logo
Select period
Search from map
Menu

MILLENNIUM 2000 FEST | Eiffel 65, Groove Coverage, Alice Deejay, Sylver

Fr 06/12/2024 21:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
39.00 - 153.30

Pirmi 1000 bilietų po 39 eurus!

Į „Žalgirio areną“ sugrįžta „Millennium 2000 Fest“! Tai vienas populiariausių renginių Lietuvoje, atvežantis į Lietuvą žymiausias to meto pasaulines žvaigždes.

Į Lietuvą atvyksta net keturios pasaulinės žvaigždės: „Eiffel 65“, „Groove Coverage“, „Sylver“ ir „Alice Deejay“. Tai bus didžiausias 2000-ųjų vienos nakties festivalis Baltijos šalyse po vienu, „Žalgirio arenos“ stogu.

Pirmoji vakaro žvaigždė – „Alice Deejay“. Olandų „trance-pop“ projektas, kurį įkūrė ir prodiusavo Wessel van Diepen, Dennis van den Driesschen, Sebastiaan Molijn ir Eelke Kalberg. Jie geriausiai žinomi dėl savo 1999 m. singlo „Better Off Alone“, kuris sulaukė viso pasaulio dėmesio ir naujai atgimęs, perremiksuotas šiomis dienomis.

Antroji vakaro žvaigždė – „Groove Coverage“. Vokietijos euro-trance/Hands up stiliaus grupė. Šis stilius išsivystė iš kiek anksčiau paplitusios ir išpopuliarėjusios Europos šokių muzikos. Projektą „Groove Coverage” sudaro Dj Novus ir Axel’is Konrad’as. Melanie Munch (geriau žinoma kaip Mell) yra pagrindinė vokalistė, o jai pritaria dainininkė Verena Rehm. Grupė sukūrė daug dainų, kurios išgarsėjo visame pasaulyje, ypač Vokietijoje. Lietuvoje ir visoje Europoje populiariausios ir „Žalgirio arenoje“ skambėsiančios Groove Coverage dainos: “Moonlight shadow”, “Poision”, “God is a girl” ir kt..

Trečioji vakaro žvaigždė, pirmą kartą Lietuvoje koncertuosianti, „Sylver“. Grupė iš Belgijos, pasaulyje išgarsėjusi su hitu "Turn the Tide" ir "Forgiven", neaplenkia nei vieno 2000-ųjų stiliaus muzikos festivalio ir priverčia tūkstantines minias pakelti į viršų rankas. Pagrindinę grupės vokalistę, nuostabaus balso savininkę gyvai bus galima išgirsti ir Lietuvoje, gruodžio 6-ąją Žalgirio arenoje”.

Vakarui pasiekus kulminaciją ant scenos žengs šokių muzikos genijai – „Eiffel 65“, kurie yra vienų žymiausių pasaulio hitų kūrėjai. Šios Italų grupės kūriniai, tokie kaip „Blue (Da Ba Dee)” , Move your body”, „Heaven“ ir kt. iki šiol groja įvairiose pasaulio radijo stotyse, festivaliuose bei yra perremiksuojami kitų pasaulinio lygio didžėjų.

Taip pat vakaro metu bus surengtas lazerių šou,  sumontuotas įspūdingas kiekis – net 12 tonų garso bei šviesų, 8 metrų skulptūros ir dar 2 didžėjai „Žalgirio areną“ pavers didžiausia šokių muzikos aikštele.

Mes grįšime į spalvingus 2000-uosius metus ir šis koncertas-festivalis bus aukso raidėmis įrašytas į Lietuvos koncertų istoriją.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
MILLENNIUM 2000 FEST | Eiffel 65, Groove Coverage, Alice Deejay, Sylver Fr 06/12/2024 21:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 39.00 - 153.30
Event MILLENNIUM 2000 FEST | Eiffel 65, Groove Coverage, Alice Deejay, Sylver
Date / Time Fr 06/12/2024 21:00
Venue Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Price 39.00 - 153.30
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:30
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anlgų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai negali įsigyti bilietų. Nauji klubo nariai bilietus perka nuo liepos 1 d.


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lithuania
Promoter
ER group
Kęstučio g. 41-1 Kaunas
863011019; Infolegendsconcerts@gmail.com
Reg. no: 302655737
VAT LT100006451813
Event MILLENNIUM 2000 FEST | Eiffel 65, Groove Coverage, Alice Deejay, Sylver
Date / Time Fr 06/12/2024 21:00
Venue Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Price 39.00 - 153.30
Same promoter Same venue
Buy ticket 90's DISCO FEST | SNAP!, HADDAWAY, LA BOUCHE, DJ SASH! PopularPopular90's DISCO FEST | SNAP!, HADDAWAY, LA BOUCHE, DJ SASH! Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Buy ticket 90's DISCO FEST | DR ALBAN, JENNY FROM ACE OF BASE, HADDAWAY, MR PRESIDENT NewNew90's DISCO FEST | DR ALBAN, JENNY FROM ACE OF BASE, HADDAWAY, MR PRESIDENT Kauno Žalgirio arena, Kaunas
No results have been found for your request.
Loading...
Reload