logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - ANGELOU

A 2024-07-16 20:00
VU Botanikos sodas, Vilnius

Daugiau laiko gamtoje ir gryname ore skatinantis leisti festivalis „Vilnius Ore“ liepos 16-19 dienomis kvies vilniečius ir miesto svečius mėgautis gera muzika rekonstruotame Vilniaus universiteto Botanikos sode Vingio parke bei pristato pirmąją renginio dalyvę – R&B ir soulo muzikos atlikėją Angelou.

PIRMIEJI 100 BILIETŲ PIGIAU!

Šiais metais muzikos festivalis „Vilnius Ore“ truks keturias dienas, liepos 16-19 dienomis, o jį „atidarys“ viena ryškiausių R&B ir soulo atlikėjų Lietuvoje Andželika Petrauskaitė-Angelou, kuri scenoje pasirodys liepos 16-ąją.

Angelou rašyti dainas pradėjo grįžus iš studijų užsienyje, o gimtinėje išpopuliarėjo 2017 metais su savo pirmąja lietuviška daina „A lyga“, kurią sukūrė su prodiuseriu Free Finga. Nuo to laiko, žavioji atlikėja klausytojams pristatė jau tris albumus – „Vision A“ (2017 m.), „All in Good Time“ (2019 m.) bei „Fazė“ (2021 m.).

Iš Klaipėdos kilusi atlikėja Lietuvos muzikos scenoje išsiskiria savo giliu balsu ir alternatyvaus ritmenbliuzo kūriniais, kuriuose derina soulo, R&B ir elektroninės muzikos stilius. Talentingoji Angelou buvo keturiskart nominuota įvairiose M.A.M.A. apdovanojimų kategorijose.

VILNIUS ORE – viskas ORE!

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - ANGELOU A 2024-07-16 20:00 VU Botanikos sodas, Vilnius 40.00
Renginys Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - ANGELOU
Data / Laikas A 2024-07-16 20:00
Renginio vieta VU Botanikos sodas, Vilnius
Kaina 40.00
Svarbi informacija

Brangesni bilietai privilegijų nesuteikia. Kol yra rinkitės pigesnius bilietus!

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodanį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
VU Botanikos sodas
M. K. Čiurlionio g. 110 Vilnius Lietuva
Organizatorius
SEVEN Live, UAB
Ozo g.14 Vilnius
info@sevenlive.lt/852477576
Įmonės kodas: 126283485
PVM kodas LT262834811
Renginys Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - ANGELOU
Data / Laikas A 2024-07-16 20:00
Renginio vieta VU Botanikos sodas, Vilnius
Kaina 40.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - KAMANIŲ ŠILELIS Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - KAMANIŲ ŠILELIS VU Botanikos sodas, Vilnius
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - GOLDEN PARAZYTH Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - GOLDEN PARAZYTH VU Botanikos sodas, Vilnius
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - LOS SECRETOS DE PABLO Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - LOS SECRETOS DE PABLO VU Botanikos sodas, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti