logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Teatras KITAS KAMPAS. GERO JUOKO DOZĖ. Sezono uždarymas

K 2024-05-30 18:00
MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius

Vienintelis Lietuvoje profesionalus improvizacijos teatras KITAS KAMPAS švenčia jubiliejinį 15-tą teatro sezoną!

Surengti improvizacijos pasirodymą lėktuve 10-ies kilometrų aukštyje ir sumušti aukščiausios improvizacijos rekordą. Be sustojimo improvizuoti 7-ių valandų trukmės improvizacijų maratone. Šokti iš parašiuto tiesiai į vestuvių šventę, vilkint Elvio Preslio kostiumu. Gauti vienintelio profesionalaus improvizacijos teatro Lietuvoje statusą. Pasirodymo metu girdėti 2-jų tūkstančių žiūrovų juoką. Tai dalykai, iš kurių susideda svajonės. Tai – 15 metų improvizacijos teatro KITAS KAMPAS istorijų! 

Skamba neįtikėtinai? Viskas tikėtina ten, kur žaidžiama ir improvizuojama, kur gyvenimas švenčiamas kasdien, kur sakoma TAIP!

Į sceną paskutinį kartą šį sezoną grįžta kultinis ir azartiškas improvizacijų šou GERO JUOKO DOZĖ! Tai unikali, kiekvieną kartą vis kitokia patirtis, pripildyta juoku, gera nuotaika ir netikėtumu! Teatriniai žaidimai, netikėti personažai ir nenuspėjamos situacijos gimsta scenoje ČIA ir DABAR, todėl į GERO JUOKO DOZĘ galima eiti tiek kartų, kiek norisi, nes kiekvienas spektaklis yra vienintelis ir nepakartojamas.

Improvizacijos meistrai, profesionalūs teatri KITAS KAMPAS aktoriai Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas, Inga Šepetkaitė ir Povilas Adomaitis be iš anksto paruošto scenarijaus improvizuoja ir žiūrovų pasiūlymus paverčia teatrinėmis improvizacijomis. 

„Juokas, gera nuotaika, azartiškumas, profesionalumas, komandiškumas ir pasitikėjimas – yra pagrindinės mūsų komandos vertybės, kuriomis vadovaujamės savo teatro komandoje ir kurias jau 15 metų skleidžiame savo žiūrovams. Tegul šie elementai sklinda kaip naujas gėrio virusas mūsų žiūrovams!“, – apie jubiliejinį teatro sezoną pasakoja teatro vadovas Audrius Bružas.

Susitikime švęsti gyvenimo ir teatro jubiliejaus didžiausiame improvizacijų šou GERO JUOKO DOZĖ!

Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į salę griežtai neįleidžiami. Prašome atsakingai įvertinti atvykimo laiką į teatrą ir nevėluoti.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Teatras KITAS KAMPAS. GERO JUOKO DOZĖ. Sezono uždarymas K 2024-05-30 18:00 MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius 21.40 - 33.00
Renginys Teatras KITAS KAMPAS. GERO JUOKO DOZĖ. Sezono uždarymas
Data / Laikas K 2024-05-30 18:00
Renginio vieta MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Kaina 21.40 - 33.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreipkitis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
MENŲ SPAUSTUVĖ
Šiltadaržio g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Improvizacijos teatras, VšĮ
Malūnų g. 6-9, Vilnius
teatras@kitaskampas.lt / +37067348278
Įmonės kodas: 302576211
PVM kodas ND
Renginys Teatras KITAS KAMPAS. GERO JUOKO DOZĖ. Sezono uždarymas
Data / Laikas K 2024-05-30 18:00
Renginio vieta MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Kaina 21.40 - 33.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Justino Malinausko magijos vakaras ''Ne į mikrofoną'' Justino Malinausko magijos vakaras ''Ne į mikrofoną'' Teatras Kitas kampas kavinė-baras, Vilnius
Pirkti bilietą KITO KAMPO IMPROVIZADIENIS KITO KAMPO IMPROVIZADIENIS Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
Pirkti bilietą Teatras KITAS KAMPAS. GERO JUOKO DOZĖ Teatras KITAS KAMPAS. GERO JUOKO DOZĖ Girstučio kultūros rūmai, Kaunas
Pirkti bilietą Teatras KITAS KAMPAS. IEŠKAU ŽMOGAUS. Premjera PopuliarusPopuliarusTeatras KITAS KAMPAS. IEŠKAU ŽMOGAUS. Premjera Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti