logo
Select period
Search from map
Menu

Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Vilnius

Su 01/12/2024 18:00
Twinsbet Arena, Vilnius
26.50 - 50.50
Džiazo grupė – pasaulinio garso Glenno Millerio orkestras, diriguojamas Wilo Saldeno, su nauja programa!
Kas dvejus metus šis rafinuotas ir stilingas kolektyvas lankosi Lietuvoje.
Orkestras yra vienas iš trijų orkestrų pasaulyje, kuriems suteikta teisė taip vadintis ir vienintelis galintis dirbti Baltijos šalyse!
Glenno Millerio orkestro repertuare yra iškilių bigbendo eros kompozitorių pjesės - praėjusio amžiaus 30–50-ųjų legendinio džiazo eros.
Wil Salden, žinomas muzikantas ir atlikėjas iš Nyderlandų, seniai ir visiems laikams pamilo džiazą ir sugebėjo suburti puikius muzikantus iš įvairių šalių, tokius pat įsimylėjusius ir aistringus džiazui.
Wilas ir jo muzikantai bando atgaivinti magišką Millerio formulę: „Kiekvienas solistas ir muzikos aranžuotojas turėtų stengtis sukurti visiškai naują ir nepriekaištingą skambesį, atpažįstamą nuo pat pirmųjų natų“.
Beje, pasak legendos, unikaliausias ir tikrai atpažįstamas Glenno Millerio orkestro skambesys gimė visiškai atsitiktinai. Koncerto metu trimitininkui susižeidė lūpą, o muzikantas su klarnetu buvo priverstas imtis savo vaidmens.
Taip gimė Glenno Millerio grojimo stilius – stilius, suteikiantis klausytojams nepamirštamą šventės jausmą ir kontaktą su Muzikos stebuklu!!
Natūralu, kad koncerto kulminacija taps garsiausio kūrinio - „Mėnesienos serenados“ iš filmo „Saulės slėnio serenada“, kuris panardina žiūrovą į neįtikėtiną Glenno Millerio eros atmosferą, atlikimas.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Vilnius Su 01/12/2024 18:00 Twinsbet Arena, Vilnius 26.50 - 50.50
Event Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Vilnius
Date / Time Su 01/12/2024 18:00
Venue Twinsbet Arena, Vilnius
Price 26.50 - 50.50
Good to know

Durys atidaromos: ~16:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Twinsbet Arena
Ozo g. 14 Vilnius Lithuania
Promoter
Kyrylov&Gumirov Event GbR
Grassistrasse 27 Leipzig
+491789880045 / gumirov@ukr.net
Reg. no: 123115731602
VAT DE 298 449 149
Event Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Vilnius
Date / Time Su 01/12/2024 18:00
Venue Twinsbet Arena, Vilnius
Price 26.50 - 50.50
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Kaunas Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Kaunas VDU didžioji salė, Kaunas
Buy ticket Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Klaipėda Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Klaipėda Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Buy ticket Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Šiauliai Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Šiauliai Šiaulių arena, Šiauliai
No results have been found for your request.
Loading...
Reload