logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Palanga) PIAF THE SHOW

Pn 2024-11-29 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga

Klausytojų prašymai išgirsti: populiarusi „Edith Piaf show“ rudenį sugrįš į Lietuvą

Sausį Vilniuje ir Palangoje vykę teatralizuoti koncertai „Piaf! The Show“ susilaukė didžiulių pagyrų, o renginio organizatorius užplūdo prašymai šou pakartoti, todėl populiariausias dešimtmečio prancūzų renginys į Lietuvą sugrįš dar šiemet, lapkričio 29-30 dienomis.

Šimtosioms legendinės prancūzų atlikėjos Edith Piaf gimimo metinėms paminėti sukurtas šou pristatytas 2015 metais ir nuo to laiko tapo sėkmingiausiu prancūzų pastarojo dešimtmečio projektu. Šou jau aplankė 50 šalių ir surengė virš 400 pasirodymų, kuriuos stebėjo virš milijono žiūrovų.

 „Piaf! The Show“ renginio idėją įkvėpė 2007-ųjų metų biografinis muzikinis filmas apie Edith Piaf gyvenimą pavadinimu „La Vien En Rose“ (liet. Rožinis gyvenimas), kuris kinuose uždirbo virš 87 milijonų JAV dolerių, laimėjo net 13 prestižinių apdovanojimų ir buvo nominuotas dar dvylikai.

E. Piaf gimė 1915 metais gatvėje, o mirė 1963 metais, būdama 48-erių. Nepaisant sunkios vaikystės ir problemų šeimoje, ji tapo viena garsiausių ir populiariausių pasaulyje prancūziškos estrados dainininkių, o jos laidotuvėse dalyvavo 40 tūkst. gerbėjų.

Edith Piaf - La Vie En Rose: https://youtu.be/sKJ9bvdgNvk?si=h5XyWabA8YKSUD9y

Teatralizuotame koncerte prancūzų šimtmečio dainininke tituluojamos Edith Piaf dainas atlieka jau 46-erius metus scenoje esanti prancūzų atlikėja bei aktorė Nathalie Lermitte, kuri pati užaugo su legendinės atlikėjos dainomis ir dar vaikystėje buvo vadinama „ateities Edith Piaf“.

Nepaprastai tiksliai išskirtinį E. Piaf balsą ir charizmą gebanti atkartoti N. Lermitte dainuoti pradėjo būdama vos ketverių metų amžiaus, tuo metu pirmąkart scenoje pasirodė šešerių, kai, kartu su savo pianisto ir akordianisto tėvo Williamo Lermitte orkestru, atliko kūrinį stebint 500 žiūrovų.

Per savo karjerą N. Lermitte atliko šimtus įvairių vaidmenų teatro spektakliuose, miuzikluose, televizijoje ir netgi kine. Atlikėja taip pat įrašė nemažai savo kūrybos dainų, įsiamžino vaizdo klipuose ir tapo viena labiausiai atpažįstamų veidų ir balsų prancūzų teatro ir miuziklų scenose.

Koncertų metu žiūrovai išgirs daugybę puikių E. Piaf kūrinių, tarp kurių – „L’Accordéoniste“ (1940), „La Vie en rose“ (1946), „Hymne à l’amour“ (1949), „Padam, padam…“ (1951), „La Foule“ (1957), „Milord“ (1959) ir, be abejo, atlikėją visame pasaulyje išgarsinusį „Non, je ne regrette rien“ (1960).

Edith Piaf - Non, Je ne regrette rien: https://youtu.be/Q3Kvu6Kgp88?si=88kXTDfS2B_6OewD

„Visada malonu dirbti su tokiais unikaliais ir sėkmingais renginiais, kuriais žiūrovai tiesiog negali atsigėrėti. Todėl labai džiaugiamės, kad „Piaf! The Show“ komanda jautėsi taip pat ir sutiko savo intensyviame gastrolių tvarkaraštyje įterpti Lietuvą dar šiais metais. Smagu, kad galėsime padovanoti žiūrovams šią nuostabų renginį ir vėl – nesvarbu ar matysite jį dar kartą, ar pirmąjį kartą“, – priduria T. Inčikas.

Pirmasis pasirodymas vyks lapkričio 29 dieną Palangos koncertų salėje, o antrasis – jau kitą dieną, lapkričio 30-ąją, Vilniaus „Twinsbet“ arenoje. Bilietus platina Bilietai.lt.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Palanga) PIAF THE SHOW Pn 2024-11-29 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 25.70 - 63.50
Renginys (Palanga) PIAF THE SHOW
Data / Laikas Pn 2024-11-29 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 25.70 - 63.50
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: taip
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
SEVEN Live, UAB
Ozo g.14 Vilnius
info@sevenlive.lt/852477576
Įmonės kodas: 126283485
PVM kodas LT262834811
Renginys (Palanga) PIAF THE SHOW
Data / Laikas Pn 2024-11-29 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 25.70 - 63.50
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Linas Adomaitis Vandenynai Linas Adomaitis Vandenynai Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - ANGELOU Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - ANGELOU VU Botanikos sodas, Vilnius
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - KAMANIŲ ŠILELIS Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - KAMANIŲ ŠILELIS VU Botanikos sodas, Vilnius
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - GOLDEN PARAZYTH Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - GOLDEN PARAZYTH VU Botanikos sodas, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti