logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

SECRET SERVICE Greatest Hits Tour 2024

Pn 2024-03-01 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Secret Service – legendinė 80-ųjų grupė, kuria vis dar žavisi milijonai gerbėjų visame pasaulyje tik kovo 1 dieną „Compensa“ koncertų salėje, nuo 19.00 val.

Švedų grupės hitai, jungiantys new wave, pop muzikos ir synthpop elementus, Secret Service tapo praėjusio amžiaus klasika.
1979 m. susikūrusi „Secret Service“ pelnė pasaulinę šlovę po to, kai išleido debiutinį albumą „Oh Susie“, kuris dešimtyse šalių atsidūrė topų viršūnėse.
 
„Secret Service“ buvo nominuoti „Geriausios švedų grupės“ ir „Geriausio švediško albumo“ kategorijose prestižiniuose Švedijos muzikos apdovanojimuose „Rockbjörnen“, kurių nugalėtojai nustatomi viešo balsavimo būdu.
 
Didžiąją dalį „Secret Service“ dainų parašė Timas Norellas (muzika) ir Björn Hakansson (žodžiai). Įvairiais laikais grupės sudėtis keitėsi, nuolatiniai jos nariai yra klavišininkas Ulfas Wahlbergas ir Timas Norellas.
 
Viena iš „Secret Service“„vizitinių kortelių“, legendinė melancholiška ir paslaptinga daina „Flash in the Night“, pateko į ne vieną Europos topą ir pačioje Švedijoje buvo 12-oje vietoje. „Ten O'clock Postman“ tapo garsiu hitu visoje Europoje. Kartu su „Oh Susie“ ji Vokietijos top sąraše praleido 55 savaites.
 
Per savo veiklos metus „Secret Service“ išleido aštuonis muzikos albumus, dešimtis hitų ir pardavė milijonus įrašų visame pasaulyje.
 
XXI amžiuje grupė yra taip pat kūrybiškai aktyvi ir daug gastroliuoja. Kartu su naujuoju vokalistu Johnu Beckeriu grupės įkūrėjai įrašė ir išleido keletą hitų („Go On“, „Secret Mission“, „Lit de Parade“). O 2022-ųjų lapkritį grupė išleido naują albumą, kurį sudaro dainos, įrašytos per pastaruosius dvejus metus.
 
Jei norite pasinerti į 8-ojo dešimtmečio aukso eros atmosferą, pamatyti, kaip scenoje atgyja klasika, patirti tikrą „Secret Service“ energiją – nepraleiskite progos apsilankyti jų koncerte Vilniuje.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SECRET SERVICE Greatest Hits Tour 2024 Pn 2024-03-01 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 35.50 - 69.50
Renginys SECRET SERVICE Greatest Hits Tour 2024
Data / Laikas Pn 2024-03-01 19:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 35.50 - 69.50
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: ~30 min.
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-10
Nuolaidos: netaikomos

 

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
Big Show Europe
Laisvės pr. 60 Vilnius
+370 61913997; bigshow.europe@gmail.com
Įmonės kodas: 305939600
PVM kodas LT100015655313
Renginys SECRET SERVICE Greatest Hits Tour 2024
Data / Laikas Pn 2024-03-01 19:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 35.50 - 69.50
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Vilnius) ALADINAS MIUZIKLAS (Vilnius) ALADINAS MIUZIKLAS COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą (Klaipėda) ALADINAS MIUZIKLAS (Klaipėda) ALADINAS MIUZIKLAS Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Pirkti bilietą (Kaunas) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras PopuliarusPopuliarus(Kaunas) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą (Klaipėda) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras PopuliarusPopuliarus(Klaipėda) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti