logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF

Pn 2024-08-02 20:00
Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
JE CHANTE PIAF
Talentingoji Evelina Sašenko į sceną žengia su pirmąją ir amžina savo meile - Edith Piaf. Būtent šios prancūzų dainininkės kūryba bei dainos Eveliną lydi nuo mokyklinio suolo iki šių dienų: pradedant paaugliškai drąsiu ir talentingu pasirodymu „Dainų dainelėje“, baigiant pilnutėlėmis Šv. Kotrynos salėmis karjeros įkarštyje.
 
Ir iš tiesų – tie, kas nors sykį yra girdėję „Mažojo Paryžiaus žvirblio“ balsą, žino, kad jis paliečia ne tik ausis, bet ir širdį, ilgam, o gal visam palikdamas romantiško liūdesio gaidą. Evelina Edith Piaf dainose gyvena visa savo siela ir mintimis, puikiai prisijaukinusi ne tik prancūzų kalbą, bet, rodos, ir siauras Montmartro gatveles, laikmetį, chanson‘o žanrui būdingą nuotaiką. Ji jautriai keliauja po melodingą istoriją, kartais savo, o kartais pačiai Edith būdingomis manieromis pasakodama apie ištikimybę, jautrumą, supratimą, pagarbą, užuojautą, ilgesį ir viltį.
 
Pasirodymo metu Evelinai pritars ištikimas jos scenos bendražygis, neatsiejamas nuo atlikėjos ir jos mūzos Edith Piaf akistatų - pianistas Paulius Zdanavičius.
 
Programoje skambės puikiai pažįstamos bet naujai suskambėsiančios dainos: „La Vie En Rose“ „Padam padam“, „Hymne a L'amour“, „La Foule“, „L accordeniste“ ir kitos.
 
Tegul jaukus vasaros vakaras prisipildo paryžietiškos meilės ir skambesio, kurį dovanos nuostabaus balso savininkė – Evelina Sašenko.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF Pn 2024-08-02 20:00 Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga 18.00 - 29.00
Renginys Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF
Data / Laikas Pn 2024-08-02 20:00
Renginio vieta Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Kaina 18.00 - 29.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:40
Renginio trukmė: 1:30val
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos Kurhauzo koncertų salė
Grafų Tiškevičių al. 1 Palanga Lietuva
Organizatorius
accoAkademija, VšĮ
accoAkademija, VšĮ
Pilies g. 36, Vilnius
info@accoakademija.lt / +37067703574
Įmonės kodas: 302617117
PVM kodas LT100011666216
Renginys Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF
Data / Laikas Pn 2024-08-02 20:00
Renginio vieta Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Kaina 18.00 - 29.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą MARTYNAS LEVICKIS ir ''Mikroorkéstra'' | METŲ LAIKAI MARTYNAS LEVICKIS ir ''Mikroorkéstra'' | METŲ LAIKAI Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Pirkti bilietą JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Martynas Levickis | Bistrampolio dvare Martynas Levickis | Bistrampolio dvare Bistrampolio dvaras, Panevėžys
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti