logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Festivalis Kaunas Blues

Pn 2024-10-11 19:00
Kauno sporto halė, Kaunas
2024 m. spalio 11-12 d. antrasis tarptautinis miesto bliuzo festivalis „Kaunas Blues“: pasaulinio garso atlikėjų koncertai Kauno sporto halėje, naktinės jam sesijos ir nemokama dieninė dalis stoties rajone
 
Perkant 4 ir daugiau bilietų taikoma 25% nuolaida krepšeliui
Abonementas - perkant į abi dienas taikoma 20%
Senjorams, studentams ir moksleiviams taikoma 20% nuolaida
 
Spalio 11 d. | durys 18:00 | pradžia 19:00 | Kauno sporto halė
 
OTHMAN WAHABI (Kanada/Marokas)
 
Vaizdo įrašas:
 
 
Išties nuostabus ir intriguojantis dalykas apie Othman Wahabi yra tai, kad jis 1983 m. gimė Maroke, būdamas 22-ejų atvyko net ne į JAV, o į Kanadą, bet jo muzika skamba kaip autentiškas, stipriai išjaustas bliuzo tradicijos vaisius. Toks, kurį, atrodo, stipriau paveikė archajiškas akustinis bliuzas nei vėlesnės modernios jo variacijos. Galbūt tai, kad Othman Wahabi sugėrė Vakarų Afrikos muzikines vibracijas, kurias su amerikietišku bliuzu ir ypač ankstyvąja jo versija tarsi jungia gelminis pasąmoninis ryšys, lėmė tokį jo kūrybos pobūdį. Tokį, kuriame labai stiprus ankstyvojo bliuzo pamatas. Kita vertus, O. Wahabi aplink tą pamatą įsileidžia ir kitokios stilistikos – funk, soul, netgi regio.
Othman – itin sodraus balso savininkas. Puikus slide gitaros meistras, įtikinančiai skambantis tiek vienas, tiek su grupėmis. Atlikėjas nemažai dėmesio skiria ir tekstams (kas taip pat jį sieja su ankstyvuoju bliuzu, juk jame tekstas, žmogaus apdainuojama istorija turėjo ypatingą reikšmę), kuriuose atsiskleidžia ir dvasingumo temos, ir dėmesys socialiniam teisingumui, ir skausmas dėl rasizmo bei kitų negandų ir neteisybių.
2024 m. vasarį pasirodė naujas O. Wahabi albumas, pavadintas „Racines“, kuriame ir visa tai, ir nauji aktualūs dalykai, ir jungtys tarp Afrikos ir bliuzo. Tad pasiruoškite šviežiam, aktualiam ir į gelmes neriančiam šiuolaikiniam bliuzui! Būtent toks ir sklinda iš O. Wahabi.
 
Othman Wahabi - gitaros, vokalas
Jay Golden – bosinė gitara
Ranul da Silva – būgnai


 
JJ THAMES & CRYSTAL THOMAS (JAV)
Big Mama Blues
 
Vaizdo įrašas:
 
 
Koks bliuzo festivalis be bliuzo divų? Koks bliuzo festivalis, kuriame nebūtų tęsiama nuo Ma Rainey, Bessie Smith per Big Mama Thornton, Etta James ir daugybę kitų ugningų ir hipertalentingų bliuzo damų besidriekianti tradicija? JJ Thames ir Crystal Thomas savo duete, pavadintame „Big Mama Blues“, būtent ir užpildys šią nišą. Dvi įspūdingos vokalistės, kurių balsuose sugertos tiek įvairiapusės asmeninės patirtys, tiek ir Misisipės, Čikagos ir kitų muzikinių JAV centrų aidai.
JJ Thames, kartais pavadinama „Misisipės diva“ – iš soul muzikos lopšio Detroito kilusi ir smarkiai šio stiliaus paveikta dainininkė, kurią užgrūdino jos pačios sudėtingas gyvenimas, skaudžios netektys ir ilgas kopimas į dabartinę sėkmę. Jos pasirodymai uraganiški, jos charizma stulbinanti, jos balsas – tarsi smūgis, kuriame galima pajusti ir meilę, ir jėgą, ir įniršį, ir skausmą.
Crystal Thomas – dar vieną giliai bliuzo tradiciją į save priėmusi, pergyvenusi ir naujiems klausytojams ją transliuojanti įspūdingo, ypač sodraus balso savininkė. Dainuoti pradėjusi vos dvejų, užaugusi ypač muzikalioje šeimoje, apsupta muzikos, vėliau ji tapo ir profesionalia tromboniste. Crystal dainuodama skleidžia galią, užtikrintumą, pasitikėjimą savimi ir visiems rodo, kaip džiaugtis akimirka; bliuzas juk apskritai didele dalimi yra apie gebėjimą atsiduoti momento džiaugsmui.
 
Atlikėjai:
 
JJ Thames - vokalas
Crystal Thomas - vokalas
Luca Giordano – guitara, vokalas
Abramo Riti - klavišiniai
Walter Monini – bosinė gitara
Fabio Colella - būgnai
 
 
Daugiau informacijos: www.gmgyvai.lt
Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė
 
 
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Festivalis Kaunas Blues Pn 2024-10-11 19:00 Kauno sporto halė, Kaunas 17.55 - 84.00
Renginys Festivalis Kaunas Blues
Data / Laikas Pn 2024-10-11 19:00
Renginio vieta Kauno sporto halė, Kaunas
Kaina 17.55 - 84.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 3:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
Senjorams, studentams ir moksleiviams
Perkant 4 ir daugiau bilietų.
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno sporto halė
Perkūno al. 5, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
GM Gyvai, VšĮ
GM Gyvai, VšĮ
Kaniūkų 2-oji 12A, Kaunas Kaunas
goodmusiclub@gmail.com / +37068613883
Įmonės kodas: 302544555
PVM kodas ND
Renginys Festivalis Kaunas Blues
Data / Laikas Pn 2024-10-11 19:00
Renginio vieta Kauno sporto halė, Kaunas
Kaina 17.55 - 84.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą BLUES autobusas Vilnius - Kaunas BLUES - Vilnius BLUES autobusas Vilnius - Kaunas BLUES - Vilnius - Autobusas,
Pirkti bilietą Festivalis Kaunas Blues - ABONEMENTAS Festivalis Kaunas Blues - ABONEMENTAS - Kauno sporto halė, Kaunas
Pirkti bilietą Festivalis Kaunas Blues Festivalis Kaunas Blues Kauno sporto halė, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti