logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Džiazas dvare

Š 2024-07-27 15:00
Baisogalos dvaras, Baisiogala

 Egidijus Buožis, džiazo pianistas, kompozitorius, prodiuseris ir muzikos profesorius Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, džiazo katedroje. Atlikėjas yra įvaldęs platų repertuarą: nuo gerai žinomų džiazo standartų iki originalių šiuolaikinio džiazo kompozicijų su be-bop, hard-bop, cool, fusion, acid ir etno džiazo elementais. Koncerto metu jis atliks savo autorines džiazo kompozicijas. Kviečiame visus džiazo gerbėjus kartu dvare puikiai praleisti džiazuojančią pavasario popietę!

Egidijus Buožis gimė 1965 m. Kaune. Džiazu jis susidomėjo 12-os metų. 1983 m. jis baigė M. K. Čiurliono menų gimnaziją, o 1988 m. – Lietuvos muzikos akademiją. Dar būdamas studentas, jis laimėjo pirmąją premiją tarptautiniame džiazo improvizacijos konkurse Vilniuje 1984 m.

E. Buožis yra surengęs nemažai solinių fortepijono muzikos koncertų, koncertavęs su Valstybiniu simfoniniu ir Lietuvos kameriniu orkestrais, taip pat garsiausiais džiazo atlikėjais Lietuvoje ir užsienyje.

1995 m. jis išleido pirmąjį savo paties jazzy-pop stiliaus muzikos albumą pavadinimu „Town of Love“. 2000 m. jis ir Valerijus Ramoška (trimitas) įrašė džiazo standartų kompaktinę plokštelę „Solos and Duos“. Albumas buvo prestižiskiausio Lietuvos muzikos žurnalo „Gramofonas“ įvertintas 5 iš 5 gramofonų dėl muzikos ir garso masteringo. 2002 m. Egidijus Buožis pradėjo spontaniškų džiazo improvizacijų koncertų seriją „Impro vizijos“ kartu su žymiausiais Lietuvos atlikėjais. 2003 m. jis buvo nominuotas „Metų džiazo interpretuotoju“ ir apdovanotas Lietuvos muzikų sąjungos „Auksiniu disku“.

2005 m. Egidijus Buožis pradžiugino džiazo mylėtojus savo nauju albumu „At First Sight“. E. Buožis atliko kompozicijas kartu su Valerijumi Ramoška (trimitas, fliugelhornas), Eugenijumi Kanevičiumi (kontrabosas) ir Dariumi Rudžiu (būgnai). 2007 m. buvo išleistas naujas albumas „Spontanica“, įrašytas E. Buožio ir saksofonininko Petro Vyšniausko. Šiame albume – visiškai spontaniškos kompozicijos, įrašytos koncerto Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje metu. 2011 m. išleistas Egidijaus Buožio solo albumas „ONE“, įrašytas jo koncerto 2010 m. gruodžio 18 d. Vilniuje metu. Šiame albume yra džiazo standartų, kelios originalios kompozicijos ir viena spontaniška improvizacija.

2015 m. Egidijus Buožis išleido albumą „Pictures“. Jis buvo prodiusuotas puikių Skandinavijos džiazo profesionalų Caecilie Norby ir Larso Danielssono. Albumas buvo sukurtas kartu su Arve Henriksenu, Vytautu Sondeckiu, Stefanu Pintevu, Matiassu Gronroosu ir Tommy Holmgrenu. Albume yra kelios lietuvių liaudies dainos (UNESCO užregistruotos kaip kultūrinis paveldas), danų liaudies daina ir originalios Caecilie Norby ir Larso Danielssono kompozicijos. 2015 m. Egidijus Buožis taip pat pateko į Gineso rekordų knygą už ilgiausios spontaniškos džiazo kompozicijos (72 minučių) atlikimą pasaulyje. Kompozicija buvo atlikta 2015 m. balandžio 9 d. Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmuose Vilniuje.

Renginio nuoroda: http://www.tytuvenufestivalis.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Džiazas dvare Š 2024-07-27 15:00 Baisogalos dvaras, Baisiogala 10.00 - 15.00
Renginys Džiazas dvare
Data / Laikas Š 2024-07-27 15:00
Renginio vieta Baisogalos dvaras, Baisiogala
Kaina 10.00 - 15.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~15:00
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Baisogalos dvaras
R. Žebenkos g. 12 Baisiogala Lietuva
Organizatorius
Tytuvėnų festivalis, VšĮ
Savanorių g. 10, Tytuvėnai
justas.piano@gmail.com / +37062062294
Įmonės kodas: 302679357
Renginys Džiazas dvare
Data / Laikas Š 2024-07-27 15:00
Renginio vieta Baisogalos dvaras, Baisiogala
Kaina 10.00 - 15.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Festivalio pradžios koncertas Festivalio pradžios koncertas Kelmės Švč. Marijos ėmimo į dangų bažnyčia, Kelmė
Pirkti bilietą Tytuvėnų festivalio abonementas Tytuvėnų festivalio abonementas - Tytuvėnų festivalio abonementas, Tytuvėnai
Pirkti bilietą Poezija po bažnyčios skliautais Poezija po bažnyčios skliautais Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčia, Tytuvėnai
Pirkti bilietą Muzikiniai nėriniai Muzikiniai nėriniai Baisogalos dvaras, Baisiogala
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti