logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Cherish Menzo (Nyderlandai, Belgija) - DARKMATTER

Š 2024-05-11 21:00
MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius

Cherish Menzo (Nyderlandai, Belgija)DARKMATTER

 

Trukmė: 85 min. 

Duete DARKMATTER, menininkė Cherish Menzo, jos scenos partneris Camilo Mejía Cortés ir dešimties žmonių choro („Distorted Rap Choir“) komanda ieško būdų, kaip išvaduoti savo kūnus ir kasdienybę, kurioje jie juda, nuo išankstinių nuostatų pinklių.

Pavadinimas DARKMATTER kilęs iš astronominio reiškinio – tamsiosios materijos – ir nurodo į atlikėjų kūnų odos spalvą. Nesuvokiama tamsioji medžiaga skatina smalsumą. Ji beveik nematoma, kaip tam tikrose visuomenės grupėse nematomas tamsusis kūnas.

DARKMATTER nori atsikratyti šališko žvilgsnio į savo ir kito kūną – taip pat ir istorijas, kurias jam priskiriame. Cherish Menzo meta į kovą savo kūną, o tai pradeda sudėtingą pokalbį, į kurį ji nori ir įsitraukti, ir jį peržengti, kalbėdama apie dvilypumą, kuris maitina DARKMATTER.

„Šiame naujame projekte noriu dar labiau pakreipti ir atsieti savo asmeninį požiūrį į istorijas, susijusias su tamsiu kūnu ir juodumu. Ar yra vietos svajoti, permąstyti ir perpiešti šį kūną? Ar šis procesas gali būti atsietas nuo istorinių ir esamų mąstymo būdų, ar tai derlingos sėklos, kurias turėčiau pasiimti su savimi į savo darbo procesą? Galiausiai, kaip man atverti šį tyrimą ir paversti jį kolektyviniu pasakojimu?“ – Cherish Menzo.

Cherish Menzo (g. 1988, Nyderlanduose) – Amsterdame ir Briuselyje gyvenanti scenos menininkė ir choreografė. Savo kūryboje ji domisi kūno transformacija scenoje ir įvairių fizinių įvaizdžių „įkūnijimu“. Iš pirmo žvilgsnio vaizdiniai atrodo atpažįstami, tačiau išryškindama jų sudėtingumą ir prieštaringumą, Cherish kvestionuoja tariamą normą ir kuria visatas, kuriose pagrindinę vietą užima juodas kūnas. Ji laviruoja tarp XX a. 10-ojo dešimtmečio ir XXI a. 1-ojo hiphopo nostalgijos, industrinio hiphopo, repo tekstų, mokslinės fantastikos, mangos ir spekuliatyvios ateities. Naudodama šiuos elementus kaip įrankius, ji suteikia formą ir materializuoja – keistoms, paslaptingoms formoms ir tikrovei.

 

Koncepcija ir choreografija: Cherish Menzo

Koncepcija ir pasirodymas: Camilo Mejía Cortés ir Cherish Menzo

Apšvietimo dizainas: Niels Runderkamp

Muzikos kompozicija: Gagi Petrovic ir Michael Nunes

Garso dizainas: Gagi Petrovic ir Michael Nunes

Kostiumų dizainas: JustTatty.com 

Scenografija: Morgana Machado Marques 

Dramaturgija: Renée Copraij

Dainavimo ir vokalo treneriai: Daniël Bonsu ir Shari Kok-Sey-Tjong 

Menininkų konsultacijos: Benjamin Kahn, Christian Yav ir Nicole Geertruida 

Praktikantė: Pauline Van Nuffel

Produkcija: GRIP, Frascati Producties

Produkcijos partneriai: Kunstenfestivaldesarts (Briuselis, Belgija), CCN-Ballet national de Marseille dans le cadre de l’accueil studio / Ministère de la Culture (Prancūzija), actoral festival (Marselis, Prancūzija), STUK (Liuvenas, BE), La Villette (Paryžius, Prancūzija), Festival d’Automne à Paris (Prancūzija), Beursschouwburg (Brussels, Belgija), Perpodium (Belgija)

Rezidencijos: STUK (Liuvenas, Belgija), La Villette (Paryžius, Prancūzija), Frascati (Amsterdamas, Nyderlandai), Beursschouwburg (Briuselis, Belgija), CCN-Ballet national de Marseille dans le cadre de l’accueil studio / Ministère de la Culture (Prancūzija)

Bendradarbiaujant su: Trill (Liuvenas, Belgija), WijzijnDOX (Utrechtas, Nyderlandai), De Coproducers (Nyderlandai)

Finansinė parama: Flamandų vyriausybė, Scenos menų fondas (Nyderlandai),Belgijos federalinės vyriausybės mokesčių institucija ir „Cronos Invest.“

Premjera: 2022 m.gegužės 12-15 d. Beursschouwburg/Kunstenfestivaldesarts Briuselis.

Nuotraukų autorės: Yema Gieskes, Mélanie Musisi.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Cherish Menzo (Nyderlandai, Belgija) - DARKMATTER Š 2024-05-11 21:00 MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius 21.88 - 40.88
Renginys Cherish Menzo (Nyderlandai, Belgija) - DARKMATTER
Data / Laikas Š 2024-05-11 21:00
Renginio vieta MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Kaina 21.88 - 40.88
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 21
Renginio trukmė: 55 min.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
senjorams, studentams, moksleiviams, žmonėms su negalia.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
MENŲ SPAUSTUVĖ
Šiltadaržio g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Lietuvos šokio informacijos centras
Lietuvos šokio informacijos centras
370 5 2040835/ info@dance.lt
Įmonės kodas: 110064529
PVM kodas ND
Renginys Cherish Menzo (Nyderlandai, Belgija) - DARKMATTER
Data / Laikas Š 2024-05-11 21:00
Renginio vieta MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Kaina 21.88 - 40.88
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ATIDARYMAS: Christos Papadopoulos (Graikija) - LARSEN C PopuliarusPopuliarusATIDARYMAS: Christos Papadopoulos (Graikija) - LARSEN C Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilnius
Pirkti bilietą Žuvies akis: Mariya Salo ir Petras Lisauskas (Ukraina, Lietuva) NEMIGA PopuliarusPopuliarusŽuvies akis: Mariya Salo ir Petras Lisauskas (Ukraina, Lietuva) NEMIGA MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Pirkti bilietą Frédérick Gravel (Kanada) - FEAR AND GREED PopuliarusPopuliarusFrédérick Gravel (Kanada) - FEAR AND GREED Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilnius
Pirkti bilietą Frédérick Gravel (Kanada) - FEAR AND GREED PopuliarusPopuliarusFrédérick Gravel (Kanada) - FEAR AND GREED Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti