logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

VIP BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook

T 2024-07-17 10:00 - Š 2024-07-20 22:00
Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta

Didžiausias Rytų Europos autosporto festivalis „Aurum 1006 km powered by Hankook“ liepos mėn. 17-20 dienomis jau 25-ąjį kartą sugrįžta į Palangą!

Kaip ir kiekvieną vasarą, greitkelis Klaipėda - Palanga - Kretinga transformuosis į visame autosporto pasaulyje pažįstamą lenktynių trasą, kurioje tikrai netrūks greičio ir azarto. Be pagrindinių 1006 kilometrų lenktynių, kaip ir kasmet žiūrovai turės galimybę išvysti ar net sudalyvauti daugelyje papildomų renginių.

-------------------

VIP 

Siūlome renginį stebėti VIP KLUBE  – išskirtinėje erdvėje, pačiame lenktynių epicentre! Dar labiau patobulėjusioje tiek dydžiu, tiek kokybe VIP zonoje su dviejų aukštų terasa, jūsų lauks dar daugiau sėdimų vietų patogiam lenktynių stebėjimui tiesiai prieš starto - finišo tiesiąją. LED ekranuose bus galima stebėti tiek rezultatus, tiek tiesioginę transliaciją tad būsite kiekvieno lenktynių momento liudininkais.

25-ojo lenktynių jubiliejaus proga VIP klube jūsų lauks daugybė pramogų - visomis renginio dienomis svečius linksmins DJ ir vedėjas, VIP klubo nariai turės išskirtinę galimybę laimėti partnerių prizų, galės įsigyti gėrimų ir užkandžių. Čia visomis lenktynių dienomis veiks restoranas, baras, rasite viską, ko reikia patogiausiam lenktynių stebėjimui. VIP bilieto turėtojai taip pat turės galimybę dalyvauti visuose renginiuose numatytuose VIP klube lenktynių metu, o pagrindinę lenktynių dieną, šeštadienį, bus kviečiami į GRID WALK – aplankyti komandas starto - finišo tiesiojoje likus vos kelioms akimirkoms iki varžybų pradžios.

Patogiai įsitaisykite VIP klube ir mėgaukitės gera kompanija bei lenktynėmis iš pačių geriausių vietų. 

VIP BILIETO PRIVILEGIJOS: 

·     Patekimas į renginį 3 dienas; 
·     Patekimas į atskirą VIP paviljoną, kuriame galėsite patogiau stebėti lenktynes bei rezultatus LED ekranuose;
·     galimybė rezervuoti vietas didesnėms kompanijoms ar įmonėms;
·     nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje palikę savo automobilį, VIP Shuttle mikroautobusais  būsite nuvežti iki  lenktynių VIP klubo bei parvežti atgal iki aikštelės, kurioje stovi Jūsų automobilis; 
·     Patekimas į šeštadienio GRID WALK - tai unikali galimybė pasivaikščioti lenktynių trasa ir pajusti visą lenktynių jaudulį kartu su komandomis likus kelioms minutėms iki didžiojo „Aurum 1006 km“ lenktynių starto. 

Svarbu: Bilietas galioja visas 3 renginio dienas. 

Leidimų išdavimo vieta: aikštelė S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, Palangoje. 

Pateikus VIP bilietą renginio darbuotojai įteiks Jums leidimus, kuriuos privaloma teisingai dėvėti norint patekti į renginį. 

VIP leidimo turėtojas patenka į: VIP klubą, bendrą renginio teritoriją, pramogų/koncertų zoną, „Paddock“ zonas, Grid Walk. VIP turėtojai gali nemokamai pasistatyti automobilį Palangoje, aikštelėje S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje ir iš šios aikštelės nemokamai važinėti į renginio vietą ir atgal specialias VIP Shuttle mikroautobusais.

VIP leidimo turėtojas nepatenka į: „Pitlane“ zoną, Pit Walk ir be papildomo bilieto negali pasistatyti automobilio žiūrovų mokamoje stovėjimo aikštelėje.

-------------------

Nuo ketvirtadienio iki pat šeštadienio vakaro:

Visomis renginio dienomis veiks pramogų zona su daugybe atrakcijų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Atvykstantiems automobiliais renginio teritorijoje bus įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės. Nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės atvažiuojant nuo Klaipėdos pusės bei mokamos renginio teritorijoje atvykus nuo Palangos pusės.

Renginio teritorijoje visomis dienomis veiks VIP klubas - šio leidimo turėtojai galės stebėti lenktynes nuo terasos žvelgiančios į starto – finišo tiesiąją bei per LED ekranus erdvaus VIP klubo viduje, kur svečiai galės įsigyti gėrimų bei užkandžių. Be to, čia vyks įvairūs žaidimai ir loterijos, lauks partnerių prizai, DJ ir kiti privalumai ( https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/sportas/vip-bilietas-aurum-1006-km-powered-by-hankook-416078/ )

Visą savaitgalį veiks „Technitis“ žiūrovų slalomas, tad visiems mėgėjams norintiems išbandyti automobilių sportą savo automobiliais siūlome atvažiuoti nuo Klaipėdos pusės.

Įsigiję renginio bilietus galės be papildomo mokesčio apsigyventi renginio teritorijoje esančioje kempingo zonoje. Joje bus galima įsikurti su savo kemperiais arba palapinėmis. 

Renginį bus galima stebėti TV3 grupės kanalais, o komentarus iš renginio vietos klausyti per internetinį lenktynių radiją.

Trečiadienis:

Renginys prasideda jau trečiadienį, kuomet visos komandos susirenka techninei ir administracinei komisijoms. Tikriems automobilių sporto aistruoliams tai puiki galimybė susipažinti su komandomis ir pirmiems pamatyti lenktynių bolidus. Antrus metus iš eilės techninė ir administracinė komisijos vyks šalia pagrindinių renginio vartų. Tai vienintelė diena, kai į lenktynių zoną galima patekti be bilieto ir lenktynių techniką bei komandas pamatyti iš arti visiškai nemokamai.

Ketvirtadienis:

Liepos 18 d., ketvirtadienį, visi automobiliai tradiciškai išsirikiuos į paradą Palangos gatvėmis ir sustos Vytauto g. tradiciniam renginio atidarymui, bei „Dynami:t Super Sprint“ varžyboms. 

Atidarymo metu veiksmas vyks ir renginio teritorijoje, ten galima bus stebėti „Porsche klubo“ važiavimus, kurie po pietų užleis trasą pirmosioms „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių treniruotėms.

Tradiciškai ketvirtadienį išvysime ir automobilių traukos „Drag“ varžybų dalyvių važiavimus. Kvalifikaciniai važiavimai vyks link Klaipėdos įrengtoje trasoje, o vakare finaliniai važiavimai persikels į pagrindinę „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių trasą.

Penktadienis:

Ši diena visuomet kupina įvairiausių atrakcijų tiek trasoje tiek už jos ribų. Šią dieną trasoje bus duotas startas „108km moterų iššūkiui“ (registracija: https://racing.lt/lt/108km-moteru-issukis), taip pat vyks mechanikų bėgimo lenktynės ir slalomo varžybos.

Penktadienio svarbiausia dalimi išlieka „Aurum 1006 km“ lenktynių kvalifikacija kurios metu paaiškės kokia tvarka komandos startuos „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynėse.

Šeštadienis:

Pagrindinę lenktynių dieną šurmulys prasideda jau nuo ryto. Nuo 10:30 komandos jau pradeda rikiuotis startui, kuris duodamas lygiai 12 val. Lenktynės tęsis iki pat vakaro, tačiau dienos metu netruks veiksmo ne tik trasoje bet ir renginio miestelyje, kur vyks tradicinės automobilių decibelų varžybos - „Db drag“, „Memel Motor Fest“ įspūdingų automobilių paroda ir daugybė kitų pramogų, o renginį vainikuos uždarymo koncertas ir, žinoma, lenktynių apdovanojimų ceremonija.
 

SVARBI INFORMACIJA: 

·       Vaikai iki 120 cm ūgio, kartu su suaugusiu, į renginio bendrą teritoriją įleidžiami nemokamai. 

·       Į PIT WALK vaikai iki 120 cm ūgio dėl saugumo įleidžiami tik su suaugusiu. 

·       Į GRID WALK vaikai iki 120 cm ūgio dėl saugumo įleidžiami tik su suaugusiu. 

·       NAUJIENA! Į VIP SUPERFANO PITBOX zoną bus galimas ir vaikų iki 120 cm ūgio patekimas (iki 120 cm ūgio patekimas galimas tik lydint suaugusiam, o virš 120 cm ūgio vaikai gali eiti be suaugusio palydos), bilietas patekti į šią zoną reikalingas tiek vaikui, tiek suaugusiam.

Atvyk ir įsimylėk automobilių sportą !
 

Daugiau informacijos: https://1000km.lt

Renginio tvarkaraštis: https://racing.lt/lt/tvarkarastis

Renginio nuoroda: https://1000km.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VIP BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook T 2024-07-17 10:00 Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta 100.00
Renginys VIP BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook
Data / Laikas T 2024-07-17 10:00
Renginio vieta Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta
Kaina 100.00
Svarbi informacija
Renginio organizatorius neatsako už tvarkaraščio pasikeitimus. Naujausias ir išsamus renginio tvarkaraštis: https://racing.lt/lt/tvarkarastis
Nutraukus ar sustabdžius varžybas pinigai už bilietus yra negrąžinami.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
 

·       Vaikai iki 120 cm ūgio, kartu su suaugusiu, į renginio bendrą teritoriją įleidžiami nemokamai. 

·       Į PIT WALK vaikai iki 120 cm ūgio dėl saugumo įleidžiami tik su suaugusiu. 

·       Į GRID WALK vaikai iki 120 cm ūgio dėl saugumo įleidžiami tik su suaugusiu. 

·       NAUJIENA! Į VIP SUPERFANO PITBOX zoną bus galimas ir vaikų iki 120 cm ūgio patekimas (iki 120 cm ūgio patekimas galimas tik lydint suaugusiam, o virš 120 cm ūgio vaikai gali eiti be suaugusio palydos), bilietas patekti į šią zoną reikalingas tiek vaikui, tiek suaugusiam.
 
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta
Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta Lietuva
Organizatorius
1000 km lenktynės, VšĮ
V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius
info@racing.lt / 852757985
Įmonės kodas: 306321927
PVM kodas LT100016311015
Renginys VIP BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook
Data / Laikas T 2024-07-17 10:00
Renginio vieta Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta
Kaina 100.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ABONEMENTAS Aurum 1006 km powered by Hankook ABONEMENTAS Aurum 1006 km powered by Hankook - Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta,
Pirkti bilietą DIENOS BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook DIENOS BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook - Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta,
Pirkti bilietą PARKINGAS Aurum 1006 km powered by Hankook PARKINGAS Aurum 1006 km powered by Hankook - Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta,
Pirkti bilietą VIP SUPERFANO BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook VIP SUPERFANO BILIETAS Aurum 1006 km powered by Hankook - Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirta,
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti