logo
Select period
Search from map
Menu

ALFREDO RODRIGUEZ ir Kauno miesto simfoninis orkestras (Kuba, JAV, Lietuva)

We 04/12/2024 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
38.80 - 118.80

Šįmet jau 34-ąjį sykį vyksiančio festivalio sceną papuoš jėgas suvieniję Lietuvos ir užsienio muzikos virtuozai – pianistas iš Kubos Alfredo Rodriguezas ir Kauno miesto simfoninis orkestras. Koncertas, kuris vainikuos „Kaunas Jazz“ metus, gruodžio 4 dieną įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Kuboje gimęs, JAV gyvenantis Alfredo Rodriguezas – jau gerai pažįstamas „Kaunas Jazz“ publikai. 2021-ųjų vasarą Palangoje ir Trakuose jis surengė koncertus su garsiuoju bosistu ir vokalistu Richardu Bona, o 2022-aisiais surengė ovacijomis palydėtą solinį koncertą Nacionaliniame Kauno dramos teatre.

Šis prestižiniam „Grammy“ apdovanojimui nominuotas muzikantas jau beveik du dešimtmečius žavi džiazo specialistus savo virtuozišku grojimo stiliumi.

Būdamas vos 18-os, Alfredo jau buvo minimas kritikų apklausose kaip vienas perspektyviausių džiazo talentų. Išplaukti į platesnius vandenis padėjo žymusis prodiuseris Quincy Jonesas, tapęs jo mokytoju ir patarėju.

Su legendiniais pianistais Billu Evansu ir Theloniousu Monku lyginamas muzikantas yra išleidęs keletą albumų, kuriuose skamba Lotynų Amerikos ritmais nuspalvinta džiazo ir kitų žanrų sintezė.

„Jis neabejotinai vienas geriausių jaunų pianistų, kuriuos esu matęs. Neįtikėtini gabumai, jo potencialas – beribis“, – sako su Michaelu Jacksonu ir begale kitų didžiausių pasaulio talentų dirbęs Quincy Jonesas.

2015-aisiais už įrašą „Guantanamera“ Alfredo buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui geriausios instrumentinės aranžuotės kategorijoje.

Džiazas, salsa, bačata, rumba – į sceną šis muzikantas žengia su energija, sulydančia pietietišką karštį ir vakarietišką subtilumą. Tai ypač gerai atsispindi jo naujausiame albume, pernai išleistame „Coral Way“, kurį įrašant dalyvavo ir Kubos muzikos sensacija, „Grammy“ nominuotas atlikėjas Cimafunk.

Pastarasis albumas, beje, simboliškai apibendrina džiugų, bet ir sudėtingą pastarųjų metų Alfredo Rodriguezo gyvenimo etapą, kurio metu jis pirmą sykį susipažino ir su „Kaunas Jazz“ publika.

Dar verta pridurti, jog Alfredo Rodriguezas vadinamas žmogumi, kuris fortepijonu moka ne tik virtuoziškai groti, bet ir pasakoti istorijas. Ir daryti tai labai asmeniškai – kiekvienas koncerto žiūrovas išeina, besijausdamas jo bičiuliu.

Šį rudenį dvidešimtmetį minėsiantis orkestras, vadovaujamas Algimanto Treikausko, yra svarbus Kauno ir Lietuvos kultūrinio gyvenimo reiškinys. Per praėjusius sezonus orkestras įgyvendino sėkmingus išskirtinius pasaulinius leidybinius projektus ir turėjo garbę koncertuoti su geriausiais pasaulio operos solistais.

Orkestras taip pat ne sykį koncertavo su ryškiais pasaulio roko ir populiariosios muzikos atlikėjais – tokiais kaip „Scorpions“, Bonnie Tyler, Chrisu Normanu ir kitais.

Visas festivalio naujienas galite rasti interneto svetainėje www.kaunasjazz.lt

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
ALFREDO RODRIGUEZ ir Kauno miesto simfoninis orkestras (Kuba, JAV, Lietuva) We 04/12/2024 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 38.80 - 118.80
Event ALFREDO RODRIGUEZ ir Kauno miesto simfoninis orkestras (Kuba, JAV, Lietuva)
Date / Time We 04/12/2024 19:00
Venue Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Price 38.80 - 118.80
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~2 val.
Pertraukos: 1
Renginio kalba:
lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

Salės planas gali plėstis/keistis.

Su arenos taisyklėmis galima susipažinti čia: https://zalgirioarena.lt/lt/zalgirio-arenos-lankytoju-elgesio-taisykles/

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.

Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: 
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Nauji klubo nariai bilietus perka nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. iki 14 d. Neparduoti bilietai patenka į viešą prekybą rugsėjo 15 d.

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lithuania
Promoter
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Kęstučio g. 62 44304 Kaunas
festival@kaunasjazz.lt / 8-37-750145
Reg. no: 135977836
VAT LT359778314
Event ALFREDO RODRIGUEZ ir Kauno miesto simfoninis orkestras (Kuba, JAV, Lietuva)
Date / Time We 04/12/2024 19:00
Venue Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Price 38.80 - 118.80
No results have been found for your request.
Loading...
Reload