logo
Select period
Search from map
Menu

Jaunimo festivalis VibeLift 2024

Fr 10/05/2024 11:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
20.00 - 32.30
VibeLift 2024 – tai ne tik jaunimo motyvacinis festivalis, bet ir kelionė į ateitį. Festivalis skirtas įkvėpti ir motyvuoti jaunimą siekti tikslų, emocinio saugumo, finansinės gerovės ir karjeros.
Šiais metais didžiausias jaunimo renginys kviečia jaunimą atrasti, kaip dirbtinis intelektas (DI) ir technologijos keičia darbo ir mokymosi aplinką, kokių įgūdžių reikės rytojaus profesijoms ir kaip išlikti bei tobulėti tokiame besikeičiančiame pasaulyje. Išskirtinėmis istorijomis iliustruosime, kad žmogiškasis potencialas turi neribotas galimybes, kurios skleidžiasi ir auga, kai esame atviri pokyčiams, drąsūs veikti ir priimti sprendimus. Festivalis atskleis, kaip žmogiškosios vertybės ir žmogaus potencialas gali prisidėti prie asmeninio ir profesinio augimo.
Programoje garsūs ir žinomi vardai (programa nuolat pildoma):

8 Kambarys
Ieva Mackevičienė
Vidas Bareikis
Marijonas Mikutavičius  
Indrė Kavaliauskaitė
Mantas Kalnietis
Žygimantas Gečas
Gabija Skučaitė
Sergejus Maslobojevas
Inidė Jasnauskaitė ir Osvaldas Jonaiti
Nedas Zimantas 
Šarūnas Kezys 
 
Didysis vakaro koncertas su DJ Nevykele
Renginio vedėjas Dovydas Laukys
 
 

Važiuok su savo klase

Vyk į festivalį su visą klase, nes drauge ne tik smagiau, bet ir pigiau! Grupėms virš 15 asmenų taikoma 20% nuolaida bilietams. Tad nieko nelauk, burk klasės draugus, dalyvauk didžiausiame jaunimo festivalyje ir patirk didžiausią metų nuotykį!
 
„VibeLift“ mokytojams
 
Festivalio metu mokytojai taip pat nenuobodžiauja! Švietimo pokyčių judėjimas „EduAction“ siekdami tobulinti mokytojų bei švietimo lyderių kompetencijas, kiekvienais metais pristato specialią programą mokytojams. Į renginį atvykstantys pedagogai, lydintys savo mokinius (ne mažiau 15 mokinių), galės nemokamai dalyvauti šiame visos dienos forume, tobulinti savo kompetencijas ir gauti tai patvirtinantį pažymėjimą.
 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Jaunimo festivalis VibeLift 2024 Fr 10/05/2024 11:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 20.00 - 32.30
Event Jaunimo festivalis VibeLift 2024
Date / Time Fr 10/05/2024 11:00
Venue Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Price 20.00 - 32.30
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 9:30
Renginio trukmė: 7:00
Pertraukos: yra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne

Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
Važiuok su savo klase
 
Vyk į festivalį su visą klase, nes drauge ne tik smagiau, bet ir pigiau! Grupėms virš 15 asmenų taikoma 20% nuolaida bilietams. Tad nieko nelauk, burk klasės draugus, dalyvauk didžiausiame jaunimo festivalyje ir patirk didžiausią metų nuotykį!
 

 

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Nauji klubo nariai bilietus perka nuo vasario 6 d. iki vasario 20 d..


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lithuania
Promoter
SMK Aukštoji mokykla
Nemuno g. 2 Klaipėda Klaipėda
hi@vibelift.lt +370 635 84064
Reg. no: 291823650
VAT LT100007267913
Event Jaunimo festivalis VibeLift 2024
Date / Time Fr 10/05/2024 11:00
Venue Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Price 20.00 - 32.30
Same venue
Buy ticket 69 DANGUJE. VELNIŠKAS GREITIS - 20 METŲ PopularPopular69 DANGUJE. VELNIŠKAS GREITIS - 20 METŲ Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Buy ticket SNARKY PUPPY (JAV) PopularPopularSNARKY PUPPY (JAV) Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Buy ticket J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Buy ticket Dirty Dancing in Concert | Kaunas PopularPopularDirty Dancing in Concert | Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
No results have been found for your request.
Loading...
Reload