muzikos atlikėjas Justinas Stanislovaitis. Šiame neeiliniame muzikos projekte prieštaringi žanrai randa bendrą kalbą ir papildo vienas kitą. Koncerte girdėsite puikiai pažįstamas melodijas, suskambančias netikėtai naujai.

Giedrė Kisieliūtė, jaunosios kartos operos dainininkė, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Čia įgijusi bakalauro laispnį, tobulinosi Florencijos Luigi Cherubini vardo konservatorijoje (prof. D. Debolini kl.). Grįžusi iš Italijos tęsė studijas LMTA ir 2023 m. įgijo atikėjo meno magistro laipsnį (doc. S. Šerytės kl.). G. Kisieliūtė tobulinasi meistriškumo kursuose ir dirba su tokiais profesionalais kaip S. Gohritz (Vokietija), E. Montvidas (Lietuva, Didžioji Britanija) L. de Lisi (Italija), J. Gringytė (Lietuva), Constance Fee (USA) ir kt. Ji koncertuoja kaip solistė, dalyvauja operos pastatymuose ir atlieka kamerinę-vokalinę muziką įvairiuose koncertuose bei festivaliuose.

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, muzikos ir dainų tekstų autorius, grupės „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. Televizijos projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautinio kompozitorių konkurso „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. J. Stanislovaičio dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
POP+KLASIKA. Netikėtas duetas S 2024-05-19 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 6.00 - 25.00
Renginys POP+KLASIKA. Netikėtas duetas
Data / Laikas S 2024-05-19 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 6.00 - 25.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~14:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 4-7 metų vaikams bilieto kaina 6,00 Eur.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
Ambra Vox, VšĮ
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
PVM kodas ND
Renginys POP+KLASIKA. Netikėtas duetas
Data / Laikas S 2024-05-19 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 6.00 - 25.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą MAŽASIS PRINCAS. Pagal A. de Sent Egziuperi MAŽASIS PRINCAS. Pagal A. de Sent Egziuperi Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą PAVASARIO IMPRESIJOS PAVASARIO IMPRESIJOS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą Dainos Laike. Kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus 80 metų sukakčiai paminėti Dainos Laike. Kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus 80 metų sukakčiai paminėti Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą CINEMA PARADISO / Pramoginė muzika CINEMA PARADISO / Pramoginė muzika Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti