logo
Select period
Search from map
Menu

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Mo 01/01/2024 00:00 - Tu 31/12/2024 23:59
Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus, Vilnius
2.20 - 12.00

Paroda „Vilnius kine“

Parodos „Vilnius kine“ rengėjų pagrindinis siekis – parodyti Vilnių kaip kino herojų, laiko liudytoją. Buvo peržiūrėta gausybė filmuotos medžiagos – skirtingų metų kino kronikos, dokumentiniai, vaidybiniai filmai ir atrinkti fragmentai, kuriuose matomos įvairiausios Vilniaus vietos – nebeišlikęs arba gerai atpažįstamas architektūrinis paveldas, senamiesčio kiemai, kurių dauguma dabar tapo uždari, skirtingai atrodantys Gedimino, Trijų kryžių kalnai, nauji miesto rajonai, kurie mėgstami jaunosios kartos kino kūrėjų

Parodoje galima susipažinti su įvairaus laikotarpio ir žanrų filmais, kuriuose vaizduojamas Vilnius. Paroda sukurta tarsi miesto labirintas, kuriuo einant galima susipažinti su Vilniumi vis kitu rakursu. Septyniose salėse pristatomos skirtingos temos: „Sacrum“, „Gyvenu ir myliu“, „Vilniečiai“, „Tamsa ir šešėliai“, „Vaikų miestas“, „Iš rankų į rankas“ ir „Laisva dvasia“. Kiekviena tema atskleidžia miesto specifiškumą, jo istorinius virsmus, skirtingų tautybių žmonių gyvenimus sename-naujame, sakraliame Vilniuje, tradicines šventes.

 

Paroda „Klajojančios žvaigždės. Žydų teatras Lietuvoje 1907–1943 m. “

Parodoje pirmą kartą pristatytas vientisas žydų teatro Lietuvoje pasakojimas, parodantis ne tik ikonografinius eksponatus, bet per įvairių eksponatų visumą leidžiantis pažvelgti giliau į žydų teatro istoriją ir kultūrą, atskleisti jo tarptautiškumą. Parodoje eksponuojama virš 150 unikalių eksponatų: lietuvių ir jidiš kalbomis leistos spektaklių afišos ir programos, nuotraukos, dokumentai, ypač svarbūs Vilniaus geto archyvo eksponatai. Kuriant lankytojų potyrius, parodoje pasitelkti įvairūs eksponavimo būdai ir technologijos, šviesos, garso ir vaizdo instaliacijos.

Parodos eksponavimo metu Įvairaus amžiaus vaikams, moksleiviams,  šeimoms bus rengiamos edukacinės programos suteikiančios galimybę ne tik pramogauti, bet ir pažinti jidiš kultūrą

 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus Mo 01/01/2024 00:00 Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus, Vilnius 2.20 - 12.00
Event Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus
Date / Time Mo 01/01/2024 00:00
Venue Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus, Vilnius
Price 2.20 - 12.00
Good to know

Įsigiję BILIETAI.LT bilietą šiame muziejuje galėsite apsilankyti iki 2024 12 31

III – VI 10:00 – 18:00
VII 10:00 – 16:00

Pirmadieniais, antradieniais ir švenčių metu nedirbame. Dienomis prieš valstybines šventes muziejus dirba valanda trumpiau nei įprasta.
Paskutinį mėnesio sekmadienį muziejaus ekspozicijų lankymas nemokamas.

 

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Promoter
Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus
Vilniaus g. 41, Vilnius
vadyba@ltmkm.lt / +37052622406
Reg. no: 291682630
Event Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus
Date / Time Mo 01/01/2024 00:00
Venue Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus, Vilnius
Price 2.20 - 12.00
No results have been found for your request.
Loading...
Reload