logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Jessica Shy Kaunas

Pn 2024-08-30 20:00
Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas

Oficialu: Jessica Shy vienintelį šiemet koncertą surengs Dariaus ir Girėno stadione Kaune

Oficialiai patvirtinta: Jessica Shy vienintelį savo šių metų koncertą surengs Dariaus ir Girėno stadione Kaune. Populiarioji dainininkė, kurios koncertus 2023-aisiais žiūrovai rinkosi dažniausiai, šiemet su gerbėjais susitiks tik vieną kartą. Įspūdingas ir abejingų nepaliksiantis Jessica Shy šou Dariaus ir Girėno stadione Kaune bus surengtas priešpaskutinę vasaros dieną - rugpjūčio 30-ąją.

Bilietus į vienintelį 2024-ųjų metų Jessicos Shy koncertą Dariaus ir Girėno stadione Kaune visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt bus galima įsigyti nuo penktadienio (kovo 8 d.) 10 val. ryto. Dvi dienas prieš, kovo 6-ąją, pirmieji bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai. Užsiregistruoti į „Live Nation Lietuva“ klubą galima čia: http://bit.ly/LiveNationConcertClub

Jessica Shy - „Apkabink“: https://youtu.be/bklB0Q13iNI

„Šis šou bus vienintelis mano viešas koncertas šiemet, pareikalausiantis viso mūsų komandos laiko, meilės ir jėgų“, - sako Jessica Shy. „Tai bus didžiausias mūsų projektas, svajonės išsipildymas ir istorinis įvykis mano karjeroje. Rugpjūčio mėnesį padovanosime įspūdingą renginį, kuriuo galėsime didžiuotis, o žiemą skirsiu poilsiui, kada galėsiu pasinerti į naują kūrybą“.

Jessica Shy – „Pasaka“ (su Elayork): https://youtu.be/jezEIMRwVTg

Jessica Shy įspūdingą stadioninį šou ruošia kartu su talentingų choreografų, scenografų ir režisierių komanda. Dariaus ir Girėno stadione Kaune vyksiančiame dainininkės koncerte gerbėjų pamiltos dainos suskambės naujai. Neabejojama, kad kartu dainuosiančiai daugiatūkstantinei žiūrovų miniai Jessica Shy paruoš daugybę malonių siurprizų ir staigmenų.

Jessica Shy - „Dėl tavęs“: https://youtu.be/lxNZsyK7amI

Pernai grandiozines gastroles „Pasaka“ surengusi Jessica Shy tapo absoliučia gerbėjų favorite: 2023-aisiais metais žiūrovai daugiausiai rinkosi į jos koncertus. Suskaičiavus parduotų bilietų skaičių paaiškėjo, kad žiūrovai dažniausiai rinkosi Jessicos Shy koncertus: į keturis iš penkių gastrolių „Pasaka“ šou buvo parduoti visi bilietai.

Jessica Shy - „Tyliai pakuždėk“ (su Nombeko Auguste): https://youtu.be/HSSKqiydHpo

2023-aisiais metais Jessica Shy pakvietė gerbėjus į savo pirmąsias arenines gastroles „Pasaka“, kurių metu surengė anšlaginius koncertus visose didžiosiose šalies arenose Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Į keturis koncertus iš penkių netilpo visi norintys žiūrovai - buvo išpirkti visi bilietai.

Jessica Shy - „Žiburiai“: https://youtu.be/97H_NjzX30E

„Didžiausios turo arenos, daugiausiai patirto jaudulio ir emocijų, suskaičiuotų minučių - viskas tik tam, jog viskas įvyktų vienu įkvėpimu. Pagaliau galėjome išleisti visas užspaustas ašaras. Jų buvo daug“, - pasibaigus koncertų turui susijaudinimo neslėpė Jessica Shy. „Gyvenome įsimintiniausiomis akimirkomis, stengėmės išjausti kiekvieną jų. Ačiū visiems stovėjusiems prieš mane ir už manęs. Tikiuosi, jog sukūrėme jums vieną didelę šventę. Myliu labai“.

Jessica Shy - „Šokam lėtai“: https://youtu.be/uu7OHL52Kxg

Bene labiausiai klausoma ir geidžiama jaunosios kartos atlikėja Jessica Shy šių metų pradžioje triumfavo muzikos asociacijos „M.A.M.A.“ apdovanojimuose. Populiarių hitų „Rožė“, „Viskas, ką turiu“, „Šokam lėtai“ ir vasaros hito „Tyliai pakuždėk“ dainininkė nugalėjo „Metų atlikėjos“, „Metų pop muzikos atlikėjos“, „Metų koncertinės atlikėjos“, „Metų albumo“, „Metų dainos“ ir „M.A.M.A. Top 40“ nominacijose - viso laimėjo net 6 „M.A.M.A.“ apdovanojimus.

Jessica Shy – „Ilgėtis mėnulio“ (su Nombeko Auguste): https://youtu.be/1z1K2D5RKo0

Penkis įspūdingus areninių gastrolių „Pasaka“ koncertus pernai surengusi dainininkė nekantriai laukia, kada vėl galės koncerte susitikti su savo gerbėjais. Vienintelį 2024-ųjų metų Jessicos Shy koncertą Dariaus ir Girėno stadione Kaune pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

Jessica Shy - „Rožė“: https://youtu.be/qd9NBxFviJk
 
---

Stovimų A ir B parterių bilietų turėtojai į renginį pateks tik per jiems skirtus atskirus įėjimus (žiūrėti planą). Renginio metu abiejų stovimų parterių (A ir B) bilietų turėtojai stadione bus vienoje bendroje erdvėje. 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Jessica Shy Kaunas Pn 2024-08-30 20:00 Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas 45.50 - 205.50
Renginys Jessica Shy Kaunas
Data / Laikas Pn 2024-08-30 20:00
Renginio vieta Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas
Kaina 45.50 - 205.50
Svarbi informacija

Stadiono planą rasite čia...

Stovimų A ir B parterių bilietų turėtojai į renginį pateks tik per jiems skirtus atskirus įėjimus (žiūrėti planą). Renginio metu abiejų stovimų parterių (A ir B) bilietų turėtojai stadione bus vienoje bendroje erdvėje. 

Vartai atidaromi: ~17:00
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą NEĮGALIESIEMS (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: perka artimiausias laisvas vietas esančias šalia.

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


VIP Sidabras ir Bronza gali įsigyti visi norintys (narystės turėti nereikia).

Sidabras VIP (141-143 sektoriai) - įsigydami bilietus Stadiono klube gaunate išskirtines vietas stadione bei uždarą klubo erdvę, naudokitės atskiru VIP įėjimu į stadioną, bei vaišėmis klubo bare, jau įskaičiuotomis į bilieto kainą.

Informuojame, jog maistas ir gėrimai jau yra įskaičiuoti į bendrą bilieto kainą. Dėl alergenų sąrašo ar kitų iškilusių klausimų prašome kreiptis el. paštu: m.petrauskas@salarestoranas.lt

Bronza VIP (144-149 sektoriai) - geriausios vietos stadione su išskirtine vidaus erdve. Įsigydami bilietus lounge zonoje, naudokitės atskiru VIP įėjimu į stadioną, bei atskiro ir išskirtinio baro paslaugomis.


Auksas VIP (241-249 sektoriai) - išskirtinio patogumo vietos stadione. Naudokitės atskiru VIP įėjimu į stadioną bei išskirtiniu tik VIP ložėms priklausančiu maisto ir gėrimų meniu, kuris jau įskaičiuotas į bilieto kainą. 
Informuojame, jog maistas ir gėrimai jau yra įskaičiuoti į bendrą bilieto kainą. Dėl alergenų sąrašo ar kitų iškilusių klausimų prašome kreiptis el. paštu: m.petrauskas@salarestoranas.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Dariaus ir Girėno stadionas
Perkūno al. 5 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Įmonės kodas: 302694149
PVM kodas LT100006550317
Renginys Jessica Shy Kaunas
Data / Laikas Pn 2024-08-30 20:00
Renginio vieta Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas
Kaina 45.50 - 205.50
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Natalija Bunkė PopuliarusPopuliarusNatalija Bunkė Klaipėdos vasaros estrada, Klaipėda
Pirkti bilietą Brit Floyd - Pulse 2024 Tour Brit Floyd - Pulse 2024 Tour Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą (PERKELTAS) SKI MASK THE SLUMP GOD (PERKELTAS) SKI MASK THE SLUMP GOD Kablys + Kultūra, Vilnius
Pirkti bilietą Thirty Seconds to Mars - Seasons Thirty Seconds to Mars - Seasons Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti