logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

YUNGBLUD - Vilnius

T 2024-06-05 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius

Oho! Z kartos ikona, jaunimo balsas ir tikra roko žvaigždė YUNGBLUD vasarą aplankys Lukiškių kalėjimą

Kelias savaites sklandę gandai pagaliau oficialiai patvirtinti. Tolyn žvelgianti muzikos agentūra „8 Days A Week” į Vilnių prisiviliojo dar vieną šių dienų personažą. Birželio 5 d. didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme savo pirmąjį pasirodymą Lietuvoje surengs Z kartos ikona, jaunimo balsas ir tikra britų roko žvaigždė YUNGBLUD. Neabejotinai vienas įdomiausių ir drąsiausių vardų vasaros koncertų kalendoriuje.

Nėra daug jaunų muzikos kūrėjų, kurių apsilankymo Lietuvoje būtų laukiama taip nekantriai kaip YUNGBLUD. Skamba kaip paradinė frazė, bet šiuo atveju ji labai tinka. Šis pasirodymas Vilniuje – didelio YUNGBLUD turo po pasaulį dalis. Oho, koks kalibras. Jau kad bus, tai bus. YUNGBLUD energija yra kažkas tokio, gyvi pasirodymai – tikras katarsis. Nuo jo bus sunku atitraukti akis. Gal todėl jis patikrintas visų didžiųjų festivalių, jį globoja rimta leidybinė kompanija ir jį itin mėgsta žiniasklaida. Laukia dar vienas klasiškas koncertas be cenzūros ir išskirtinė pažintis. Galėsi jį ranka paliesti. Nes tik tokiems koncertams vieta atgaivintame Lukiškių kalėjime, juk tiesa?

Jei rokenrolas turi ateitį, YUNGBLUD – jos dalis. Drąsos jam tikrai netrūksta – YUNGBLUD prašė leidimo paties Roberto Smitho iš „The Cure“ naudoti grupės sample‘ą ar įkalbėjo Ozzy Osbourne filmuotis jo vaizdo klipe. Net visiška legenda Mickas Jaggeris iš „The Rolling Stone“ gyrė jaunąjį scenos kolegą ir padovanojo jam vardinę gitarą: „Roko muzikai reikia energijos. Tokia postpunko atmosfera leidžia tikėti, jog rokenrolas vis dar gyvas“. Ne kiekvienas jaunuolis galėtų pasigirti pažintimi su „The Rolling Stones“ legenda, tiesa?

YUNGBLUD, kurio tikrasis vardas Dominic‘as Richardas Harrisonas, jau dabar yra kultinis ir pavyzdys kitiems Z kartos muzikos kūrėjams. Jo maištaujanti asmenybė, neįtikėtina energija ir rokenrolas subūrė fanatišką gerbėjų armiją. YUNGBLUD fanų bendruomenė turi netgi pavadinimą – „Black Hearts Club“. Nieko nuostabaus, kad fanai dėl jo kraustosi iš proto visame pasaulyje ir palaiko YUNGBLUD idėjas. YUNGBLUD betarpiškai bendrauja su savo fanais. Jaunajai Lietuvos melomanų kartai jo koncertas – didžiausia šių metų dovana. Rimtai ruoškis gyvam YUNGBLUD pasirodymui sostinėje. Šį pasirodymą sostinėje bus tikrai labai sunku praleisti. Vadovėlio vertas jaunimo dievaičio koncertas.

Niekas kitas, nei „8 Days A Week“, negalėtų atvežti į Lietuvą tokios šiandienos žvaigždės, nors YUNGBLUD vardas ir labai didelis, ir visų geidžiamas.

Gražuolė Lukiškių kalėjimo scena padėjo prisivilioti į Lietuvą britą YUNGBLUD ir kitus muzikos grynuolius.

Presale’as jau įjungtas ir prasideda nuo dabar.
Linkėkit soldouto!
N-16

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į YUNGBLUD pasirodymą Vilniuje prekyba prasidės penktadienį, vasario 2 d., tačiau jau šiandien prisiekę YUNGBLUD fanai gali sutaupyti. Tiesa, tam reikia specialaus kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk mums žinutę feisbuke adresu www.8dw.lt, duosim nuolaidos kodą ir pigiausi bilietai bus tavo kišenėje. Bilietų su kodais kiekis ribotas ir jie brangs. Kodai galios labai ribotą laiką – iki vasario 2 d. 9:00 val. ryto.

Žanro klasika – pigiausių bilietų užteks greičiausiems.
O ko čia delsti?

Daug įsimintinų reikalų Vilniuje užkūrę „8 Days A Week” taip pat organizuoja YUNGBLUD turo pasirodymą magiškoje Siguldos pilyje Latvijoje. Graži agentūros koncertų atviram ore tąsa.

Apie YUNGBLUD

YUNGBLUD buvo lemta kurti muziką - pirmąją gitarą jis paėmė į rankas tėvo instrumentų parduotuvėje. Tada jam buvo vos dveji metai. Kai jam buvo dešimt metų, pradėjo kurti dainas ir eilėraščius, kad išlietų savo pyktį, nusivylimą ir svajones. Jo senelis taip pat buvo garsus veikėjas – savo laiku grojo legendinėje grupėje „T-Rex“ ir prekiavo gitaromis, kurias pirko „Oasis“, „The Smiths“ ir net „Coldplay“ muzikantai.

YUNGBLUD plaukia ant cunamio dydžio bangos ir jo populiarumas auga geometrine progresija. Šiandien YUNGBLUD perklausas skaičiuoja milijardais, studijos lentyna puošia prestižiniai muzikos apdovanojimai, o jo atvaizdas matomas visose medijose ir vėlyvos nakties šou. Vien jo sekėjų skaičiai socialiniuose tinkluose verčia kelti antakius. Tikrai jam sekasi taip gerai, kaip atrodo. Mums įdomiausias jo – ne konkretus kūrinys ar pasiekimai, o visa karjera ir įtakos. YUNGBLUD jau dabar galima vadinti savotišku reiškiniu šiandienos muzikos pasaulyje. Jo paskutinis albumas „YUNGBLUD“ pasirodė dar 2022 metais ir užkopė į pirmąją vietą Jungtinės Karalystės albumų tope. Kaip bepasuksi, YUNGBLUD tai didžiulis pasiekimas ir jam tai pavyko padaryti jau antrą kartą. Pasigilinę į ankstesnę brito kūrybą, atrasi ir daugiau džiaugsmų ir hitų. Prieš keletą dienų internete pasirodė naujausias jo darbas su Lil Yacht, kurio vien pavadinimas „When We Die (Can We Still Get High?“ daug ką pasako apie šį muzikos veikėją.

YUNGBLUD biografija itin marga, nors jam dar tik 26 metai – trys muzikos albumai, galybė singlų, krūva vaizdo klipų, apdovanojimai ir nominacijos ir daug kolaboracijų su geriausiais. Dar – bendradarbiavimas su tokiais vardais, kaip „Imagine Dragons“ frontmenu Danu Reynoldsu, Machine Gun Kelly, „Bring Me The Horizon“, Avril Lavigne, Post Malone, Halsey, Willow, mums gerai pažįstamu Denzeliu Curry ir daug kitų vardų. Oho? Oho.

Toli gražu neapsiribojęs tik muzika ir koncertais, galbūt dėl gerųjų asmeninių savo savybių, YUNGBLUD yra pripažintas aktyvistas, didelis palaikytojas ir kovotojas už teisybę. Harrisonui jausmas, kad jis nuolat „vaikšto lynu“, tapo YUNGBLUD pagrindu ir padėjo suformuoti jo asmenybę. Karštakošis pankroko gerbėjas iš Donkasterio nieko nebijo ir per labai trumpą laiką tapo pasauline muzikos žvaigžde, kurį šiandien dievina milijonai jaunuolių. Pats YUNGBLUD turi ADHD (dėmesio sutrikimo ir hyperaktyvumo sindromas), kas yra jo supergalia. YUNGBLUD kalba nepatogiomis ir aktualiomis temomis – jis gina LGBTQ+ teises, nuolat kalba apie emocinę sveikatą, gina silpnesnius bei smerkia bet kokį smurtą. Už tai jį gerbia didžiulė jo auditorija, myli žiniasklaida ir pramogų industrija.

Jaunosios kartos numylėtinį YUNGBLUD sunku su kuo nors palyginti. Jis yra interneto vaikas, iš labai asmeniškų patirčių sukūręs savitą muzikos pasaulį ir labiau už viską branginantys savo laisvę. YUNGBLUD prekės ženklas, įvaizdis ir komunikacija su fanų bendruomene išsiskiria iš kitų. Jis taip pat turi daug įtakingų draugų ir yra didelis influenceris. Pridėkime chuliganišką YUNGBLUD asmenybę, kietą įvaizdį bei meninę viziją – ir turėsim tikrą šių dienų ikoną. Jo sėkmė dar ilgai nesibaigs. Toks jo prisistatymo būdas nestebina.

Prieš keletą metų pati ambicingiausia NASA misija Marse „Perseverance“ panaudojo YUNGBLUD įrašytą Davido Bowie kūrinio „Life On Mars?“ versiją kaip garso takelį.

Dideles šių dienų ir ateities žvaigždes Lietuvoje matai ne taip dažnai, tad kai taip nutinka, reikia naudotis proga. No excuses, our friends. Nauja Lukiškių kalėjimo versija turi kiečiausią sceną Baltijos šalyse. Daugelis vardų iš užsienio šiandien tik ir svajoja čia pagroti ar patikrinti, kaip laikosi kalėjimas. Čia juk bet kokie prašalaičiai viena scena nesidalina. „8 Days A Week“ įrodė, kad unikaliame paveldo objekte puikiai gali vykti tokie koncertai ir burtis didžiausia muzikos bendruomenė visame regione.

Kas dar? A, bilietai! Stok į eilę ir nepramiegok! Pigiausių bilietų užteks greičiausiems. Daugelyje miestų, kuriuos YUNGBLUD turas jau aplankė, išparduoti visi visi bilietai. Viskas kūl! Tikimės dar vieno gražaus soldouto Lukiškių kalėjime. Bilietais galima apsirūpinti internete ir „Bilietai LT“ kasose.

Dar?! Rasi feisbuke.

YUNGBLUD jau dabar tapo kultinis. Ateitis jam šviečiasi dar ryškesnėmis spalvomis. Tai retas atvejis, kai muzikos žvaigždės Lietuvoje sulauksime pačiame jo žydėjime. Kur gi kitur, jei ne visiems tinkančiame, patinkančiame ir tūkstantinę minią be problemų sutalpinančiame Lukiškių kalėjime? Nepražiopsok šitos progos ir negailėk pinigų bilietams. Nepasigailėsi!

Fone – nuostabus YUNGBLUD pasirodymo įrašas
Nuoroda: https://youtu.be/rPio1UpPKnY

https://www.yungbludofficial.com
https://www.instagram.com/yungblud
https://www.facebook.com/yungblud
https://www.tiktok.com/@yungblud 
https://discord.com/invite/yungblud
https://www.yungbludofficial.com

8 Days A Week hq
tickets@8dw.lt
www.8dw.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
YUNGBLUD - Vilnius T 2024-06-05 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 51.00
Renginys YUNGBLUD - Vilnius
Data / Laikas T 2024-06-05 19:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Kaina 51.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Įmonės kodas: 305527276
PVM kodas LT100013541518
Renginys YUNGBLUD - Vilnius
Data / Laikas T 2024-06-05 19:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Kaina 51.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą La Femme - Paris-Hawaï Tour 2024 La Femme - Paris-Hawaï Tour 2024 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Pirkti bilietą Warhaus - Vilnius Warhaus - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Pirkti bilietą Jungle - Vilnius 2024 PopuliarusPopuliarusJungle - Vilnius 2024 Kalnų parkas, Vilnius
Pirkti bilietą Dry Cleaning - Vilnius Dry Cleaning - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti