logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Naturally 7

T 2024-07-24 21:00
Valdovų rūmai, Vilnius

Vokalinį stebuklą scenoje kurianti, viena žymiausių pasaulio a capella grupių – „Naturally 7“ – sugrįžta į Lietuvą. Liepos 24-tą dieną vienetinį pasirodymą jie atliks melomaniškoje „Midsummer Vilnius'24“ scenoje, Valdovų rūmų Didžiajame kieme.
 

Septynis balso virtuozus vienijantis vokalinis orkestras skambės taip, kaip niekada iki šiol. Unikalią, pasirodymo metu kuriamą garsinę patirtį medijuos festivalyje naudojama inovatyvi „Immersive Sound” garso technologija.
 

Vilniuje dainininkai žada atlikti specialią programą, sukurtą tik šiam vakarui – spalvingą, ryškią, romantišką – skirtą klausytis po atviru dangumi. Galite neabejoti, joje suskambės ir geriausi „Naturally 7“ atliekami hitai, tokie kaip „Feel It“, „Wall of Sound“, „Fix You” ir kiti.
 

„Naturally 7“ susibūrė Niujorke prieš daugiau nei 20 metų. Grupė turi daugybę gerbėjų visame pasaulyje, jos atliekama muzika yra puikiai vertinama tarp muzikos profesionalų.

 

Pasitelkdami vienintelį instrumentą, savo balsą, „Naturally 7“ virtuozai be vargo orkestruoja įvairių žanrų muziką. Neįtikėtina, tačiau jų performanse girdimi sintezatoriai, elektrinė gitara, smuikas, trimitas bei kiti įvairūs instrumentai yra išgaunami tik vokaliniu būdu.

 

Legendinis muzikos prodiuseris bei kompozitorius Quincy Jonesas juos titulavo kaip ateities vokalinę muziką, o kanadiečių superžvaigžde Michaelis Bublé ansamblį pakvietė gastroliuoti po pasaulį (kartu jie surengė beveik 500 koncertų). Bičiulišką ryšį vokalinis orkestras turi ir su britų grupe „Coldplay“ – perdirbinys „Fix You“ gimė po bendrų koncertų drauge. 

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Naturally 7 T 2024-07-24 21:00 Valdovų rūmai, Vilnius 35.00 - 59.00
Renginys Naturally 7
Data / Laikas T 2024-07-24 21:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 35.00 - 59.00
Svarbi informacija
Vieša prekyba kovo 5 d. 10:00

Durys atidaromos: ~20:00
Renginio trukmė: ~1:30 - 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Valdovų rūmai
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Fors event UAB
Pylimo g. 9-1 Vilnius
info@forsevent.com; +37060592848
Įmonės kodas: 302710977
PVM kodas LT100006777816
Renginys Naturally 7
Data / Laikas T 2024-07-24 21:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 35.00 - 59.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Roe Deers Orchestra PopuliarusPopuliarusRoe Deers Orchestra Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą FC Baseball PopuliarusPopuliarusFC Baseball Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą Hania Rani PopuliarusPopuliarusHania Rani Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą OKT / Vilniaus miesto teatras: ''Otelas'' PopuliarusPopuliarusOKT / Vilniaus miesto teatras: ''Otelas'' - Valdovų rūmai, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti