logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Devendra Banhart - Vilnius

K 2024-08-01 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius

Į Lietuvą atvyksta garsus amerikiečių muzikantas Devendra Banhartas

Ramiai nenusėdinčios muzikos agentūros „8 Days A Week“ vasaros kalendoriuje – dar viena maloni koncerto žinia. Rugpjūčio 1 d. sostinėje sustos garsaus amerikiečių muzikanto ir spalvingo menininko Devendros Banharto turo autobusas. Tai didelis muzikos įvykis ir dar vienas gražus agentūros pasiekimas. Mūsuose dar nė karto nesivaidenęs leidyklos „Mexican Summer‘ artistas Vilniuje pristatys naują albumą „Flying Wig“.

Dar vienas „8 Days A Week” vasaros koncertas Lukiškių kalėjimo didžiajame kieme, kurio nevalia praleisti. Labai rekomenduojame paskirti jam pasimatymą gyvai. Anksčiau paskelbti Helado Negro, „La Famme“, „Jungle“, „Sleaford Mods“ ir Asafas Avidano koncertai taip pat daug žada.

Devendra Banhartas yra vienas įdomiausių vardų savo žanre, turi daug talentų, yra labai hip ir įvairiapusis. Tikėtina, kad visi norintys pamatyti Devendros pasirodymą Lukiškių kalėjimo kieme gali ir nesutilpti. Planuojama, kad į jį atvyks ir melomanai iš kitų šalių.

Presale’as jau įjungtas ir prasideda nuo dabar.
Eime!

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į Devendros Banhart pasirodymą Vilniuje prekyba prasidės penktadienį, gruodžio 8 d., tačiau jau šiandien prisiekę Devendros Banhart fanai gali sutaupyti. Presale‘as startuoja gruodžio 6 d. 11 val. Tiesa, tam reikia specialaus kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk mums žinutę feisbuke adresu www.8dw.lt, duosim nuolaidos kodą ir pigiausi bilietai bus tavo kišenėje. Bilietų su kodais kiekis ribotas ir jie brangs. Kodai galios iki pat gruodžio 8 d. 11 val.

Žanro klasika – pigiausių bilietų užteks greičiausiems.
Bilietų su kodais kiekis ribotas.
O ko čia delsti?

Apie Devendra Banhartą

Devendra Banhartas turi viską, kad pasaulio muzikos kritikai nulenktų prieš jį galvas: puikų balsą, mados ikonos statuso vertą išvaizdą, margą biografiją, pagal kurią jau dabar galima rašyti knygą, nuostabų muzikos katalogą, puikią charizmą, gerą humoro jausmą, daug pažinčių ir, žinoma, savitą pasaulėžiūrą ir skambesį. Išskirtinės išvaizdos ir gabumų Devendra Banhartas yra vienas ryškiausių vardų savo žanre dabartinėje muzikos industrijoje.

Kadaise su garsia Holivudo aktore Natalie Portman romaną turėjęs Devendra turi savų kozirių — puikus balsas, catchy melodijos, nokautuojantis nuoširdumas, tikrumas, estetika ir kitos gero atlikėjo savybes. Jo gerbėjai, išsibarstę gimtojoje Amerikoje, Londone ar Sidnėjuje, patvirtintų, kad jam nieko daugiau ir nereikia. Šis koncertų turas yra graži viso jo kūrybinio kelio retrospektyva. Gyvai jis skamba dar geriau. Jis mėgaujasi savo paties muzika, mėgaujasi ta muzika besimėgaujančia publika.

Dailę studijavęs ir dėl muzikos mokslus metęs Devendra Banhartas šiandien žinomas dėl daug priežasčių ir produkcijos – ir geriausiai pažįstamas jis psichodelinio folko, „freak folk“ ir „New Weird America“ pasaulyje. Jis neatsispyrė neįprastos, jausmingos eksperimentinės Amerikos muzikos bangai ir netgi buvo „freak folk“ scenos vedlys. Tiesa, Banhartas nuo ano etapo jau nukeliavo labai toli ir prisipažino, kad neseniai sudegino visus senus savo užrašus. Jis patikrintas rimtų leidybinių kompanijų ir didžiųjų festivalių. Buvo ir daug leidinių, ir kolaboracijų su kitais muzikos kūrėjais, ir remiksų, ir garso takelių kino filmams, ir daug kitų svarbių meno įvykių ar karjeros pasirinkimų.

Naujausias Devendros albumas - neabejotinas šių metų nominantas geriausių metų albumų rinkimuose. Šis dešimties kūrinių leidinys yra įkvėptas „Grateful Dead“ ir Kobayashi Issa haiku, buvo įrašytas Topangos kanjone esančioje studijoje, kuri kadaise priklausė pačiam Neilui Youngui. Dozuoti mėgavimąsi Devendros kūryba yra iššūkis – dar rugsėjį pasirodęs jo darbas „Flying Wig“ pernelyg geras, kad kartą išgirstas nebūtų dar ir dar kartą sukamas grotuvuose. Terapija, netelpanti į jokius tradicinės muzikos kanonus. Yra tas albumas, prie kurio norisi grįžti ir grįžti, lyg būtų įsigytas aną savaitę. Devendra vėl savaip žavus, toks, kokį jį pasaulis pažino ir pamilo.

Teksase gimęs ir Venesueloje užaugęs, Devendra Banhartas prisijaukino Kaliforniją ir šiuo metu savo dienas leidžia Los Andžele. Jau 20+ metų Devendra Banhartas nesėdi vietoje ir, atsispyręs nuo alternatyvos ir folko bei vis prie jų grįždamas, nuolat bando naujas platformas savo mintims. Užuot aklai kopijavęs kitus, jis įnešė labai svarų indėlį į pasirinktą muzikos kryptį. Devendra turi tą alternatyvaus muzikos kūrėjo aurą, kuri traukia jo klausyti. Indų dievybę simbolizuojantis jo vardas taip pat turi savotiško žavesio.

Devendros Banharto albumas dar niekada neskambėjo taip, bet greta jo balso, tekstų ir melancholijos tokie eksperimentai tik į naudą. Tai yra dar vienas Devendros žingsnis į priekį. Už tai turėtume padėkoti albumo prodiuserei ir alternatyvaus pop žvaigždei Cate Le Bon, kuri ir padėjo sukurti tokį skambesį. Graži dviejų muzikos kūrėjų draugystė virto nuostabiu garso takeliu. Jis visas yra vertas laiko, tačiau ragauti dainas po vieną irgi skanu.

Išvaizdos ir įvaizdžio įtaka taip pat akivaizdi. Devendra Banhartas turi daug charizmos ir savitą įvaizdį dėl kurio jį mėgsta žiniasklaida ir netgi mados pasaulis. Cate Le Bon jam padovanojo garsaus japonų mados dizainerio Issey Miyake‘io šviesiai mėlyną suknelę. Su ja Banhartas nusifotografavo albumo viršeliui, ne kartą žengė į sceną ir filmavosi vaizdo klipuose. Sako, kad jo rašymas ir dainavimas dėvint sukneles, perukus ir močiutės perlus, sutampa su išgyvenimais iš vaikystės, kada jis vilkėjo mamos drabužius: „Tai ne apie seksualumą, o tiesiog ryšį su savo moteriškąja puse ir jausmu, kad turiu tokią galimybę ir leidimą... Tai mano galia. Ir tai man labai saugi ir patogi vieta. „Flying Wig“ albumas atspindi tą saugumo jausmą.“

Devendros Banharto muzika skirta žmonėms, norintiems atitrūkti nuo buities ir ieškoti magijos paprastuose dalykuose. Jis vertas pažinties ir tokio didelio koncerto atviram ore. Neapleidžia jausmas, kad tai bus vienas gražiausių vasaros sezono koncertų Lietuvoje. Devendra Banhartas ir jam talkinantys muzikantai scenoje privers suklusti, įtrauks ir suteiks estetinį muzikos malonumą.

Už savo sėkmę muzikantas turėtų dėkoti grupės „Swans“ lyderiui Michaelui Girai – būtent jis kadaise buvo vienas pirmųjų, kuris patikėjo Devendros Banhart kūryba ir talentais. Dar viena įdomi detalė - pirmasis viešas Devendros pasirodymas įvyko gėjų vestuvėse vienoje San Fransisko bažnyčioje.
Sako, kad geri koncertai pakylėja. Vis dar sunku tuo patikėti, bet tai tiesa – Devendra Banhartas vasarą pirmą kartą aplankys Lietuvą ir padovanos mums dar vieną gryną ir tikrą koncertą. Pasaulis jau senokai atrado Devendrą, dabar idealus laikas tai padaryti ir mums. Devendra savo ruožtu mėgaujasi nauju karjeros etapu, albumo „Flying Wig“ rezultatais ir tiesiog gyvenimu. Bus labai įdomu išgirsti jo istorijas ir kūrybą gyvai unikaliame paveldo objekte sostinėje.

Sveikinam atradus dar vieną muzikinį džiaugsmą.

8 Days A Week hq

tickets@8dw.lt
www.8dw.lt

Nuorodos
www.devendrabanhart.com 
www.instagram.com/devendrabanhart
www.facebook.com/DevendraBanhart
www.youtube.com/@devendrabanhart
https://twitter.com/DevendraBanhart

Muzikos katalogas

Vaizdo klipai

Fireflies: https://youtu.be/-pasrhmKzRs
Sirens: https://youtu.be/X6BeDvSL0RU
Twin: https://youtu.be/ynRbKEA2ai8
Taking A Page: https://youtu.be/AToaUvSQBtw
Kantori Ongaku: https://youtu.be/WB5Gypm4fHo
Saturday Night: https://youtu.be/wD1j0CiBV0U
Foolin: https://youtu.be/KSsW9ALDcKI
Baby: https://youtu.be/9gROYU2j-40 
Grateful Dead koveris: https://youtu.be/79aGE5mo6rY

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Devendra Banhart - Vilnius K 2024-08-01 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 41.00
Renginys Devendra Banhart - Vilnius
Data / Laikas K 2024-08-01 19:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Kaina 41.00
Svarbi informacija

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į Devendros Banhart pasirodymą Vilniuje prekyba prasidės penktadienį, gruodžio 8 d., tačiau jau šiandien prisiekę Devendros Banhart fanai gali sutaupyti. Presale‘as startuoja gruodžio 6 d. 11 val. Tiesa, tam reikia specialaus kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk mums žinutę feisbuke adresu www.8dw.lt, duosim nuolaidos kodą ir pigiausi bilietai bus tavo kišenėje. Bilietų su kodais kiekis ribotas ir jie brangs. Kodai galios iki pat gruodžio 8 d. 11 val.

Žanro klasika – pigiausių bilietų užteks greičiausiems.
Bilietų su kodais kiekis ribotas.
O ko čia delsti?

Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Įmonės kodas: 305527276
PVM kodas LT100013541518
Renginys Devendra Banhart - Vilnius
Data / Laikas K 2024-08-01 19:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Kaina 41.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Sleaford Mods Sleaford Mods Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Pirkti bilietą Asaf Avidan - Vilnius Asaf Avidan - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Pirkti bilietą Two Feet - Vilnius Two Feet - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Pirkti bilietą Baxter Dury - Vilnius Baxter Dury - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti