logo
Select period
Search from map
Menu

SHOWER - ''Impossible'' live

Show descriptionHide description
Netikėtai palaikymo ir meilės Eurovizijos nacionalinėje atrankoje sulaukusi grupė "Shower" nori atsidėkoti savo klausytojams organizuodama pavasario turą, simboliškai pavadintą "Impossible". Plačiai nuskambėjęs hitas tuo pačiu pavadinimu grupei atnešė antrą vietą šių metų Eurovizijos atrankoje.

"Su dideliu palaikymu užgriuvo ir didelė atsakomybė. Esame pasiutusiai dėkingi tiek savo ištikimiems fanams, tiek naujiems gerbėjams už tokią didžiulę, mums patiems netikėtą, paramą konkurso metu. Pažadame šiuose koncertuose atiduoti visą savo širdį ir daugiau“ - sako grupės vokalistas Simonas.

Koncertuose gerbėjai sulauks ne tik mylimų dainų iš albumų „Shampoo“ ir “Last Moments Of” EP - nuskambės ir keletas staigmenų.

SHOWER koncertuose Jūsų lauks jau:

Balandžio 26 d., Kablys + Kultūra | Vilnius
Gegužės 2d. OLDMAN, Kaunas
Gegužės 3 d. Herkus Kantas, Klaipėda

2018 metais grupės susibūrimas, nors spontaniškas, buvo neišvengiamas. 
„Buvome klasiokai konservatorijoje, daug laiko praleidom kartu grodami arba gerdami kavą foje. Prie Simo ir Vainiaus, kurie pradėjo pirmi, tame pačiame foje ir prisijungiau aš su Jonu. Susibūrėm dalyvavimui Garažo konkurse - pavyko su kaupu, o tada ir prasidėjo grupės kelionė" - pasakoja grupės klavišistas Kazimieras.
 
Nuorodos:

Events

No events were found
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload