logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

''Šubertiada - klajoklis, girių karalius ir erškėtrožė''

S 2024-05-26 15:00
Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius

PROGRAMOS PRISTATYMAS
 

Koncerto pavadinimas: Šubertiada: klajoklis, girių karalius ir erškėtrožė

Atlikėjai: operos solistė – sopranas Gabrielė Bukinė, gitaristas Rokas Jurkus

Renginio trukmė: ~60min.

Koncerto programa:

Franz Schubert – dainos, giesmės ir baladės iš įvairių opusų.
 

Koncerto aprašymas:

FRANZAS SCHUBERTAS – ankstyvojo romantizmo melodijų karalius, per savo neilgą 31 metų gyvenimą sukūręs virš 600 dainų. Schuberto gyvenimo metu nesulaukusios pripažinimo šiandiena šios išraiškingos Lied plačiai atliekamos visame pasaulyje. Jose sutalpintas didis žmogaus emocinis pasaulis: meilė ir kančia, žmogaus sąlygotumas, jo neatsiejamas ryšys su gamta. Įprastai Schuberto dainos atliekamos akomponuojant fortepijonu, tačiau šiame koncerte suskambės kitokioje šviesoje – pritariamos klasikine gitara.

GABRIELĖ BUKINĖ 2021-ais metais baigė magistrantūros studijas Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje. Iš karto po to pradėjo darbą kaip šios akademijos dėstytoja ir debiutavo Kauno valstybiniame muzikiniame teatre pagrindiniais vaidmenimis G. Verdi operoje ”Traviata“ ir G. Rossini operoje ”Turkas Italijoje“, už kuriuos buvo nominuota Auksiniam scenos kryžiui ir apdovanota ”Fortūnos“ statulėle. 2023 – ais metais G. Bukinei skirta Kauno miesto kultūros premija už teatrinę veiklą, o tų pačių metų rudenį solistė tapo absoliučia tarptautinio Klaudios Taev jaunųjų operos dainininkų konkurso nugalėtoja – pelnė pirmąją vietą ir publikos simpatijų prizą. 2024-aisiais metais už sukurtus vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (Antonia ”Hofmano istorijose”, Violeta ”Traviatoje”, Zara ”Sarsueloje”) solistė tituluota ”Metų operos viltimi”, o publikos balsavimu išrinkta ”Metų mylimiausia” soliste.

Vertinamas už jautrų muzikavimą ir vizionieriškas programas, gitaristas ROKAS JURKUS (1999) yra aktyviai koncertuojantis solistas, kamerinės muzikos atlikėjas, muzikos prodiuseris ir Kauno valstybinio muzikinio teatro orkestro narys. Lilio muzikos ir šokio konservatoriją Prancūzijoje baigęs muzikantas reguliariai koncertuoja didžiosiose Lietuvos ir užsienio koncertų salėse, gyvendina kūrybinius projektus. Paskutinysis jų – miegamajame įrašytas ir 2023-iųjų metų spalio mėnesį išleistas debiutinis solinis albumas ”Mėlyno Smėlio Piramidės”.

Kitas neseniai Roko išpildytas projektas - didžio Lietuvos menininko M. K. Čiurlionio fortepijoninės muzikos pritaikymas gitarai. Atlikėjo sukurtos transkripcijos - ypatingos reikšmės Lietuvos klasikinės muzikos scenai. Šis natų leidinys su Lietuvos muzikos informacijos centro pagalba nuo spalio pasiekiamas visame pasaulyje.

Renginio nuoroda: http://www.tvds.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Šubertiada - klajoklis, girių karalius ir erškėtrožė'' S 2024-05-26 15:00 Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 10.00 - 15.00
Renginys ''Šubertiada - klajoklis, girių karalius ir erškėtrožė''
Data / Laikas S 2024-05-26 15:00
Renginio vieta Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
Kaina 10.00 - 15.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~14:30
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- studentams, moksleiviams ir senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą);
- perkant 10 ir daugiau bilietų.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Trakų Vokės dvaro sodyba
Žalioji a. 2A Vilnius Lietuva
Organizatorius
Trakų Vokės dvaro sodyba, VšĮ
Trakų Vokės dvaro sodyba, VšĮ
Žalioji a. 2A, Vilnius
8 5 2645564 / info@tvds.lt
Įmonės kodas: 303218377
PVM kodas LT100011923918
Renginys ''Šubertiada - klajoklis, girių karalius ir erškėtrožė''
Data / Laikas S 2024-05-26 15:00
Renginio vieta Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
Kaina 10.00 - 15.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti