logo
Select period
Search from map
Menu

Jungle - Vilnius 2024

Mo 10/06/2024 19:00
Kalnų parkas, Vilnius

Britų muzikos duetas „Jungle“ vasarą naują albumą pristatys Kalnų parke

Vasarą sostinėje vėl planuojama daug koncertų atviram ore. Belieka gerėtis, ką siūlo Vilnius ir atidžiai sekti kalendorių. Muzikos agentūra „8 Days A Week” vakar paskelbė naujieną apie prancūzų „La Femme” viešnagę Vilniuje, o šiandien dalinasi dar viena nuostabia žinia. Lietuvos publikai jau gerai pažįstamas britų muzikos duetas „Jungle“ vėl atkeliauja į Vilnių. Birželio 10 d. grupė „Jungle“ surengs didelį ir skambų koncertą Kalnų parke.

Panašu, kad Lietuvos sostinę „Jungle“ įsimylėjo ir jiems Vilnius yra labai reikšminga turo stotelė. Draugystė yra viskas. Jie grįžta „8 Days A Week” kvietimu. Laukia naujo albumo „Volcano“ pristatymas. Tai jau dabar yra vienas rimčiausių kitos vasaros muzikos įvykių visoje Lietuvoje.

Video: Jungle - Back On 74
https://youtu.be/q3lX2p_Uy9I

Dėl „Jungle“ pasirodymų šiandien pešasi svarbiausios koncertų salės ir rimčiausi muzikos festivaliai. Žmonės mėgsta lankytis jų koncertuose, visada gauna gerą laiką ir atmosferą. „Jungle“ muzikos pasaulis ir gyvo pasirodymo jėga yra vienas iš atsakymų, kodėl žmonėms apskritai reikia koncertų. Tokie koncertai Kalnų parke vyksta ne kasdien, oi ne kasdien. Įvykis tikrai nedažnas ir labai vertas dėmesio. Tikrai nėra „Jungle“ koncertui tinkamesnės vietos Vilniaus mieste, nei Kalnų parkas. „Jungle“ vėl suburs į vieną šokių aikštelę vilniečius ir miesto svečius. Mes jau viena koja ten. Mūsų bus daug. Būsite ir jūs, jei spėsite išsipirkti bilietą, geriau – pigesnį (geriau jums).

Išankstiniai koncerto reikalai

Presale‘as jau įjungtas. Bilietais į „Jungle“ koncertą Kalnų parke nuo dabar prekiauja „Bilietai LT“. Pirmieji bilietai visada pigiau. Tiesa, tam reikia specialaus kodo iš „8 Days A Week”. Sutaupykite! Parašykite jiems žinutę feisbuke arba adresu www.8dw.lt, jums bus suteiktas nuolaidos kodas ir sutaupysite. Bilietų draugiška kaina kiekis ribotas.

Pigiausių bilietų užteks greičiausiems.
Nepramiegokite. 

Video: Jungle – Candle Flame (feat. Erick The Architect)
https://youtu.be/esqRBsVumrw 

Daug įsimintinų reikalų Vilniuje užkūrę „8 Days A Week” taip pat organizuoja šio „Jungle“ turo pasirodymus magiškoje Siguldos pilyje Latvijoje ir Haapsalu pilyje Estijoje. Graži agentūros draugystės su „Jungle“ komanda tąsa. Viskas atrodo labai pozityviai. 3 miestai, 3 koncertai atviram ore ir visa kita patirtis.

Kiekvienas „Jungle“ kartas, kaip pirmas

Daug gerų žodžių būtų galima pasakyti apie „Jungle“. Šiandien ši grupė turėtų būti kiekvieno muzikos gerbėjo must-see sąraše. Grupės vaizdo klipų ir leidinių sunku nepastebėti. Gyvi „Jungle“ pasirodymai yra kažkas tokio. Jie turi labai stiprų identitetą, prisiekusių fanų bendruomenę, yra savotiškas muzikos reiškinys, sukūrė ne vieną vasaros garso takelį ir per keletą metų virto tikrais festivalių headliner‘iais.

Video: Jungle – Good Times / Problemz
https://youtu.be/gpwYTeRSgc8

„Jungle“ smegenys - du mitrūs britai, kurie rugpjūtį išleido gal net puikesnį nei paskutinis ketvirtąjį albumą „Volcano“. Šį albumą lydėjo ir specialus kino filmas, kurį galima pamatyti internete. Joshas Lloydas-Watsonas ir Tomas McFarlandas kartu daro viską. Abu ir grojantys, ir kuriantys. Nuolat – kartu, apie tai ir „Jungle“. Jie geriausi draugai ir savo pačių leidyklos šeimininkai. Jie nepriklausomi muzikos kūrėjai ir su „Jungle“ daro, ką tik sugalvoja. Tai labai didelis privalumas šiandienos muzikos industrijoje. Ši leidykla ir išleido naują 14 kūrinių „Jungle“ albumą. O jis puikus ir vertas perklausos nuo pradžios iki pabaigos.

„Jungle“ muzika tinka bet kokiai erdvei ir metų laikui, bet ypač koncertams be stogo. Platus jų skambesys artimas ir tiems, kurie ištikimi diskotekai, ir tiems, kurie muzikoje ieško kažko protingo. Kažkas tarp „Chic“ ir „Daft Punk“, tarp svajingos elektronikos ir 70’tųjų fanko. Klausantis „Jungle“ neįmanoma nejudėti. Neįmanoma nuo jų atitraukti akių. Jų energija ir balsų derinys užkrečia, kabina ir įtraukia. Visiškas atsipalaidavimas.

Choreografija yra skiriamasis „Jungle“ ženklas ir jų visatos šerdis. Tai akivaizdu kiekviename grupės muzikiniame klipe ir gyvame pasirodyme, kur jungiasi šokis, muzika ir vizualinė estetika. Stebint gyvus „Jungle“ pasirodymus atrodo, kad visi mes esame jų muzikinio klipo veikėjai.

Vilnių „Jungle“ savo koncertų planuose pažymėjo jau net trečią kartą. Paskutinį kartą sostinėje „Jungle“ drebino Lukiškių kalėjimo sienas. Mūsiškiams šios grupės kūryba labai artima – tąkart visi bilietai buvo tiesiog iššluoti per keletą dienų ir į koncertą netilpo visi norintys. Simpatijos jiems per tą laiką tik dar labiau padidėjo. Liudininkai iki šiol dalinasi šiltais epitetais ir susižavėjimo šūksniais. Dar didesnio susidomėjimo tikimasi dabar. Tiesa, koordinatės jau kitos – didelis, talpus ir savaip magiškas Kalnų parkas.

Video: Jungle - Keep Moving
https://youtu.be/7-lWzQd_xeQ

Laukia dar vienas išskirtinis muzikos įvykis, nepriekaištingas „Jungle“ koncertas ir daug kokybės. Lietuviškas palaikymas taip pat jau strateguojamas. Šio koncerto datą apsibraukite raudonai kalendoriuose. „Jungle“ į Lietuvą atvyks su muzikantų grupe ir vėl padovanos mums gryną koncertą. Visas Vilnius šoks ir dainuos kartu. Taip buvo paskutinį kartą didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme, juk tiesa?

Video: Jungle – Passengers (Arte Concert)
https://youtu.be/lS0WBxL6tUk 

Daugelyje miestų, kuriuos „Volcano“ albumo turas jau aplankė, buvo išparduoti visi bilietai. Organizatoriai tikisi rekordinio „Jungle“ koncerto Vilniuje. Jie ragina bilietais pasirūpinti iš anksto. Apsirūpinti bilietais galima internete adresu www.bilietai.lt ir „Bilietai LT“ kasose.

www.junglejunglejungle.com
www.instagram.com/jungle4eva
www.facebook.com/jungle4eva

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Jungle - Vilnius 2024 Mo 10/06/2024 19:00 Kalnų parkas, Vilnius 61.00
Event Jungle - Vilnius 2024
Date / Time Mo 10/06/2024 19:00
Venue Kalnų parkas, Vilnius
Price 61.00
Good to know

Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~4 val.
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Kalnų parkas
Kalnų parkas, T. Kosciuškos g., Vilnius Vilnius Lithuania
Promoter
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Reg. no: 305527276
VAT LT100013541518
Event Jungle - Vilnius 2024
Date / Time Mo 10/06/2024 19:00
Venue Kalnų parkas, Vilnius
Price 61.00
Same promoter Same venue
Buy ticket La Femme - Paris-Hawaï Tour 2024 La Femme - Paris-Hawaï Tour 2024 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Buy ticket Warhaus - Vilnius Warhaus - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Buy ticket YUNGBLUD - Vilnius YUNGBLUD - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Buy ticket Fontaines D.C. - Vilnius Fontaines D.C. - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload