logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

DIENOS BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook

T 2024-07-17 10:00 - Š 2024-07-20 22:00
Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta
Didžiausias Rytų Europos autosporto festivalis „Aurum 1006 km powered by Hankook“ liepos mėn. 17-20 dienomis jau 25-ąjį kartą sugrįžta į Palangą!

Kaip ir kiekvieną vasarą, greitkelis Klaipėda - Palanga - Kretinga transformuosis į visame autosporto pasaulyje pažįstamą lenktynių trasą, kurioje tikrai netrūks greičio ir azarto. Be pagrindinių 1006 kilometrų lenktynių, kaip ir kasmet žiūrovai turės galimybę išvysti ar net sudalyvauti daugelyje papildomų renginių.
 
-------------------
 
VIENOS DIENOS BILIETAS 
Pasirink dieną, kurią planuoji praleisti renginyje ir įsigyk tos dienos bilietą.
DIENOS BILIETO turėtojas patenka į: bendrą renginio teritoriją, pramogų/koncertų zoną, „Paddock“ zonas. Taip pat gali pasistatyti automobilį nemokamai TIK stovėjimo vietoje, įrengtoje atvažiavus nuo KLAIPĖDOS pusės.
DIENOS BILIETO turėtojas nepatenka į: VIP zoną, „Pitlane“ zoną, Pit Walk, Grid Walk ir be papildomo bilieto negali pasistatyti automobilio žiūrovų mokamose stovėjimo vietose.
 
-------------------
 
Nuo ketvirtadienio iki pat šeštadienio vakaro:
 
Visomis renginio dienomis veiks pramogų zona su daugybe atrakcijų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Atvykstantiems automobiliais renginio teritorijoje bus įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės. Nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės atvažiuojant nuo Klaipėdos pusės bei mokamos renginio teritorijoje atvykus nuo Palangos pusės.
 
Renginio teritorijoje visomis dienomis veiks VIP klubas - šio leidimo turėtojai galės stebėti lenktynes nuo terasos žvelgiančios į starto – finišo tiesiąją bei per LED ekranus erdvaus VIP klubo viduje, kur svečiai galės įsigyti gėrimų bei užkandžių. Be to, čia vyks įvairūs žaidimai ir loterijos, lauks partnerių prizai, DJ ir kiti privalumai ( https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/sportas/vip-bilietas-aurum-1006-km-powered-by-hankook-416078/ )
 
Visą savaitgalį veiks „Technitis“ žiūrovų slalomas, tad visiems mėgėjams norintiems išbandyti automobilių sportą savo automobiliais siūlome atvažiuoti nuo Klaipėdos pusės.
 
Įsigiję renginio bilietus galės be papildomo mokesčio apsigyventi renginio teritorijoje esančioje kempingo zonoje. Joje bus galima įsikurti su savo kemperiais arba palapinėmis. 
 
Renginį bus galima stebėti TV3 grupės kanalais, o komentarus iš renginio vietos klausyti per internetinį lenktynių radiją.
 
Trečiadienis:
 
Renginys prasideda jau trečiadienį, kuomet visos komandos susirenka techninei ir administracinei komisijoms. Tikriems automobilių sporto aistruoliams tai puiki galimybė susipažinti su komandomis ir pirmiems pamatyti lenktynių bolidus. Antrus metus iš eilės techninė ir administracinė komisijos vyks šalia pagrindinių renginio vartų. Tai vienintelė diena, kai į lenktynių zoną galima patekti be bilieto ir lenktynių techniką bei komandas pamatyti iš arti visiškai nemokamai.
 
Ketvirtadienis:
 
Liepos 18 d., ketvirtadienį, visi automobiliai tradiciškai išsirikiuos į paradą Palangos gatvėmis ir sustos Vytauto g. tradiciniam renginio atidarymui, bei „Dynami:t Super Sprint“ varžyboms. 
 
Atidarymo metu veiksmas vyks ir renginio teritorijoje, ten galima bus stebėti „Porsche klubo“ važiavimus, kurie po pietų užleis trasą pirmosioms „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių treniruotėms.
 
Tradiciškai ketvirtadienį išvysime ir automobilių traukos „Drag“ varžybų dalyvių važiavimus. Kvalifikaciniai važiavimai vyks link Klaipėdos įrengtoje trasoje, o vakare finaliniai važiavimai persikels į pagrindinę „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių trasą.
 
Penktadienis:
 
Ši diena visuomet kupina įvairiausių atrakcijų tiek trasoje tiek už jos ribų. Šią dieną trasoje bus duotas startas „108km moterų iššūkiui“ (registracija: https://racing.lt/lt/108km-moteru-issukis), taip pat vyks mechanikų bėgimo lenktynės ir slalomo varžybos.
Penktadienio svarbiausia dalimi išlieka „Aurum 1006 km“ lenktynių kvalifikacija kurios metu paaiškės kokia tvarka komandos startuos „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynėse.
 
Šeštadienis:
 
Pagrindinę lenktynių dieną šurmulys prasideda jau nuo ryto. Nuo 10:30 komandos jau pradeda rikiuotis startui, kuris duodamas lygiai 12 val. Lenktynės tęsis iki pat vakaro, tačiau dienos metu netruks veiksmo ne tik trasoje bet ir renginio miestelyje, kur vyks tradicinės automobilių decibelų varžybos - „Db drag“, „Memel Motor Fest“ įspūdingų automobilių paroda ir daugybė kitų pramogų, o renginį vainikuos uždarymo koncertas ir, žinoma, lenktynių apdovanojimų ceremonija.
 
SVARBI INFORMACIJA: 
 
·       Vaikai iki 120 cm ūgio į renginio bendrą teritoriją ir į VIP zona, kartu su suaugusiu turinčiu atitinkamą renginio bilietą, įleidžiami nemokamai.
·       Į PIT WALK vaikai iki 120 cm ūgio dėl saugumo įleidžiami tik su suaugusiu. 
·       Į GRID WALK vaikai iki 120 cm ūgio dėl saugumo įleidžiami tik su suaugusiu. 
·       NAUJIENA! Į VIP SUPERFANO PITBOX zoną bus galimas ir vaikų iki 120 cm ūgio patekimas (iki 120 cm ūgio patekimas galimas tik lydint suaugusiam, o virš 120 cm ūgio vaikai gali eiti be suaugusio palydos), bilietas patekti į šią zoną reikalingas tiek vaikui, tiek suaugusiam.

Atvyk ir įsimylėk automobilių sportą !
 
Daugiau informacijos: https://1000km.lt
Renginio tvarkaraštis: https://racing.lt/lt/tvarkarastis

Renginio nuoroda: https://1000km.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
DIENOS BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook T 2024-07-17 10:00 Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta 10.00 - 20.00
Renginys DIENOS BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook
Data / Laikas T 2024-07-17 10:00
Renginio vieta Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta
Kaina 10.00 - 20.00
Svarbi informacija
Renginio organizatorius neatsako už tvarkaraščio pasikeitimus. Naujausias ir išsamus renginio tvarkaraštis: https://racing.lt/lt/tvarkarastis
Nutraukus ar sustabdžius varžybas pinigai už bilietus yra negrąžinami.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
 

·       Vaikai iki 120 cm ūgio į renginio bendrą teritoriją ir į VIP zona, kartu su suaugusiu turinčiu atitinkamą renginio bilietą, įleidžiami nemokamai.

·       Į PIT WALK vaikai iki 120 cm ūgio dėl saugumo įleidžiami tik su suaugusiu. 

·       Į GRID WALK vaikai iki 120 cm ūgio dėl saugumo įleidžiami tik su suaugusiu. 

·       NAUJIENA! Į VIP SUPERFANO PITBOX zoną bus galimas ir vaikų iki 120 cm ūgio patekimas (iki 120 cm ūgio patekimas galimas tik lydint suaugusiam, o virš 120 cm ūgio vaikai gali eiti be suaugusio palydos), bilietas patekti į šią zoną reikalingas tiek vaikui, tiek suaugusiam.
 
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta
Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta Lietuva
Organizatorius
1000 km lenktynės, VšĮ
V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius
info@racing.lt / 852757985
Įmonės kodas: 306321927
PVM kodas LT100016311015
Renginys DIENOS BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook
Data / Laikas T 2024-07-17 10:00
Renginio vieta Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta
Kaina 10.00 - 20.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą PARKINGAS Aurum 1006 km powered by Hankook PopuliarusPopuliarusPARKINGAS Aurum 1006 km powered by Hankook - Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta,
Pirkti bilietą VIP BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook PopuliarusPopuliarusVIP BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook - Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta,
Pirkti bilietą VIP SUPERFANO BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook PopuliarusPopuliarusVIP SUPERFANO BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook - Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta,
Išankstinis pardavimas baigėsi ABONEMENTAS Aurum 1006 km powered by Hankook PopuliarusPopuliarusABONEMENTAS Aurum 1006 km powered by Hankook - Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta,
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti