logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Justinas Jarutis

Pn 2024-07-26 21:00
Valdovų rūmai, Vilnius

Vienas stilingiausių šalies atlikėjų, Justinas Jarutis, liepos 26-tą dieną užburiančiu pasirodymu uždarys šių metų „Midsummer Vilnius“ festivalį. Išskirtinio formato koncerte – šokiai ir šėlsmas iki sutemų (renginyje nebus festivaliui įprastų sėdimų vietų). Ryškus, seksualus bei retromaniškas muzikos vakarėlis vyks senamiesčio širdyje – Valdovų rūmų Didžiajame kieme.

Justino Jaručio talentas Lietuvoje ėmė ryškėti prieš daugiau nei 15 metų. Suburta grupė „Freaks On Floor“ išsiskyrė moderniu skambesiu, kokybiška produkcija bei nepriekaištingu balso atlikimu. „Freaks On Floor“ pelnė daugybę titulų, buvo pripažinti geriausia šalies roko grupe.

2018-tais metais dainininkas pradėjo solo karjerą, atsiskleisdamas ryškiomis, naujomis spalvomis. Išraiškingą roko energiją papildė melodingi ir stilingi pop, kantri ir folkmuzikos žanrų deriniai.

Justino Jaručio dainos – „Tell Me Your Story“, „Angel“, „Stay With Me“,  „Tavęs“, „Savęs“, „Rami“, „Nieko nebijom“, „Rugpjūtis“, „Tavo Tavo“, „Ten, kur noriu“ ir „kalbėsimės/mylėsimės“ – tapo klausytojų pamiltais hitais, skambančiais pagrindinėse radijo stotyse, didžiuosiuose šalies muzikos festivaliuose bei arenose.

Atlikėjas buvo įvertintas ir gausiais muzikos apdovanojimais – „Metų atlikėjo“, „Metų albumo“, „Metų koncertinio atlikėjo“.

2023 metais Vingio parke Justinas Jarutis surengė iki tol neregėto masto muzikinį šou, įrodydamas, jog jo ambicijos siekia didžiausias kūrybines aukštumas.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Justinas Jarutis Pn 2024-07-26 21:00 Valdovų rūmai, Vilnius 39.00 - 150.00
Renginys Justinas Jarutis
Data / Laikas Pn 2024-07-26 21:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 39.00 - 150.00
Svarbi informacija
Vieša prekyba gruodžio 14 d. 10:00

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30 - 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Valdovų rūmai
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Fors event UAB
Pylimo g. 9-1 Vilnius
info@forsevent.com; +37060592848
Įmonės kodas: 302710977
PVM kodas LT100006777816
Renginys Justinas Jarutis
Data / Laikas Pn 2024-07-26 21:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 39.00 - 150.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Gregory Porter su Lietuvos kameriniu orkestru PopuliarusPopuliarusGregory Porter su Lietuvos kameriniu orkestru Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą Gabrielė Vilkickytė PopuliarusPopuliarusGabrielė Vilkickytė Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą Roe Deers Orchestra PopuliarusPopuliarusRoe Deers Orchestra Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą FC Baseball PopuliarusPopuliarusFC Baseball Valdovų rūmai, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti