logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - LOS SECRETOS DE PABLO

Pn 2024-07-19 20:00
VU Botanikos sodas, Vilnius

Gamtos ir gryno oro muzikos festivalis „Vilnius Ore“ liepos 16-19 dienomis kvies vilniečius ir miesto svečius mėgautis gera muzika VU Botanikos sode Vingio parke, o finalinę festivalio dieną klausytojus užburs stipriai populiarėjančios grupės “Los Secretos de Pablo” fiesta!

“Los Secretos de Pablo” yra didelis įvykis Lietuvos muzikos padangėje - chaosas, užkrečianti gera nuotaika, Lotynų Amerikos ritmai. Sunku apibūdinti grupę vienu žodžiu, bet tai vyksmas, kurį geriausia išgirsti ir pamatyti savo akimis. Grupės nariai, profesionalūs atlikėjai, grojantys įvairiuose projektuose, o su “Los Secretos de Pablo” jų tikslas vienyti, artinti žmones, kurti bendruomenę, per pasirodymus, leisti užsimiršti kokiu laiku, kuriame žemyne gyvename.

Per vieną vakarą apkeliauti visą P. Amerikos žemyną – įmanoma! Vieniems tai – vieno vakaro kelionė per visą Lotynų Ameriką, kitiems – teleportas namo.

Vakarai, vienijantys pasiilgusius namų pietų amerikiečius ir kelionių bei nuotykių ištroškusius tautiečius užgimė jau prieš keletą metų. Mėgstantys Salsa, Cumbia, Bachata, Reggae ar Ska stilių muziką ar šokius galėjo išvysti audringus „Los Secretos de Pablo“ koncertus.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - LOS SECRETOS DE PABLO Pn 2024-07-19 20:00 VU Botanikos sodas, Vilnius 35.00
Renginys Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - LOS SECRETOS DE PABLO
Data / Laikas Pn 2024-07-19 20:00
Renginio vieta VU Botanikos sodas, Vilnius
Kaina 35.00
Svarbi informacija

Brangesni bilietai privilegijų nesuteikia. Kol yra rinkitės pigesnius bilietus!

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:40
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodanį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
VU Botanikos sodas
M. K. Čiurlionio g. 110 Vilnius Lietuva
Organizatorius
SEVEN Live, UAB
Ozo g.14 Vilnius
info@sevenlive.lt/852477576
Įmonės kodas: 126283485
PVM kodas LT262834811
Renginys Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - LOS SECRETOS DE PABLO
Data / Laikas Pn 2024-07-19 20:00
Renginio vieta VU Botanikos sodas, Vilnius
Kaina 35.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - ANGELOU Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - ANGELOU VU Botanikos sodas, Vilnius
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - KAMANIŲ ŠILELIS Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - KAMANIŲ ŠILELIS VU Botanikos sodas, Vilnius
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - GOLDEN PARAZYTH Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - GOLDEN PARAZYTH VU Botanikos sodas, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti