logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Hania Rani

Pn 2024-07-19 21:00
Valdovų rūmai, Vilnius

Šio įvykio sostinės melomanai laukia ne vienerius metus.

 

Skambesio estetė, kurios LIVE koncertų įrašai renka milijonines perklausas  – Hania Rani – pirmą kartą atvyksta į Lietuvą. Liepos 19-ktąją vienetinį pasirodymą su fortepijonu, sintezatoriais bei ritmo mašinomis pianistė kurs festivalyje „Midsummer Vilnius“.

 

Gdanske gimusi lenkų atlikėja fortepijono studijas baigė Varšuvoje, prestižiniame Fryderyko Chopino muzikos universitete, o meistriškumo mokymus tęsė Berlyne. 

 

Kompozitorė bei dainininkė kuria reto grožio šiuolaikinės klasikos performansus, naudodama ambietinės muzikos efektus, elektroninės muzikos pulsaciją, arba, kaip ji pati sako: miksuoja Chopiną su Dave Brubeckiu ir „Moderat“. 

 

Post-klasikinio žanro menininkę įkvepia tokie kompozitoriai, kaip Max Richter, Esbjorn Svensson, Miles Davis, Nils Frahm, Murcof, grupės, kaip „Portico Quartet“,  „Radiohead“, netgi  „The Beatles“.

 

Hania Rani kompozicijos – gilios ir spalvingos, lyg chromatinės Mozarto kaskados, o atlikimas – jautrus, muzikaliai temperamentingas. Šios atlikėjos pasirodymus jau yra įamžinusios žinomos radijo stotys, tokios kaip „NPR“ ar  „KEXP“, ir jos koncertų geografija kasmet plečiasi vis labiau. 

 

Kompozitorės muzika jau pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų, o naujausias jos albumas  „Ghost“ (2023) yra tituluojamas kaip vienas geriausių šiuolaikinės klasikos  metų albumų. 

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Hania Rani Pn 2024-07-19 21:00 Valdovų rūmai, Vilnius 33.00 - 46.00
Renginys Hania Rani
Data / Laikas Pn 2024-07-19 21:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 33.00 - 46.00
Svarbi informacija
Vieša prekyba kovo 5 d. 10:00

Durys atidaromos: ~20:00
Renginio trukmė: ~1:30 - 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Valdovų rūmai
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Fors event UAB
Pylimo g. 9-1 Vilnius
info@forsevent.com; +37060592848
Įmonės kodas: 302710977
PVM kodas LT100006777816
Renginys Hania Rani
Data / Laikas Pn 2024-07-19 21:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 33.00 - 46.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Gregory Porter su Lietuvos kameriniu orkestru PopuliarusPopuliarusGregory Porter su Lietuvos kameriniu orkestru Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą Gabrielė Vilkickytė PopuliarusPopuliarusGabrielė Vilkickytė Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą FC Baseball PopuliarusPopuliarusFC Baseball Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą OKT / Vilniaus miesto teatras: ''Otelas'' PopuliarusPopuliarusOKT / Vilniaus miesto teatras: ''Otelas'' - Valdovų rūmai, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti