logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Festivalis Kaunas Blues

Š 2024-10-12 19:00
Kauno sporto halė, Kaunas
2024 m. spalio 11-12 d. antrasis tarptautinis miesto bliuzo festivalis „Kaunas Blues“: pasaulinio garso atlikėjų koncertai Kauno sporto halėje, naktinės jam sesijos ir nemokama dieninė dalis stoties rajone
 
Perkant 4 ir daugiau bilietų taikoma 25% nuolaida krepšeliui
Abonementas - perkant į abi dienas taikoma 20%
Senjorams, studentams ir moksleiviams taikoma 20% nuolaida
 
Spalio 12 d. | durys 18:00 | pradžia 19:00 | Kauno sporto halė
 
MEDITERRANEAN BLUES & BABA SISSOKO (ITALIJA/MALIS)
 
Vaizdo įrašas:
 
Malio muzikos ambasadorius Baba Sissoko, grojęs su Stingu, „Art Ensemble of Chicago“, Youssou N‘Dour, „Buena Vista Social Club“, Dee Dee Bridgewater, Lietuvos publikai tikrai neblogai pažįstamas. Dar 2012 m. kartu su Viktoru Diawara, Laurita Peleniute, Sauliumi Petreikiu, Indre Jurgelevičiūte jis įrašė Malio ir Lietuvos muzikines tradicijas apjungiantį albumą „MaLituanie“, vėliau mūsų šalyje nesyk koncertavo. Puikus vokalistas ir multiinstrumentalistas, grojantis Vakarų Afrikos „kalbančiais būgnais“ tamani ir daugybe kitų instrumentų (ngoni, gitara, būgnais, balafonu, kalabasu, sildrum, kamelngoni), pasižymi ir kaip daugybės kitų muzikinių tiltų statytojas. Puikūs pavyzdžiai – 2017 m. jo ir Mighty Mo Rodgers albumas „Griot Blues“, tarsi grąžinęs bliuzą prie šaknų ir, tuo pačiu, atšviežinęs jį Malio prieskoniais, arba su DJ Khalab įrašytas „Khalab & Baba“, kuriame susipina etninė afrikietiška muzika ir elektronika.
Unikalu apie Baba Sissoko ir tai, kad jis ateina iš Vakarų Afrikai būdingos „griot“ tradicijos. „Griot“ – tai klajojantys muzikantai, istorijų pasakotojai ir žodinių tradicijų saugotojai. Tai titulas ir pareiga, paveldima per vyrišką šeimos liniją ir iki šiol egzistuojanti šiame regione.
Šįsyk Baba išgirsime kartu su itin spalvinga grupe „Mediterranean Blues“, tad klausytojai turės puikią galimybę išgirsti, kaip afrikietiški motyvai sudera su ugninga itališka dvasia, funk, roko ir daugybe kitokių nenuspėjamų elementų.
 
Atlikėjai
 
Baba Sissoko - vokalas, ngoni, kalbantis būgnas
Ady Thioune - džembė, bougaroubu, kongai, vokalas
Eric Cisbani - būgnai
Angelo Napoli – elektrinė gitara
Walter Monini – bosinė gitara, pritariamas vokalas
Alessandro de Marino – klarnetas, klavišiniai
Domenico Canale – armonikėlė, smuikas, vokalas
 
 
WALTER TROUT (JAV)
 
Vaizdo įrašas:
 
Ar dažnai Lietuvoje išgirsime bliuzmeną, grojusį su bliuzo legendomis John Lee Hooker ir Big Mama Thornton? Ir kuris šalia to trejus metus buvo legendinės Vudstoko dvasią nešusios grupės „Canned Heat“ solo gitaristu? Tarsi to neužtektų, tas pats bliuzmenas praėjo ir žymiąją bliuzo kalvę „John Mayall‘s Bluesbreakers“, kurioje savo metu išgarsėjo Ericas Claptonas ir Peteris Greenas. Taip, visa tai yra Walterio Trouto muzikinės biografijos detalės ir etapai. Ir, tarsi to būtų maža, virš visko puikuojasi solidi solinė karjera. Pirmasis jos įspaudas – debiutinis albumas „Life in the Jungle“, pasirodęs 1989-aisiais ir dažnai laikomas vienu geriausių visame bliuzroko žanre.
Įspūdingas gitaristas, puikiai suderinantis virtuoziškumą ir jausmingumą, puikus dainų autorius ir vokalistas, W. Troutas yra vienas iš klasikinio amerikietiško bliuzroko skambesio vėliavnešių. Skambesio, kuris, nors ir lyriškas, bet dvelkia optimizmu (polinkį į šviesą savo kūryboje pabrėžia ir pats Walteris) ir kuriame ilgas, ekspresyvus ir daug pasakantis gitaros solo dažnai atsiduria centre.
Kovo 1 dieną pasirodė naujas W. Trouto albumas „Broken“, kuriame, pasak paties autoriaus, dominuoja niūresnės temos, susijusios su pasaulio aktualijomis ir itin ryškiomis priešpriešomis tarp žmonių. Tačiau nėra nieko nepataisoma – tokia yra W. Trouto filosofija, atsiskleidžianti ir šiame albume. Kitaip Walteris ir negalėtų mąstyti, nes pats yra praėjęs pragarą, vos likęs gyvas, iš naujo mokęsis groti gitara ir gyventi, juk būnant tamsioje bedugnėje nelieka nieko kito kaip tik kabintis į tą vienintelį šviesos spindulį.
Naujame albume taip pat galima išgirsti kviestines žvaigždes – vokalistę Beth Hart, grupės „Twisted Sister“ balsą Dee Snider ir lūpinės armonikėlės virtuozą Will Wilde. Gitaristas teigia, kad jam itin svarbu jausti savo paties kaip muzikanto augimą ir ėjimą į priekį. Taigi, W. Troutas yra ne tik bliuzroko legenda ir ikona, bet ir muzikantas, kuris nesiliauja ieškoti ir mesti sau iššūkių.
 
Atlikėjai
 
Walter Trout – gitara, vokalas
John Avila – bosinė gitrara
Michael Leasure  - būgnai
Roland Bakker – klavišai
 
Daugiau informacijos: www.gmgyvai.lt
Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė
 
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Festivalis Kaunas Blues Š 2024-10-12 19:00 Kauno sporto halė, Kaunas 17.55 - 84.00
Renginys Festivalis Kaunas Blues
Data / Laikas Š 2024-10-12 19:00
Renginio vieta Kauno sporto halė, Kaunas
Kaina 17.55 - 84.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 3:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
Senjorams, studentams ir moksleiviams
Perkant 4 ir daugiau bilietų.
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno sporto halė
Perkūno al. 5, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
GM Gyvai, VšĮ
GM Gyvai, VšĮ
Kaniūkų 2-oji 12A, Kaunas Kaunas
goodmusiclub@gmail.com / +37068613883
Įmonės kodas: 302544555
PVM kodas ND
Renginys Festivalis Kaunas Blues
Data / Laikas Š 2024-10-12 19:00
Renginio vieta Kauno sporto halė, Kaunas
Kaina 17.55 - 84.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą BLUES autobusas Vilnius - Kaunas BLUES - Vilnius BLUES autobusas Vilnius - Kaunas BLUES - Vilnius - Autobusas,
Pirkti bilietą Festivalis Kaunas Blues Festivalis Kaunas Blues Kauno sporto halė, Kaunas
Pirkti bilietą Festivalis Kaunas Blues - ABONEMENTAS Festivalis Kaunas Blues - ABONEMENTAS - Kauno sporto halė, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti