logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - GOLDEN PARAZYTH

K 2024-07-18 20:00
VU Botanikos sodas, Vilnius

Gamtos ir gryno oro muzikos festivalis „Vilnius Ore“ liepos 16-19 dienomis kvies vilniečius ir miesto svečius mėgautis gera muzika VU Botanikos sode Vingio parke, o trečiąją festivalio dieną klausytojus užburs unikalus ir vienintelis grupės „Golden Parazyth“ koncertas šią vasarą Vilniuje! PIRMAS 100 BILIETŲ PIGIAU!

Dar 2005 metais muzikinę veiklą pradėjusios grupės lyderio Giedriaus Širkos kūryba išsiskiria emocionalumu. Tiek grupės muzika, tiek vizualinė estetika pabrėžia gamtą, nuoširdumą bei harmoniją, kas idealiai dera su „Vilnius Ore“ festivalio idėja.

Pirmuosius dešimt metų sunkiai į rėmus telpančių „Golden Parazyth“ skambesį veikiausiai galėtume apibūdinti, kaip elektroninę „synthpop“ muziką. Visgi, 2017 metais, VU Botanikos sode vykusio koncerto metu, grupė pristatė naują muzikinę kryptį, kurioje vyrauja „indie“ ir alternatyviojo pop stilistika. Turbūt ne veltui būtent šio pasirodymo metu grupė įrašė ir savo koncertinį albumą pavadinimu „Botanika“.

Šalia unikalaus skambesio, „Golden Parazyth“ mūsų šalies scenoje išsiskiria ir unikaliais pasiekimais: reta Lietuvos grupė galėtų pasigirti soliniu koncertu Vilniaus Katedros aikštėje ar M.A.M.A. Metų alternatyviosios grupės titulu, o ką jau kalbėti apie dalyvavimą užsienio muzikos festivaliuose ar tai, jog duetas „apšildė“ tokias pasaulinio lygio žvaigždes, kaip „Hurts“ ir Lana del Rey.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - GOLDEN PARAZYTH K 2024-07-18 20:00 VU Botanikos sodas, Vilnius 42.00
Renginys Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - GOLDEN PARAZYTH
Data / Laikas K 2024-07-18 20:00
Renginio vieta VU Botanikos sodas, Vilnius
Kaina 42.00
Svarbi informacija

Brangesni bilietai privilegijų nesuteikia. Kol yra rinkitės pigesnius bilietus!

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodanį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
VU Botanikos sodas
M. K. Čiurlionio g. 110 Vilnius Lietuva
Organizatorius
SEVEN Live, UAB
Ozo g.14 Vilnius
info@sevenlive.lt/852477576
Įmonės kodas: 126283485
PVM kodas LT262834811
Renginys Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - GOLDEN PARAZYTH
Data / Laikas K 2024-07-18 20:00
Renginio vieta VU Botanikos sodas, Vilnius
Kaina 42.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - ANGELOU Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - ANGELOU VU Botanikos sodas, Vilnius
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - KAMANIŲ ŠILELIS Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - KAMANIŲ ŠILELIS VU Botanikos sodas, Vilnius
Pirkti bilietą Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - LOS SECRETOS DE PABLO Miesto Festivalis ''Vilnius Ore'' - LOS SECRETOS DE PABLO VU Botanikos sodas, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti