logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Žemaitukai Palanga'24

Š 2024-08-17 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga

Vienos klausomiausių Lietuvos grupių vardą jau užsitarnavę „Žemaitukai“ vasarą surengs didžiausią savo koncertą Lietuvos kurortų sostinėje Palangoje!

Susirinkusius žiūrovus visuose koncertuose ant kojų pakeliantis duetas kviečia susitikti „Palanga‘24” rugpjūčio 17 dieną Palangos koncertų salėje.

„Žemaitukai“ – Linas ir Ovidijus, scenoje kartu jau daugiau nei dešimtmetį, tačiau pastarieji metai jiems tapo didžiausiu tramplynu į klausytojų širdis ir populiarumo viršūnes. Išparduodami koncertų bilietai, kasdien sparčiai augančios, jau milijonus siekiančios perklausos „Youtube“ bei Lietuvos muzikos pasaulio atstovų pripažinimas prestižiniuose M.A.M.A. apdovanojimuose, kur sulaukta nominacijos „Metų tradicinės POP muzikos grupės“ kategorijoje.

Nors „Žemaitukų“ populiarumas išaugo eksponentiniu greičiu Linas ir Ovidijus išliko tokie patys nuoširdūs ir atviri kaip ir pirmuosiuose savo koncertuose. Atlikėjai tiki, kad tai ir yra sėkmės receptas leidžiantis užkariauti vis didesnę muzikos mylėtojų auditoriją. „Esame ir išliksime tie patys žemaitukai, todėl su malonumu į koncertą kviečiame ir jaunus ir vyresnius – pašėlkime kaip reikiant!”, – nekantraudami susitikti Palangoje kalbėjo Linas ir Ovidijus.

Grupė sausio mėnesį pristatė didelio ažiotažo sulaukusią dainą „Man jau visko per daug” kartu su žavingąja atlikėja Adriana Ramonaitė-Adrina,

„Džiaugiamės, kad vasarą Palangoje gerbėjus ir poilsiautojus pradžiuginsime šios grupės pasirodymu. Visoje Lietuvoje gausu ištikimų „Žemaitukų“ gerbėjų, o bilietų kiekis ribotas, todėl raginu nesnausti“, – teigia „Seven Live” vadovas Tomas Inčikas.

Bilietus į koncertą jau galima įsigyti bilietai.lt platformoje.

Renginio organizatorius „Seven live“ – gausią tarptautinių renginių patirtį turinti komanda, kuri šiais metais jau pristatė išskirtinį šou „Piaf the Show” bei rengia gerai žinomų atlikėjų ir grupių koncertus – Lino Adomaičio ir Gospeljonai „Dovana”, „Dirty Dancing in concert”, „Vienna Mozart Orchestra“. 

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Žemaitukai Palanga'24 Š 2024-08-17 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 33.90 - 53.20
Renginys Žemaitukai Palanga'24
Data / Laikas Š 2024-08-17 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 33.90 - 53.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: taip
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
SEVEN Live, UAB
Ozo g.14 Vilnius
info@sevenlive.lt/852477576
Įmonės kodas: 126283485
PVM kodas LT262834811
Renginys Žemaitukai Palanga'24
Data / Laikas Š 2024-08-17 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 33.90 - 53.20
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Dirty Dancing in Concert | Vilnius PopuliarusPopuliarusDirty Dancing in Concert | Vilnius Twinsbet Arena, Vilnius
Pirkti bilietą Dirty Dancing in Concert | Šiauliai PopuliarusPopuliarusDirty Dancing in Concert | Šiauliai Šiaulių arena, Šiauliai
Pirkti bilietą Dirty Dancing in Concert | Kaunas PopuliarusPopuliarusDirty Dancing in Concert | Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Dirty Dancing in Concert | Palanga PopuliarusPopuliarusDirty Dancing in Concert | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti