logo
Select period
Search from map
Menu

Raudondvario vakaras: Dinamika, Žemaitukai ir Inga Jankauskaitė | Liepos 19

Fr 19/07/2024 19:30
Raudondvario dvaras, Raudondvario seniūnija
34.00 - 59.00

Unikalioje vietoje – legendinės grupės „Dinamika, Žemaitukų bei Ingos Jankauskaitės koncertas: tai išskirtinis vasaros vakaras

Liepos 19 dieną Kauno rajone esantį Raudondvario dvaro kiemą sudrebins išskirtinis renginys – „Raudondvario vakaras“. Pirmą kartą vyksiančiame renginyje savo konertus surengs legendinė grupė „Dinamika“, daugybės klausytojų pamėgti „Žemaitukai“ bei kaskart savo kūryba stebinanti dainininkė Inga Jankauskaitė.

Vienoje gražiausių šalies vietų įvyksiančiame renginyje vieno vakaro metu laukia ne tik trys koncertai, bet ir galimybė mėgautis maistu bei užkandžiais. Pasak organizatorių, tai išskirtinis vasaros vakaras, kupinas kokybiškos muzikos.

„Tokio koncepto renginys Raudondvaryje įvyks pirmą kartą. Labai džiaugiamės, kad vienoje scenoje pasirodys tokie ryškūs atlikėjai ir grupės. Siekiame, kad susirinkusi publika kokybiškai praleistų laiką ir pasimėgautų ne tik nuostabiais Raudondvario dvaro vaizdais, bet kitais vasaros malonumams būdingais atributais“, – teigia organizatoriai.

Ne pirmą kartą Raudondvario dvare savo pasirodymą surengsianti žinoma šalies dainininkė Inga Jankauskaitė ruošia išskirtinę programą, kurioje nuskambės ne tik geriausios atlikėjos dainos, bet ir muzikinės naujienos.

Populiari atlikėja I. Jankauskaitė savo muzikinėje karjeroje jau yra pristačiusi keturis albumus, kuriuose ir daugybė didelio populiarumo susilaukusių kūrinių, tarp kurių „Veidrodžiai meluoja“, „Mano vienintelis“, „Šokiai“, „Bėgam ant kalnų“ ir kiti.

Visai neseniai didžiausias šalies arenas drebinusi legendinė grupė „Dinamika“ įrodė, kad klausytojai jų pasiilgo. Pirmą kartą po atviru dangumi po sugrįžimo pasirodysianti grupė džiaugiasi, kad dar kartą susitiks su savo klausytojais.

Raudondvario dvare nuskambės ir garsiausi „Dinamikos“ hitai „Ačiū tau“, „Padovanok man“, „Palinkėk man gero vėjo“, „Meilės lietus“ bei daugelis kitų.

Liepos 19 dieną klausytojai vienoje gražiausių šalies vietų išvys ir didžiulio populiarumo sulaukusią grupę „Žemaitukai“. 2023 metais svarbiausiuose šalies muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“, kaip „Geriausi metų tradicinės POP muzikos atlikėjai“ nominuotas duetas ruošia geriausių bei naujausių kūrinių programą.

Grupė „Žemaitukai“ dalyvavo ne viename populiariame TV projekte, koncertavo didžiausiose Lietuvos arenose. Grupės kūriniai „Su draugais“, „Jeigu pasaulis priklausytų man“, „Gėlės“ ir daugelis kitų „Žemaitukų“ dainų internetinėje erdvėje jau yra perklausyti milijonus kartų.

Bilietų prekyba į „Raudondvario vakarą“ startavo šiandien. Bilietus platina Bilietai.lt. Pirmi 200 bilietų pigiau.


* Raudondvario dvaro VIP bilietas:
Speciali VIP pakyla renginio stebėjimui;
Atskiras įėjimas;
Atskiras baras;
Atskiras tualetas.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Raudondvario vakaras: Dinamika, Žemaitukai ir Inga Jankauskaitė | Liepos 19 Fr 19/07/2024 19:30 Raudondvario dvaras, Raudondvario seniūnija 34.00 - 59.00
Event Raudondvario vakaras: Dinamika, Žemaitukai ir Inga Jankauskaitė | Liepos 19
Date / Time Fr 19/07/2024 19:30
Venue Raudondvario dvaras, Raudondvario seniūnija
Price 34.00 - 59.00
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~4:00
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Raudondvario dvaras, Raudondvaris
Pilies takas 1 Raudondvario seniūnija Lithuania
Promoter
M.A.M.A. pramogos, VšĮ
Algirdo g. 17-4 Vilnius
+37065856799 / info@muzikosapdovanojimai.lt
Reg. no: 304323477
VAT ND
Event Raudondvario vakaras: Dinamika, Žemaitukai ir Inga Jankauskaitė | Liepos 19
Date / Time Fr 19/07/2024 19:30
Venue Raudondvario dvaras, Raudondvario seniūnija
Price 34.00 - 59.00
No results have been found for your request.
Loading...
Reload