logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Skaityti daugiau

2023-ųjų vasaros viduryje jau ketvirtus metus iš eilės „WRC Rally Estonia 2023“

FIA Pasaulio ralio čempionato „WRC Rally Estonia 2023“ etapas vyks liepos 20–23 dienomis Tartu ir Tartu, Otepää, Elvos, Kanepi, Kambja, Peipsiääre ir Mustvee savivaldybių keliuose.

Išgirskite: „Daddy Was A Milkman“ pristato naują dainą

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, ruošiasi įspūdingiausiam karjeros koncertui su orkestru. Gruodžio 14-ąją dieną jis sukvies gerbėjus į „Žalgirio“ areną Kaune, kur surengs koncertą kartu su Modesto Pitrėno vadovaujamu orkestru. Didžiausioje šalies arenoje naujai suskambės visi populiariausi „Daddy Was A Milkman“ hitai ir naujos dainos. Šiandien atlikėjas dalinasi naujausia savo daina - „Like The Last Time“.

Garsioji JAV grupė „Imagine Dragons“ surengs koncertą Lietuvoje 

Amerikos roko grupė „Imagine Dragons“ oficialiai patvirtino, kad netrukus svečiuosis Lietuvoje.

Išpardavimų penktadienio proga Vidas Bareikis kviečia kauniečius dešimtmečio bilietą įsigyti tiesiai iš jo rankų

Originalumu garsėjantis atlikėjas Vidas Bareikis sumanė dar kartą pradžiuginti savo gerbėjus. Šį kartą garsus dainininkas, pasinaudodamas pasaulyje populiariu išpardavimų penktadieniu (Black Friday) vienai dienai taps „Žalgirio“ atributikos parduotuvės Kaune darbuotoju.

Garsioji JAV grupė „Imagine Dragons“ surengs koncertą Lietuvoje

Amerikos roko grupė „Imagine Dragons“ oficialiai patvirtino, kad netrukus svečiuosis Lietuvoje. Rokeriai pasaulinių gastrolių „Mercury World Tour“ koncertą mūsų šalyje surengs kitų metų rugpjūčio 16-ąją dieną didžiausioje šalyje koncertų erdvėje po atviru dangumi - sostinės Vingio parke.

Ieva Narkutė pristato naują dainą: šviesą – išjunkit, muziką – pagarsinkit

Besiruošdama „Baltam koncertui“, Ieva Narkutė sako – šokam tamsoj. Būtent taip ir vadinasi naujausia jos daina. Ieva prisipažįsta, kad gražiai ir ritmiškai judėti jai – iššūkis. „Aš pati šokti nemoku, todėl man daug jaukiau tai daryti tamsoj arba bent jau prieblandoj. Tikiu, kad aš tokia ne viena“, – pavadinimo gimimą paaiškina I. Narkutė.

Prieš šventinius koncertus „Man-go“ dovanoja naują hito „5 minutės“ versiją

Likus mėnesiui iki gražiausių metų švenčių, grupė „Man-go“ pristato naują, prieš beveik 20 metų įrašytos dainos versiją ir ruošiasi dviem naujametiniams koncertams.

Muzikos apdovanojimai M.A.M.A. atskleidžia pirmąsias detales apie būsimą ceremoniją: tai prikaustys visos šalies dėmesį

Svarbiausias šalies muzikos įvykis – muzikos apdovanojimai „M.A.M.A. “ – sugrįžta. Jau 2023 metų sausio 27 dieną į Kauno „Žalgirio“ arena sukvies Lietuvos muzikos ir pramogų pasaulio atstovus ir apdovanos pastarųjų metų geriausius. Šiandien organizatoriai praveria paslapties šydą ir atskleidžia pirmąsias būsimojo renginio detales.

Startavo bilietų prekyba į Pakruojo Dvaro "Azijos Žibintų Festivalį"

Daugiau kaip 50 skirtingų įžiebtų festivalio žibintų-kompozicijų, kurių sukūrimui buvo panaudota dešimtys kilometrų spalvingo šilko ir milijonai lempučių.

Pop roko grupė „b4 u ask“ pristato pristato jausmingą vaizdo klipą ir naują dainą „gaila“

Pop roko grupė „b4 u ask“ klausytojams pristato dar vieną kūrinį ir vaizdo klipo. Šią vasarą pirmąjį singlą pristačiusi grupė iš Kauno jau spėjo užsitarnauti klausytojų ratą ir įrodyti, kad pop roko muzikai šalyje vietos tikrai yra. Šiandien grupė pristato naujausią savo darbą – jausmingą singlą „gaila“ ir vaizdo klipą.

Rokas Yan pristato tarp tūkstančių antikvarinių daiktų įamžintą vaizdo klipą „Iš tų akių“

Šalies muzikos padangėje vis garsiau skambantis atlikėjas Rokas Yan klausytojams jau spėjo padovanoti ne vieną populiarų kūrinį ir vaizdo klipą, vos prieš keletą mėnesių pristatė ir pirmąjį albumą, o sostinėje surengė solinį koncertą. Šiandien jaunosios kartos kūrėjas pristato naujausią singlą – „Iš tų akių“ bei įspūdingą vaizdo klipą, įamžintą tūkstančių senovinių daiktų apsuptame antikvariate.

Vilniaus ledo čiuožykla šį sezoną keliasi į naują Lukiškių kalėjimo versiją

Kalėdos sostinėje neįsivaizduojamos be ledo čiuožyklos atviram ore. Lukiškių kalėjimas 2.0 žiemą taps traukos centru, kur buriasi čiuožinėjimo, kerlingo ir kitų žiemos pramogų entuziastai. Vilniaus čiuožykla 2.0, esanti adresu Lukiškių skg. 6, grasinasi parodyti viską, ką Vilniaus miestas žiemą turi geriausio. Geras laiko praleidimas atviram ore garantuotas tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

Marijonas Mikutavičius naują dainą „Kanonada“ dovanoja Lietuvos kariuomenei

Marijonas Mikutavičius pristato dainą „Kanonada“, kurią dedikuoja ir dovanoja Lietuvos kariuomenei. Simboliška, kad ji išleidžiama lapkričio 23-ąją – Lietuvos kariuomenės dieną. Kūrinį lydi vaizdo klipas su kadrais iš Lietuvos kariuomenės archyvo.

Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pristato pirmąją autorinį kūrinį

Suvieniję jėgas, visų pamiltas charizmatiškasis Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas pristato šventinį singlą „Rasim kelią į namus“, kuris buvo nufilmuotas įspūdingo grožio šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Nauja daina „Sugrįžimas“ – apie nenutrūkstančius jausmus net išsiskyrus

„Mylėčiau tave net jei būtum nebuvęs“ – citata iš ansamblio „Lietuva“ naujai pristatomo meilės dueto „Sugrįžimas“. Jį atlieka elektroninio roko grupės „Royce“ lyderis Ilja Gun ir ansamblio „Lietuva“ solistė Aistė Benkauskaitė. Kūrinys iš muzikinės dramos „Sakmė apie dovanotą širdį“ – dviejų įsimylėjusių žmonių istorija, primenanti, kad tikra meilė įveikia net didžiausias kliūtis. Dainos, kaip ir visos muzikinės sakmės kompozitorius – Linas Rimša, o kūrinį aranžavo gerai žinomi Lietuvos muzikos prodiuseriai – Vytautas Bikus ir Paulius Vaicekauskas, dirbantys su garsiausiomis šalies žvaigždėmis ir išleidę ne vieną garsų hitą.

Į Lietuvą vasarą atvyksta prancūzų elektronikos žvaigždės „M83“

Geresnės dovanos aštuntojo „8 Days A Week” gimtadienio proga nelabai gali būti. Tolyn žvelgianti muzikos agentūra vasaros headliner‘iais skelbia „M83”. Kitą vasarą sostinę aplankys seniai sapnuoti ir laukti elektronikos šaukliai iš Prancūzijos „M83“. Pasirodymas, kurio Vilniaus miestui labai reikėjo.

Jurga pristato dainą, įrašytą kartu su dainininke iš PAR

Jurga išleidžia naują kūrinį „City Sisters“, kurį nuo šiandien galima rasti visose muzikos platformose, ir kviečia į savo koncertus kitą savaitę Kaune ir Vilniuje.

Mantas Bendžius pristato vaizdo klipą: filmuotis apsinuoginus – sunku

Dainininkas ir aktorius Mantas Bendžius pristato naują dainą „Iškeliaujam“ ir jos vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo su savo mergina, taip pat aktore, Greta Šepliakovaite.

Linas Adomaitis atskleidžia dar du kolektyvus koncertiniame ture

Vienas žymiausių Lietuvos atlikėjų Linas Adomaitis atskleidė, kad prie jo gruodžio mėnesio turo „Šviesa spindės tamsoje“ prisijungs ne tik Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO, bet ir dirigentės Danguolės Beinarytės vadovaujami choras bei vokalinė grupė, todėl žiūrovų arenose laukia tikras muzikinis desertas.

Pirmą kartą scenoje – visų pamiltos aktorės ir dainininkės Linos Rastokaitės solinis koncertas

Aktorė neslėpia jaudulio ruošdamasi savo pirmajam soliniam koncertui koncertui „Muzika pakeitusi Lietuvą“, kurio bilietai Vilniuje buvo išparduoti vos per kelias dienas.

Inga Jankauskaitė pristato dainą ir vaizdo klipą, kviečiantį šokti: tai išdykusi daina

Nebijanti eksperimentuoti ir mėgstanti klausytojus nustebinti netikėtais skambesiais, atlikėja Inga Jankauskaitė šiandien klausytojams pristato naujausią savo darbą – kūrinį „Šokiai“. Kartu su nauja daina atlikėja pristato ir energingą vaizdo klipą, kuriame įsiamžino kartu su profesionaliu šokėju. Pasak kūrėjos, didžiausias noras, kad ši daina klausytojus keltų norą šokti.

Lukiškių kalėjime vykstantis muzikos festivalis „8 Festival” nominuotas net dviejuose tarptautiniuose festivalių apdovanojimuose

Geros naujienos ir džiugi žinia Lietuvos muzikos industrijai – šiais metais Lukiškių kalėjime pirmą kartą vykęs festivalis „8 Festival“ nominuotas net dviejuose tarptautiniuose apdovanojimuose. Jungtinės Karalystės festivalių apdovanojimuose („UK Festival Awards“) naujas festivalis Vilniaus mieste atrinktas į finalinį šešetą kaip Geriausias užsienio festivalis („Best Overseas Festival“), o Europos festivalių apdovanojimuose („European Festival Awards“) pretenduoja net į dvi kategorijas - Geriausias naujas muzikos festivalis Europoje („Best New Festival“) ir Geriausias mažas muzikos festivalis Europoje („Best Small Festival“).

Marijonas Mikutavičius ir Aistė Smilgevičiūtė: legendinis „Meilės duetas“ atgimsta vaizdo klipe

Marijono Mikutavičiaus ir Aistės Smilgevičiūtės atliekamas „Meilės duetas“ – viena tų dainų, kurias pelnytai gali vadinti legendinėmis. Sukurtas prieš du dešimtmečius roko operai „Jūratė ir Kastytis“, šiandien kūrinys atgimsta naujai perrašytas ir pirmą kartą istorijoje – su vaizdo klipu.

Mantas Stonkus: net su artimu žmogumi nepaprasta bučiuotis scenoje

Komedija, kokios tikrai nesate matę – taip aktorius Mantas Stonkus sako apie naujausią scenos darbą – spektaklį „Gal neradom tragedijos“. Atrodo, kad M. Stonkus drauge su Giedriumi Savicku, Gelmine Glemžaite ir Milda Noreikaite bei režisieriumi Simonu Aškelavičiumi atrado populiarumo formulę: tituluotos prancūzų autorės Jasminos Rezos pjesę pavertė labai lietuviška, kiekvienam suprantama ir iki ašarų juokinga.

Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis kviečia į muzikinį kalėdinį šou, kuris patiks net tiems, kurie nemėgsta Kalėdų!

Kalėdų laikotarpis turi daugybę spalvų: nuo dvasinio pakylėjimo iki parduotuvių lentynų, nuo laukimo iki skubėjimo, nuo džiaugsmo iki nuovargio. Šis magiškas laikas savyje talpina galingą emocijų užtaisą. Pasinerti į emocijas, pasijuokti iš kurioziškų situacijų ir prisiminti gražiausias tradicijas kviečia įspūdingas gyvo garso koncertas KALĖDŲ ŽVAIGŽDĖS su aktoriais ir dainininkais Lina Rastokaite ir Jokūbu Bareikiu.

Didžiosios šalies arenos netrukus virs Čikaga!

Legendinis Brodvėjaus miuziklas „Čikaga“ su trenksmu grįžta į Lietuvos arenas: gruodžio 15 d. Klaipėdos „Švyturio“, o gruodžio 20 d. - Kauno „Žalgirio“ arenose miuziklo statytojai žiūrovus perkels į muzikos, šokio ir aistrų kupiną praėjusio amžiaus JAV miestą Čikagą.

Liepa, Justinas Lapatinskas ir Simonas Storpirštis prikaustė žiūrovų dėmesį išskirtinėje muzikinėje premjeroje „Mulen Ružo legenda“

Šį savaitgalį Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje ir valstybinėje filharmonijoje, Kaune įvyko išskirtinio muzikinio projekto „Mulen Ružo legenda” premjera. Atlikėjai Simonas Storpirštis, Liepa Mondeikaitė ir Justinas Lapatinskas muzikinio pasirodymo metu atliko įspūdingas muzikines „Mulen Ružo“ aranžuotes, kurios nepaliko abejingų.

Merūnas – apie naują dainą ir susitaikymą su senu hitu

„Nauji keliai“ – taip vadinasi ką tik įrašyta ir išleista Merūno daina. Paklaustas, kur tie nauji keliai veda, Merūnas šypsosi: dainos pavadinimas jam išties simbolinis. Beveik po ketverių metų paskelbęs apie savo koncertų turą „Atvira širdim“, jis prisipažino, kad po ištikusios gilios kūrybinės krizės pagaliau mato savo naują kelią.

Nick Vujicic vilties žinia pasieks dar platesnę auditoriją

Pastaraisiais metais vis augant žmonių nerimui ir neužtikrintumui ateitimi, konferencija Moters Vizija, jau tradiciškai vyksianti Kovo 8-ąją, kviečia pažvelgti į gyvenimą giliau ir ieškoti taip reikalingos vilties bei mokytis kiekvienoje krizėje ieškoti galimybės. Moters vizija - didžiausia motyvacinė konferencija moterims, kurioje kviečiami dalyvauti ir vyrai.

Lapkričio renginiai: nuo Europos kultūros sostinės uždarymo iki „Pikų damos“

Ruduo jau persirito į antrą dalį, tačiau paskutinysis rudens mėnuo lapkritis yra pasiruošęs nustebinti bei pradžiuginti daugybės įvairiausių koncertų, renginių bei pramogų pasirinkimu. Vienas svarbiausių mėnesio įvykių vyks Kaune: Europos kultūros sostinės metus uždarysiantis renginys - spektaklis „Sutartis“.

S. Urbonavičius-Samas apie legendinį A. Mamontovo ir „Bixų“ susidūrimą Berlyne: „Taip nebūna net kine!“

Kadaise duetu įrašę kultinės „Bix“ dainos „Kas iš to“ versiją, bene garsiausi Lietuvos muzikantai per paskutinius tris dešimtmečius – Andrius Mamontovas ir „Bix“ – ruošiasi dar vienam bendram muzikiniam nuotykiui.

L. Adomaitis pasidalino egzotišku reportažu iš „Šviesa spindės tamsoje“ vaizdo klipo užkulisių

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis savo socialiniame tinkle pasidalino pikantišku reportažu iš naujausio savo vaizdo klipo „Šviesa spindės tamsoje“ užkulisių. Fuerteventūros saloje vykusio filmavimo metu atlikėjui teko lankytis ežero dugne, filmavimo vieta dalintis su laukinėmis ožkomis miestelio centre, o savo smuiko dėklą aukoti vardan gerų kadrų.

Dešimtmečio koncertui besiruošiantis Vidas Bareikis pristato jaudinantį muzikinį klipą, kuriame užfiksuotas gerbėjų vaiko gimimas

Vasario 17 dieną Kauno „Žalgirio arenoje“ savo muzikinį dešimtmetį švęsiantis vienas žinomiausių šalies atlikėjų Vidas Bareikis, savo klausytojams dovanoja kūrinį – „Nauja pradžia“. Ši daina – singlas iš naujausio dainininko albumo „Fortūna“. Kartu su daina šiandiena atlikėjas pristato ir klausytojų Gretos ir Karolio Vitonių sukurtą vaizdo klipe, kuriame rodomas kūdikio gimimas.

„Biplanai“ pristato naują klipą ir taria: „Sveikas sugrįžęs namo!“

27-ąjį gimtadienį šiemet paminėjusi vilniečių grupė „Biplan“ pristato naują dainą „Sveikas sugrįžęs namo“. Naują grupės kūrinį apie grįžimą namo lydi šviesios nuotaikos vaizdo klipas, nufilmuotas Vilniaus Senamiestyje.

Merūnas: išgyventa krizė ir koncertinis turas po ketverių metų

Po ketverių metų pertraukos vienas geriausių Lietuvos tenorų Merūnas Vitulskis drauge su VDU styginiu kvartetu leidžiasi į koncertinį turą po Lietuvą. „Tikiuosi žiemos šventes šventiškumu papildysiu“, – sako jis.

Alina Orlova ruošia šventinę staigmeną – sostinėje surengs išskirtinį koncertą su pučiamųjų kvintetu

Išskirtinio braižo dainų autorė ir atlikėja Alina Orlova gražiausių metų švenčių periodu, gruodžio 29 dieną Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje surengs išskirtinį pasirodymą. Pasak pačios kūrėjos, tai bus jos pirmasis tokio formato koncertas Lietuvoje. Alina sostinės scenoje šventiniame koncerte pasirodys kartu su grupe bei pučiamųjų kvintetu.

Vidas Bareikis skelbia dešimtmečio koncertą arenoje – pirmąją parą bilietus parduos už rekordiškai mažą sumą

Vienas garsiausių šalies atlikėjų Vidas Bareikis spalio 18 – ąją dieną mini lygiai dešimt metų, kuomet dienos šviesą išvydo jo pirmasis albumas „Panda“. Minėdamas solidžią kūrybinės veiklos sukaktį, atlikėjas savo gerbėjams ruošia didžiausią iki šiol vykusį šou. Jau ateinančių metų vasario 17 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje V. Bareikis kartu su VDU orkestru surengs šou „Reivas su orkestru“. Šiandien atlikėjas paskelbė 24 valandų akciją, kurios metu klausytojai bilietus į koncertą gali įsigyti už rekordiškai mažą kainą.

Didžiausias paplūdimio festivalis Baltijos šalyse skelbia pirmuosius atlikėjus

„Summer Sound“, Latvijoje vyksiantis muzikos festivalis, kasmet pritraukiantis didžiausias muzikos žvaigždes ir klausytojus iš visų trijų Baltijos valstybių, skelbia pirmuosius atlikėjus. Kasmet vykstantis festivalis jau įsitvirtino mūsų regione kaip smagiausias muzikos renginys, vykstantis pajūryje. Pernai jubiliejinį dešimtąjį kartą vykusi muzikos fiesta sukvietė daugiau nei 50 muzikos atlikėjų ir per 40 tūkst. dalyvių iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos.

„One Direction“ narys Louisas Tomlinsonas kitą rudenį aplankys Baltijos šalis

Oho kokios naujienos! Taip, perskaitėte teisingai. Daugelio jaunų žmonių svajonės vėl bus išpildytos. Nuostabi žinia ir dar vienas dėmesio vertas koncertų turas! Patvirtinta, kad rekordinį populiarumą pasiekusios ir veiklą kuriam laikui sustabdžiusios vaikinų grupės „One Direction“ narys Louisas Tomlinsonas kitą rudenį aplankys Baltijos šalis.

Dainotas Varnas debiutuoja „Frank Sinatra Show“: man tai – geriausia Kalėdų dovana

Dainotas Varnas debiutuoja populiariausiame Lietuvoje tribute projekte – „Frank Sinatra Show“. Drauge su Kauno bigbendu jis atliks net pusantros valandos populiariausių legendinio F. Sinatros dainų programą Vilniuje, Kaune ir Marijampolėje.

Ašaros, juokas ir jaunystės prisiminimai - puokštė emocijų per pirmąjį Deivio koncertinio turo pasirodymą.

Šeštadienį įvyko ilgai lauktas Deivio Norvilo 25 - mečio koncertinio turo pirmasis pasirodymas! Naujai suskambusi populiariausios Deivio karjeros dainos ir sentimentai sukūrė ypatingą atmosferą Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Marijonas Mikutavičius grįžta į legendinę roko operą „Jūratė ir Kastytis“

Marijonas Mikutavičius lygiai po dvidešimties metų grįžta į roko operą „Jūratė ir Kastytis“. Drauge su Aiste Smilgevičiūte pagrindiniuose vaidmenyse jis pasirodys trijuose išskirtiniuose arenų parodymuose gruodžio mėnesį – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Gražiausia meilės istorija - baletas „Gulbių ežeras“

Spalio pabaigoje gastroles Lietuvoje surengs tarptautinė baleto trupė „International Festival Ballet“. Dėl karo Ukrainoje šiuo metu Vokietijoje reziduojančioje baleto trupėje šoka Ukrainos, Lenkijos, Latvijos, Kanados ir Vokietijos šokėjai. Baleto trupė, kartu su simfoniniu orkestru „Festival Orchestra“, mūsų šalyje surengs 4 pasirodymus. Publika turės progą išvysti klasika tapusią amžinos meilės istoriją – dviejų dalių baletą „Gulbių ežeras“: spalio 24 d. Klaipėdos Kultūros centre „Žvejų rūmai“, spalio 26 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje ir spalio 27 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Penkiasdešimtmetį švenčiantis Rokas Radzevičius: aš stabilus ir ištikimas darbinis jautis

Roko grupei „Skylė“ šiais metais sukanka trisdešimt, o jos lyderiui Rokui Radzevičiui šiandien  – penkiasdešimt. Daugiau nei pusę gyvenimo jis praleido su ta pačia grupe, ta pačia šeima, ta pačia mylima muzika. Sako, kad yra stabilus ir ištikimas kaip darbinis jautis: jei jau atsistojo į vagą, eis sąžiningai.

Slapto agento įvaizdį įkūnijęs Mantas Jankavičius: „mes, vyrai, širdyje visi esam šiek tiek džeimsai bondai“.

„Jankavičius. Mantas Jankavičius. Jau šį gruodį, kviečiu jus į misiją, misiją – Kalėdos, jūsų mieste“ – taip savo autorinį koncertų turą pristato daininkas Mantas Jankavičius. Džiugiai nusiteikęs, nekantriai laukdamas susitikimo su savo klausytojais Mantas kviečia šventes pasitikti pakylėtai ir leistis į muzikinį nuotykį.

Opera „Lokys“ dedikuota lietuviškos muzikos čiurlioniui – kompozitoriui Broniui Kutavičiui

Belaukiant intriguojančio siužeto Broniaus Kutavičiaus (1932–2021) operos „Lokys“, skirtos 90-osioms kompozitoriaus gimimo metinėms, kviečiame pasidomėti kuo išskirtinis kompozitorius, kurio vaizduotės ir gabumų dėka pasaulis išgirdo vieną gražiausių kada nors Lietuvoje sukurtų operų.

Rokas Yan žengia svarbų žingsnį karjero – paskelbė apie solinį koncertą unikalioje sostinės erdvėje

Jaunosios kartos kūrėjas ir atlikėjas Rokas Yan, daugeliui atpažįstamas iš tokių kūrinių kaip „Stadionai“, „Surask mane“, „Vasaros mažai“ ar „Vakar vakare“ savo muzikinėje karjero žengia svarbiausią žingsnį – surengs pirmąjį solinį koncertą. Spalio 20 dieną sostinės renginių erdvėje „Kablys + kultūra“ įvyksiantis koncertas atlikėjui tai ilgos muzikinės kelionės atomazga, kurioje pirmą kartą nuskambės būsimo albumo kūriniai.

Svarbiausi rugpjūčio mėnesio renginiai Lietuvoje

Trečiasis kalendorinės vasaros mėnuo paprastai yra skirtas poilsiui. Būtent šį mėnesį nemažai lietuvių renkasi atostogoms, per kurias mus džiugins daugybė įvairiausių renginių ir pramogų. Šįkart pristatome ne tik svarbiausius renginius Lietuvoje, bet ir supažindinsime su didžiausiais įvykiais Estijoje bei Latvijoje. Bene svarbiausiu mėnesio įvykiu taps Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės varžybos, kuriose mūsų krepšininkai ruošis 2023 metais vyksiančiai Pasaulio taurei ir kovai dėl „EuroBasket“ trofėjaus.

Tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio HELIUM programa pasakos apie ryšius su savo kūnu, artimaisiais bei supančia aplinka

Menų spaustuvės organizuojamas tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis HELIUM, Vilniuje šiais metais vyks rugsėjo 6-11 dienomis ir kvies į įvairialypius, skirtingų cirko disciplinų pasirodymus!

Metų renginių kulminacija – tarp grandiozinių šou, lazerių šviesų ir ryškiausių atlikėjų

Artėjantis gruodis žada daug šventinio šurmulio ir dėmesio vertų renginių visoje Lietuvoje. Įspūdingi muzikos atlikėjų pasirodymai didžiausiose šalies arenose, spektakliai,  koncertiniai turai ir laukiamiausi svečiai iš užsienio – paskutinį metų mėnesį tikrai bus ką pamatyti. Pristatome populiariausius gruodžio mėnesio renginius Lietuvoje.


Gruodžio 1 d.
Justinas Jarutis Žalgirio arenoje

Vienas populiariausių ir sėkmingiausių Lietuvos atlikėjų – Justinas Jarutis, Gruodžio 1 dieną pasirodys Žalgirio arenos scenoje.
Paskutinis Justino koncertas šiais metais, didžiausioje šalies arenoje – išskirtinė galimybė gerbėjams išgirsti populiariausius, didžiausiais hitais tapusius kūrinius ir ne tik.


Gruodžio 5 d.
Muzikinis spektaklis „Pasakų medis“

Visai šeimai skirtą spektaklį bus galima išvysti Žalgirio arenoje, kur žiūrovų lauks unikali galimybė –  interaktyviai dalyvauti siužeto veiksme.
Scenoje pasirodys daugiau kaip dvidešimt populiariausių pasakų herojų: pelenė, princas, snieguolė, batuotas katinas, coliukė, ragana ir kiti.
„Pasakų medis“ – tai daugiau nei 100 žmonių kūrybinė komanda – solistai, šokėjai, gyvo garso grupė, techninis personalas, partneriai iš Kanados, surengsiantys įspūdingą pasirodymą su moderniomis technologijomis papildyta scenografija ir vaizdo efektais.


Gruodžio 3- 31 d.
Mantas Jankavičius ir jo misija – Kalėdos

Jau šį gruodį, dainininkas Mantas Jankavičius savo gerbėjus kviečia leistis į muzikinį nuotykį – autorinį koncertų turą net aštuoniuose Lietuvos miestuose.
Talentingas muzikantas, vokalistas, įvairių televizijos projektų dalyvis ir nugalėtojas, įkūnijęs teatre nepakartojamus vaidmenis –  klausytojams žada daug geros muzikos, nerūpestingo laiko ir malonių akimirkų.
Žiemos koncertuose, kuriuos organizuoja patyrusi ir profesionali „Pepper live“ komanda, skambės jau pamėgtos dainos bei tos, kurias galbūt teks išgirsti pirmą kartą.

Gruodžio 7 –30 d.
Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis – „Kalėdų žvaigždės“

Įspūdingas gyvo garso koncertas su komedijos prieskoniu, kurį kartu su gyvo garso grupe atliks aktoriai ir dainininkai, LRT projekto „Auksinis balsas“ nugalėtojai Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis.
Unikalus ir žaismingas muzikinis projektas „Kalėdų žvaigždės“ – atspindintis kalėdinį blizgesį, spalvas, muziką ir dar labiau žadinantis šventinio laukimo jausmą.
Žiūrovai galės mėgautis ne tik gyvo garso muzikiniu šou, bet ir išgirsti intriguojančių istorijų apie Kalėdas, sudalyvauti interaktyviose situacijose, išgirsti gražiausias, visų laikų kalėdines dainas.


Gruodžio 8 - 26 d. 
Ryškiausia Latvijos scenos žvaigždė sugrįžta

Lietuvoje itin mylima Latvijos atlikėja Laima Vaikulė gruodžio mėnesį mūsų šalyje surengs du koncertus – Vilniuje ir Kaune.
Tai bus tikras „Christmas Rendez Vous“ (Kalėdinis pasimatymas) su nepriekaištingo stiliaus ikona, sodraus balso tembro savininke ir rafinuota scenos diva, kurios žinomiausių kūrinių populiariumas neblėsta dešimtmečius.
Šie ir dar daug kitų skambės ir per turo pasirodymus – kiekviena atlikėjos daina yra tarsi maža gyvenimo istorija, kurią verta išgirsti.


Gruodžio 9 d.
Didžiausias grupės „8 kambarys“ koncertas

Tai lyg savotiškas sugrįžimas į Vilnių, kuriame grupė nekoncertavo kurį laiką ir dabar surengs didžiausią šių metų koncertą parodų ir kongresų centre „Litexpo“.
Scenoje „8 kambarys“ pasirodys su jau gerai pažįstamu sąstatu, o prie koncerto išpildymo prisijungė ir „AB Light“ komanda bei režisierius Saulius Baradinskas.

Dar 2013 metais susikūrusi hiphopo muzikos  grupė, išpopuliarėjo su dainomis „Ieškau“, „Tyloj“, „Išmokyk mane šypsotis“ ir žaibišku greičiu hitu tapusia, kartu su Vidu Bareikiu įrašyta daina – „Ežero dugne“.
Grupės nariai Talaz ir Corsalis žada, jog po šio koncerto neliks klausimų, kodėl „8 kambarys“ – viena geriausių hiphopo grupių Lietuvoje.


Gruodžio 10 – sausio 7 d.
Martyno Kavaliausko „Latino šou“


Martyno Kavaliausko šventinė koncertinė programa – „Latino Christmas Show“, skirta gražiausiems ir įspūdingiausiems žiemos vakarams.
Pasirodymų metu skambės geriausi visų laikų ispaniški hitai bei naujų Martyno dainų ir legendinių lietuviškų kūrinių interpretacijos latino ritmu – „Lambada“, „Bamboleo“, „Baila me“, „Let’s get loud“ ir dar daug kitų.
Kruopščiai atrinktas repertuaras su užburiančia pietietiška dvasia, perteikiančia aistrą gyventi, švęsti ir dalintis pozityvia energija.


Gruodžio 10- 31 d.
Autorinės Merūno kūrybos premjera

Po ketverių metų pertraukos, vienas geriausių Lietuvos tenorų kartu su VDU styginiu kvartetu leidžiasi į koncertinį turą po Lietuvą – „Atvira širdimi“.
Solinių koncertų metu gerbėjų laukia ne tik unikaliu balsu skambanti muzika, šilti pokalbiai, daug jaukių spontaniškų akimirkų, bet ir išskirtinis debiutas – paties Merūno kurtos dainos.Gruodžio 13 – 29 d.
Hitai ir superhitai su Sauliumi Prūsaičiu ir Igle

Dainininkas Saulius Prūsaitis gruodį pradeda dešimties koncertų turą po Lietuvą, į kurį leidžasi su Igle – duetas neseniai pristatė jau trečią bendrą dainą.
Koncertuose gerbėjai gali tikėtis aukščiausios kokybės, skoningo ir originalaus šou, su puikiai žinomais kūriniais: „Norim šokt“, „39“ , „Vasara 3016“, „Tas jausmas“ ir kitais.
Šviesi energija, nesumeluoti jausmai ir nepakartojamas požiūris į pasaulį – pasirodymai Mažeikiuose, Panevėžyje, Klaipėdoje Birštone, Kaune, Vilniuje, Marijampolėje, Alytuje.


Gruodžio 13 d.
Britų elektronikos žvaigždė Bonobo – vėl Vilniuje

Muzikos agentūra „8 Days A Week“ skelbia dar vieną klasišką koncertą –  gruodžio 13 dieną, „Compensa“ koncertų salės scenoje pasirodys net 5 „Grammy“ nominantas, pasaulyje pripažintas prodiuseris ir didžėjus iš Didžiosios Britanijos – Bonobo.
Su niekuo nesupainiojamas artistas ir savo žanro lyderis – naujausias jo kūrinys „Fragments“ sukurtas per pandemiją yra emociškiausias ir intensyviausias kūrinys iki šiol.
Bonobo koncertuoja su didžiule muzikantų grupe, tarp kurių – pučiamieji, styginiai, sintezatoriai ir kiti instrumentai, kuriantys magiją scenoje.


Gruodžio 14 d.
Įspūdingiausias karjeros koncertas – DADDY WAS A MILKMAN

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas „Daddy was a milkman“ sceniniu pseudonimu, gruodžio 14 dieną sukvies gerbėjus į Žalgirio areną, kur surengs koncertą kartu su Modestro Pitrėno vadovaujamu orkestru.
Prieš šešerius metus debiutavęs atlikėjas greitai pelnė melonamų ir kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas – antšlaginiai koncertai: Trakų pilyje, „Avia Solutions Group“, „Žalgirio“ arenose, o taip pat tai vienas nedaugelio atlikėjų pelnęs pripažinimą ir rengiantis koncertus užsienyje.


Gruodžio 15 – 20 d.
Istorinis miuziklas „Čikaga“

Tai antrasis Brodvėjaus istorijoje rodomas miuziklas – muzikinė teisingumo satyra, reporterės Maurine Dallas Watkins pjesės (1926) motyvais, pasakojanti apie dvi dėmesio ir pripažinimo siekiančias žudikes.
Miuziklas satyriškai žvelgia į teisingumo sąvoką, kuria apsiginklavę šio „teatro žaidėjai“ tampa šou egzistencijos įkaitais – čia kriminalinės teisybės paieškos susipina su stilingu nuteistųjų seksualumu ir paverčia kalėjimo sienas žvaigždžių kalve – teisingumo šou, kur egzistuoja savos taisyklės.
1975 m. Brodvėjuje pirmąkart pastatytas miuziklas „Čikaga“  įvertintas šešiais „Tony“, dviem „Olivier“ bei „Grammy“ apdovanojimais.


Gruodžio 17 - 20 d.
Muzikinis šou visai šeimai – „Frozen Christmas“

Grandiozinis naujametinis muzikinis šou „Užšaldytos Kalėdos“, kurį sukūrė produserių komanda iš Ukrainos „Made in Odesa“.
Nesenstanti Andersono animacinio filmo ir pasakos „Sniego karalienė “ istorija, kurią žiūrovai išvys visiškai kitokiame amplua.
Daugiau nei 30 personažų, spalvingos dekoracijos, svaiginantys akrobatiniai pasirodymai, muzika ir kiti efektai sukurs didingą ir šventinę nuotaiką visai šeimai.


Gruodžio 16 d.
Grandiozinis šou  su Jessica Shy

Viena populiariausių ir mylimiausių jaunosios kartos atlikėjų – Jessica Shy, gruodžio 16 d. surengs savo grandiozinį pasirodymą Žalgirio arenoje.
Tai bus didžiausias atlikėjos koncertas kartu su grupe, kuriame skambės garsiausios dainos: „Rožė“, „Viskas ką turiu“, „Šokam lėtai“ bei visiškai negirdėti kūriniai iš naujo albumo.
Įspūdingą šou ruošia choreografų, scenografų ir režisierių komanda, todėl pasirodymas žada daug išskirtinių detalių, o taip pat ir nemažai žinomų svečių, kurie ištikimiausiems gerbėjams bus staigmena.


Gruodžio 17 – sausio 1 d.
Jūratė ir Kastytis po 20 metų!

Visiems puikiai pažįstama, legendinė roko opera į sceną sugrįžta su istorijos tęsiniu po 20 metų.
Pagrindinius vaidmenis įkūnijantys Aistė Smilgevičiūtė ir Marijonas Mikutavičius bei kiti aktoriai siužetą pradės nuo to, kuo baigėsi legenda – ant jūros kranto,  Kąstyčio apraudojama Jūratė staiga atgyja...
Žiūrovų laukia jausmingas, emocijų ir meilės kupinas pasirodymas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.


Gruodžio 22-27 d.
Linas Admomaitis: „Šviesa spindės tamsoje“.

Vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų, Linas Adomaitis, kviečia į koncertinį turą didžiausiose šalies arenose – Klaipėdoje ir Kaune.
Dar prieš kelerius metus turėjęs įvykti pasirodymas „Saulės pėdomis“, atšauktas dėl pandemijos, įgavo ne tik kitą prasmę, bet ir  pavadinimą – „Šviesa spindės tamsoje“.
Tai muzikanto dovana sūnui ir gerbėjams, kurie galės mėgautis Lino Adomaičio ir kamerinio orkestro NIKO atliekama muzika.


Gruodžio 29 d.
Didžiausias metų šou Lietuvoje – Donatas Montvydas „2057“

Tai garsiai nuaidėjusio praeitais metais „1987“ šou tęsinys, kurį gerbėjai galės išvysti Žalgirio arenoje. Atlikėjas žada likti ištikimas sau – padaryti geriau nei buvo.
Įspūdingas pasirodymas su profesionalių šokėjų komanda, specialiai kuriama scenografija, įvaizdžiai bei unikalios vizualizacijos, kurios susirinkusius žiūrovus nukels į 2057 metus.
Scenoje skambės ne tik pamilti hitai, bet ir išskirtinai šiam šou paruoštos dainų aranžuotės, o tai pat laukia dėmesį prikaustantis vaizdas – rekordinis lazerių kiekis, kuris Lietuvoje bus panaudotas pirmą kartą.


 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti