logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Rokas Yan | Rojus | Kauno sporto halė

Pn 2024-11-22 20:00
Kauno sporto halė, Kaunas

Dainininkas Rokas Yan surengs didžiausią iki šiol konceptualų šou Rojus

Vis garsiau muzikos padangę drebinantis, vienas klausomiausių šalies dainininkų ir muzikos kūrėjų Rokas Yan skelbia kol kas ambicingiausią karjeros žingsnį – didžiausią muzikinį šou „Rojus“. Pasak atlikėjo, surengti konceptualų koncertą buvo viso gyvenimo svajonė, kuriai įgyvendinti reikėjo laiko ir didesnė erdvės. Lapkričio 22 dieną, atsinaujinusioje Kauno sporto halėje įvyksiančiam šou dainininkas ruošiasi su talentingų muzikantų, šokėjų bei scenografų komanda ir žada sukurti įsimintiną vakarą.

Prieš du metus garsiau suskambėjęs ir ryškesnį muzikinės karjeros etapą pradėjęs atlikėjas Rokas Yan, šiandien yra vienas klausomiausių muzikos kūrėjų šalyje. Jo pirmosios dainos, tokios kaip „Vakar vakare“, „Surask mane“ ar su Jessica Shy įrašyti „Stadionai“ tapo super hitais.

Šiuo metu atlikėjas džiaugiasi dideliu klausytojų ratu, sėkmės sulaukusiu pirmuoju albumu „Melodramos“, svarbiausių šalies muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ nominacijoms bei radijo stoties „Lietus“ apdovanojimu „Metų atlikėjo“ nominacijoje.

Neseniai atlikėjo pristatyti kūriniai „Ar būsi su manim?“, kartu su Evgenya Redko įrašytos „Melodramos“ ar su Monika Liu bei Vaidu Baumila „Gegužis“ užkariavo ne tik muzikos pasiklausymo platformų, bet ir šalies radijo stočių grojaraščių viršūnes.

Rokas Yan ir Evgenya Redko – Melodramos
https://youtu.be/jjcyMAYF6Ug?si=h9G7ebtiCtdURj00

Kuklus dainininkas džiaugiasi galimybe įgyvendinti savo svajones ir realizuoti kūrybą, todėl kiekvienas pasirodymas – smulkmeniškai apgalvotas ir klausytojams sukuriantis unikalią patirtį

Pasak Roko Yan, didesnėje erdvėje surengti koncertą buvo didelė svajonė, kurios siekė daug dirbdamas ir niekada neskaičiuodamas laiko tam, ką labiausiai myli – kūrybai.

Lapkričio 22 dieną Kauno sporto halėję įvyksiantis koncertas „Rojus“ – tai didelės profesionalų komandos darbas, kuriame susijungs muzika, choreografija, scenografija ir šou elementai. Pasak atlikėjo, tai tarsi tęsinys pavasarį sostinės Šv. Kotrynos bažnyčioje surengto pasirodymo, pavadinimu „Pasaulio pabaiga“.

„Išnarpliojus pasaulio pabaigos temas – atėjo laikas istorijos tęsiniui. Mintimis apie šį koncertą gyvenu jau keletą mėnesių ir gyvensiu iki pat lipant į sceną, lapkričio 22 dieną. Tai bus konceptualus, simbolika apipintas pasirodymas. Didesnė erdvė koncertui – kad įgyvendintume idėjas, kurioms mažesnėse nebuvo galimybių. Nieko panašaus dar nerodėme, su komanda dedame daugybę pastangų ir meilės, kad pranoktume viską, ką esame sukūrę anksčiau. Naktimis galvoj dėliojasi dainų sąrašo variantai, visos jūsų mylimiausios dainos nuskambės galingiau nei bet kada. O mano širdis labiausiai džiaugiasi, kad bus ir naujos muzikos, iš naujo kūrybinio etapo. Nekantrauju pagaliau atlikti gyvai ir pasidalinti kuo kvėpuoju paskutinius metus“, – pasakoja Rokas Yan.

Rokas Yan – Ar būsi su manim?
https://youtu.be/aQ463BPTIOo?si=ocggj2HjepI2tV42

Į lapkričio 22 dieną įvyksiantį dainininko Roko Yan koncertą Kauno sporto halėje platina Bilietai.lt Bilietų prekybos startas šiandien. 24 valandas bilietai bus parduodami už mažiausią kainą.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Rokas Yan | Rojus | Kauno sporto halė Pn 2024-11-22 20:00 Kauno sporto halė, Kaunas 33.00 - 48.00
Renginys Rokas Yan | Rojus | Kauno sporto halė
Data / Laikas Pn 2024-11-22 20:00
Renginio vieta Kauno sporto halė, Kaunas
Kaina 33.00 - 48.00
Svarbi informacija
Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
Salės planas gali plėstis/keistis.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno sporto halė
Perkūno al. 5, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
Eventful Lithuania, MB
Žaibo g. 1 – 45, Vilnius
henrikasdraugelis@gmail.com / +370 658 56 799
Įmonės kodas: 306362589
PVM kodas LT100016496515
Renginys Rokas Yan | Rojus | Kauno sporto halė
Data / Laikas Pn 2024-11-22 20:00
Renginio vieta Kauno sporto halė, Kaunas
Kaina 33.00 - 48.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti