logo
Select period
Search from map
Menu

Muzikinė komedija ''Šmaikštuoliai. Išsipildžiusi svajonė''

Fr 23/02/2024 19:00 - Su 14/04/2024 20:10
20.00 - 28.00
Show descriptionHide description

Spektaklis „Šmaikštuoliai: Išsipildžiusi svajonė“

Užkulisinis aktorių gyvenimas, kurjozinės situacijos ir “Boney M” muzika naujausioje muzikinėje „Kitokio teatro“ komedijoje.

Pjesės, dainų tekstų autorius,  režisierius - Ramūnas Cicėnas.

Vaidina, šoka, dainuoja  TV, filmų. teatro grandai : Rimantė Valiukaitė, Toma Vaškevičiūtė / Oneida Kunsunga, Gabija Urniežiūtė, Ainis Storpirštis.

Tai sceninis vyksmas įkvėptas legendinės grupės „Boney M“ muzikos ir nenuspėjamo teatrališko gyvenimo, nepaliksiantis abejingų su puokšte kurijoziškų, gyvenimiškų nutikimų.

Spektaklio centre – netikėtumas, galintis pakeisti visą teatro trupės likimą ir laimingas, o galbūt – lemtingas sutapimas, suteikiantis vienai spektaklio veikėjai šansą išpildyti seniai pamirštą svajonę.
 

Pjesės autorius ir aktoriai apie spektaklį:

Ramūnas Cicėnas, paklaustas apie pjesės gimimą, prisipažįsta: „Kadangi pats esu ir režisierius, ir aktorius, gyvenime teko išties nemažai įvairiausių kurjozinių situacijų išgirsti iš savo kolegų. Todėl ir gimė mintis sukurti spektaklį apie teatro užkulisius. Norėjome žiūrovui šiek tiek praskleisti teatro užuolaidą ir parodyti tą nematomą užkulisinį pasaulį“.

Rimantė Valiukaitė. Pasidalinsime nuotykiu su daugybe klampių, tuo pat metu – komiškų situacijų, kurias žūtbūt privalu išspręsti. Tai gyvenimiška situacijų komedija, kurioje man tenka suvaidinti du vaidmenis.

Toma Vaškevičiūtė. Visa kūrybinė komanda – tikrų tikriausi mano bendražygiai. Pažįstame vieni kitus ne tik scenoje. Šis spektaklis regis sukuria erdvę, kurioje visi iki vieno prisimename kaip gali būti, kai nežinai ar viskas vyks pagal planą, kaip pavyks išbaigti sceną.

Spektaklyje vaidinantis Ainis Storpirštis sutinka, kad aktorių gyvenimas kupinas įvairiausių kurjozų. Menas juk – tokia dvasinė erdvė, tačiau tuo pačiu jame yra tiek daug absurdo, nestinga nesu(si)pratimų. Juk dažnai kokie nors susireikšminę menininkai, ne būtinai tik aktoriai, įsivaizduoja kuriantys kažkokį „grand šou“, su gilia mintimi ir panašiai, o iš tiesų, tai gali būti visiškas niekalas.

O aktorė Gabija Urniežiūtė prisiminė štai tokią kurjozinę situaciją teatre: „Per vieną spektaklį su Ainiumi turėjome sceną, kai turėjo iki prietemos užgesti šviesos. Ir toks tekstas turi būti: „Ar pastebėjai, kad apšvietimas keičiasi, šviesos prigeso?“ Ir ant tų žodžių – iš tikrųjų išsijungia šviesų pultas. O kai jį vėl pajungia, scenoje prasideda tikra šviesų diskoteka. Jausmas toks, kad šnekame visiškas nesąmones, juolab, kad tai - spektaklio pabaiga. Ir ne kokios nors komedijos, o dramos“.

„Žinoma, mes apie viską kalbame su didele doze ironijos, tačiau kiekvienas atėjęs į šį spektaklį ne tik galės įkišti nosį į aktorių gyvenimą, bet ir atpažinti save. Juk mūsų gyvenimuose, kaip ir jūsų, netrūksta nei santykių, nei aiškinimosi, nei intrigų,nei įvairiausių meilių ir pavydo scenų“ - apie premjerinį spektaklį pasakoja jo autorius Ramūnas Cicėnas.

„Kitokio teatro“ trupė su premjera „Šmaikštuoliai. Išsipildžiusi svajonė “ jau pradėjo gastroles po Lietuvą. Tad nepraleiskite progos linksmai praleisti vakarą ir patirti nuotykį ne tik kartu su vienais geriausių Lietuvos aktorių, bet taip pat prisiminti ir nostalgišką legendinės grupės „Boney M“ muziką.   

 

Events

No events were found
Buy ticket Muzikinė komedija ''Šmaikštuoliai. Išsipildžiusi svajonė'' | Birštonas Muzikinė komedija ''Šmaikštuoliai. Išsipildžiusi svajonė'' | Birštonas Birštono kultūros centras, Birštonas
Buy ticket Muzikinė komedija ''Šmaikštuoliai. Išsipildžiusi svajonė'' | Radviliškis Muzikinė komedija ''Šmaikštuoliai. Išsipildžiusi svajonė'' | Radviliškis Radviliškio kultūros centras, Radviliškis
Buy ticket (PERKELTAS) Muzikinė komedija ''Šmaikštuoliai. Išsipildžiusi svajonė'' | Alytus (iš 01.23 į 03.30d.) (PERKELTAS) Muzikinė komedija ''Šmaikštuoliai. Išsipildžiusi svajonė'' | Alytus (iš 01.23 į 03.30d.) Alytaus miesto teatras, Alytus
Buy ticket Muzikinė komedija ''Šmaikštuoliai. Išsipildžiusi svajonė'' | Vilkaviškis Muzikinė komedija ''Šmaikštuoliai. Išsipildžiusi svajonė'' | Vilkaviškis Vilkaviškio kultūros centras, Vilkaviškis
Buy ticket Muzikinė komedija ''Šmaikštuoliai. Išsipildžiusi svajonė'' | Kaunas Muzikinė komedija ''Šmaikštuoliai. Išsipildžiusi svajonė'' | Kaunas Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, Kaunas
Buy ticket Muzikinė komedija ''Šmaikštuoliai. Išsipildžiusi svajonė'' | Klaipėda Muzikinė komedija ''Šmaikštuoliai. Išsipildžiusi svajonė'' | Klaipėda Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload