logo
Select period
Search from map
Menu

Andrius Mamontovas

Fr 26/04/2024 20:00 - Su 28/04/2024 21:30
39.00 - 49.00
Show descriptionHide description

Subūręs gausias klausytojų gretas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje atlikėjas Andrius Mamontovas skelbia gerą žinią gerbėjams apie koncertinį turą Europoje – Šveicarijoje, Italijoje, Prancūzijoje.

Koncertai vyks balandžio 18 d. Teatro Flavio (Roma, Italija), balandžio 20 d. Alhambroje (Ženeva, Šveicarija), balandžio 26 d. Theater Cinema Martinitt (Milanas, Italija), balandžio 28 d. Théâtre de la Cité (Nica, Prancūzija).

Susirinkusieji mėgausis jaukiu ir lėtu laiku akustiniuose A. Mamontovo koncertuose, kuriuose suskambės visiems gerai žinomos ir naujos atlikėjo bei grupės „FOJE“ dainos. „Dainas rašau vienas ir dažnai vienas įrašinėju savo albumus. Man patinka groti su grupe ir dideliais muzikantų kolektyvais, bet kai esi scenoje vienas, užsimezga daug artimesnis ryšys su klausytojais. Juolab, kad mėgstu panaudoti technologijas, kurios leidžia muzikai skambėti pilniau, net jeigu scenoje tik vienas žmogus“, – mintimis apie koncertinio turo pasirodymų savitumą dalijasi atlikėjas.

Andrius Mamontovas – žmogus, kurio pristatinėti Lietuvoje nebereikia. Išgirdus jo vardą atmintyje pradeda rikiuotis daugybės jo dainų melodijų nuotrupos ir pavadinimai: „Ufonautai“, „Ar prisimeni mane?“, „Kai tu atversi man duris“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Ar tai būtum tu?“, „Mono arba Stereo“, „Saulės miestas“, „Meilės nebus per daug“, „Laužo šviesa“ ir daugybę kitų. Jis – kompozitorius, aktorius, visuomenininkas, solo atlikėjas bei kultinės Lietuvos grupės „Foje“ lyderis. Nuo 1983 m. aktyviai muzikuojantis Andrius savo diskografijoje turi 21 solinį albumą. Paskutinis jų – albumas „Paleisk“ – pasirodė 2021 metais. Dar 10 studijinių albumų A. Mamontovas įrašė drauge su savo grupe „Foje“.

 

Events

No events were found
Buy ticket Andrius Mamontovas | Milanas AbroadAbroadAndrius Mamontovas | Milanas Theater Cinema Martinitt, Milanas
Buy ticket Andrius Mamontovas | Nica AbroadAbroadAndrius Mamontovas | Nica Théâtre de la Cité,
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload