logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS

Š 2024-08-03 20:00
Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Rugpjūčio 3 d. 20:00 val.
 
JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS
 
Jurga Šeduikytė (vokalas)
Kęstutis Pavalkis (fortepijonas)
 
Daugiau kaip du dešimtmečius Lietuvos muzikos padangėje šviečianti Jurgos Šeduikytės žvaigždė išskirtinė ne tik dėl muzikinio atlikėjos pašaukimo, bet ir gausos kitų talentų. Gerbėjai nesyk matė Jurgą TV ekranuose, žavėjosi teatro scenoje ir kino juostose, skaitė jos išleistus tekstus bei knygą. Tačiau sustoti – ne Jurgos būdui. Ji ir toliau ieško kelio svajonių link, o savo ieškojimais noriai dalijasi su kitais.
 
Šįkart drauge su fortepijono meistru, klasikos, džiazo bei improvizacinės muzikos dėstytoju Kęstučiu Pavalkiu ji kviečia į kiek netipinį, tačiau ne mažiau muzikalų patyriminį koncertą „Svajonių dirbtuvės“. Anot Jurgos, tai išskirtinis koncertas, kuriame muzika ir dainų tekstai sudėlioti sąmoningai, specialia tvarka, kuriant atmosferą, kurioje visi savi ir nėra klaidų.
 
Šio koncerto metu Jurga ir Kęstas skleidžia tokią muziką, ritmus ir dainas, kurie klausytojus nukelia į pačius tikriausius savojo „aš“ ieškojimus. Skambesio dėka jie susitinka su savo vidiniu vaiku, išgyvena „čia ir dabar“ akimirką, prisiliečia prie svajonių, o baimes ir nuogąstavimus paverčia jėgų bei motyvacijos šaltiniu.
 
Pasak atlikėjos, tokio žanro koncertas klausytojus apgaubia lengvumu, suteikia poilsio pojūtį ir tarsi nuskraidina ten, kur norisi būti. Tai unikalus muzikinis vakaras, kuriame Jurgišką skambesį papildys nuoširdūs, jaukūs pokalbiai ir svajonių atmosfera.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS Š 2024-08-03 20:00 Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga 21.00 - 31.00
Renginys JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS
Data / Laikas Š 2024-08-03 20:00
Renginio vieta Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Kaina 21.00 - 31.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:40
Renginio trukmė: 1:30val
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos Kurhauzo koncertų salė
Grafų Tiškevičių al. 1 Palanga Lietuva
Organizatorius
accoAkademija, VšĮ
accoAkademija, VšĮ
Pilies g. 36, Vilnius
info@accoakademija.lt / +37067703574
Įmonės kodas: 302617117
PVM kodas LT100011666216
Renginys JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS
Data / Laikas Š 2024-08-03 20:00
Renginio vieta Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Kaina 21.00 - 31.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą MARTYNAS LEVICKIS ir ''Mikroorkéstra'' | METŲ LAIKAI MARTYNAS LEVICKIS ir ''Mikroorkéstra'' | METŲ LAIKAI Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Pirkti bilietą Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Martynas Levickis | Bistrampolio dvare Martynas Levickis | Bistrampolio dvare Bistrampolio dvaras, Panevėžys
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti