logo
Select period
Search from map
Menu

Sleaford Mods

We 26/06/2024 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius

Į Lietuvą grįžta tikrasis britų darbo klasės balsas „Sleaford Mods“

Gerų koncertų banga sostinėje nežada nuslūgti.

Į Lietuvą grįžta pirmojo #mybloodyfestival herojai ir vieno geriausių metų albumų „UK Grim“ autoriai „Sleaford Mods“. Birželio 26 d. „Sleaford Mods“ atklys iki Vilniaus. Dauguma muzikos mylėtojų turėtų aplankyti „oh šitie“, „wow“ ir „noriu“ jausmas. Dar vienas „8 Days A Week” vasaros koncertas Lukiškių kalėjimo didžiajame kieme, kurio nevalia praleisti.

Tikrai nėra „Sleaford Mods“ koncertui tinkamesnės vietos Vilniaus mieste, nei gražuolė Lukiškių kalėjimo scena vasarą. Negalėjimo nieko atrasti laikais „Sleaford Mods“ pasirodymą būtina pamatyti gyvai. Juos garbina pats Iggy Popas, kuris ką tik naujausią „Sleaford Mods“ darbą „BBC Radio 6” eteryje įvardino geriausiu metų albumu. O jis tikrai žino, kas yra gerai ir kokios muzikos turėtum klausytis. Garantuojam – „Sleaford Mods“ padarys viską, kad pabėgusieji į kalėjimą nenusiviltų, patirtų katarsį ir norėtų dar.

Ką gi tokio savyje slepia „Sleaford Mods“?

„Anglijoje niekas negali girdėti tavo šauksmo“ – sako šiandien visų garbinami „Sleaford Mods“ ir yra teisūs. Jie šį tą žino apie gyvenimą. Tai „Sleaford Mods“ pozicija, pagrindinė naujo albumo žinutė ir gal net pačios grupės kūrybos esmė. Tai muzika, 2007-ųjų pradžioje gimusi Notingemo pogrindžio scenoje ir matomumą gavusi „BBC“, gyvos legendos Iggy Popas ir leidybinės kompanijos „Roughtrade“ dėka. Suvokiant kontekstą, faktas, kad „Sleaford Mods“ atvažiuoja į Lietuvą jau antrą kartą, atrodo dar įspūdingesnis.

Presale’as jau įjungtas ir prasideda nuo dabar.
Būtinai aplankyk šį koncertą. Verta. Daug kam „Sleaford Mods“ taps mėgstamiausia grupe.
Eime!

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į „Sleaford Mods“ pasirodymą Vilniuje prekyba prasidės pirmadienį, gruodžio 4 d., tačiau jau šiandien prisiekę „Sleaford Mods“ fanai gali sutaupyti. Tiesa, tam reikia specialaus kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk mums žinutę feisbuke adresu www.8dw.lt, duosim nuolaidos kodą ir pigiausi bilietai bus tavo kišenėje. Bilietų su kodais kiekis ribotas ir jie brangs. Kodai galios iki gruodžio 4 d.

Žanro klasika – pigiausių bilietų užteks greičiausiems.
Bilietų su kodais kiekis ribotas.
O ko čia delsti?

Apie „Sleaford Mods“

„Sleaford Mods“
yra dviejų žmonių grupė ir reiškinys, nors už jų nugarų stovi nematoma Jungtinė Karalystė. Jie nebijo nieko, laužo klišes ir kalba tiesą su pabraukimu: „Sleaford Mods“ ne iš Londono ar Niujorko, bet iš Notingemo, jų narių – 2, ne 4, kurių vienas scenoje faktiškai nieko nedaro. Užuot groję gitaromis ir būgnais, jie apsiginklavę vienu mikrofonu ir vienu kompiuteriu. „Sleaford Mods“ lyderis Jasonas Williamsonas – tikras pankas, kurio tikrai nenorėtum sutikti neapšviestoje gatvėje naktį. Jis atsakingas už „Sleaford Mods“ tekstus, instagramo perlus ir nevalingus judesius scenoje. Antroji dueto pusė Andrew Fearnas rūpinasi skambesiu, prodiusuoja ir turi gan komišką vaidmenį scenoje. Sunku netgi tai paaiškinti – Andrew gyvuose „Sleaford Mods“ pasirodymuose rūpinasi geru „vaibu“ ir kompiuterio pagalba tekeičia garso takelius. Taip, jų koncertuose nėra nė vieno gyvo instrumento, nėra ir kitų muzikantų, tik lyg piktas šuo lojantis Jasonas. Bet jie geba parklupdyti tūkstančius ir didžiuosius festivalius. Jasono repavimas ir savotiškas skandavimas tik jam būdingu stiliumi yra kažkas tokio. Tiesiog geras pankrokas ir visiškas rokenrolas. Čia tas atvejis, kai turinys ir gyvo pasirodymo jėga yra viskas, o forma tik pastiprina turinį ir suteikia jam dar papildomų atspalvių.

Viena aišku – šiandien jie jau yra kultiniai ir viena įdomiausių „post visko“ grupių Jungtinėje Karalystėje. Aktualūs ir tikri. Kalbama, kad „Sleaford Mods“ turi visus šansus ateityje tapti pagrindine legendinio „Glastonbury“ festivalio grupe. Jie originalūs ir po visko, ką yra sukūrę iki šiandien, jais norisi tikėti. Mes juos turim dabar. Juolab kad ir pirmas „Sleaford Mods“ pasirodymas festivalyje Vilniuje net labai pavyko. Pažinties su „Sleaford Mods“ festivalyje „8 Festival” 2022 vasarą dauguma festivalio lankytojų ir Lukiškių kalėjimo rezidentai nepamirš visą gyvenimą. Oi buvo gerai.

„Sleaford Mods“ yra įvykis šiandienos muzikos pasaulyje, kuriame visko tiek daug ir viskas taip. Neabejotina, kad tokį ažiotažą „Sleaford Mods“ užsitarnavo visų pirma dėl savo muzikinių gabumų sujungti energiją, pyktį, grubumą ir greitakalbę apie gyvenimo neteisybes. Tai šiandien priklauso jiems ir niekam kitam. Jei jų produktyvumo tempai nesulėtės, o kūrybiškumas neišsisems, greitu laiku jie peršoks dar vieną klasę ir taps didžiausių festivalių headlineriais. Nieko nuostabaus - kadaise šis Jasono projektas vadinosi „That's Shit, Try Harder“.

„Sleaford Mods“ įtakos visai britų muzikos scenai sunku nepastebėti. Jie neliečiami, visų garbinami ir labai produktyvūs. Jie didžiuojasi, kad yra britai. Vien jų muzikos katalogą šiandien sudaro net 12 albumų, galybė singlų, vaizdo klipų, kompiliacijos, filmai, koncertų įrašai ir dar daug visko. Savotiškos išskyros gerąja prasme. Turi dainų su „The Prodigy“, „Orbital“, „Amyl and the Sniffers“, „Dry Cleaning“, Billy Nomates, „Orbital“ ir kitais. Jie tikri darbo klasės herojai, kurie greičiausiai pailsės tik mirę. Tiesa, nelinkim to.

„Sleaford Mods“ groja tikrai ne dėl pinigų, o dalį uždarbio nuolat aukoja labdaros organizacijoms ir tiems, kam tos pagalbos labiausiai reikia. O kadaise pats Jasonas negalėjo sau leisti nusipirkti net „Mars“ šokolado batonėlio ar skardinės alaus. Apie tai jie nuolat primena ir ragina kitus prisidėti. Tai verta didelės pagarbos.

Net dvyliktasis albumas „UK Grim“ yra geriausia, ką lig šiol yra sukūrę „Sleaford Mods“. Tai taip pat jau ketvirtasis dueto albumas, patekęs į UK Top 10 sąrašus. Įdomi detalė - paties Jasono žmona teigia, kad šis leidinys tikrai labai agresyvus ir piktas. Jie kažkuo primena skirtingų istorijos etapų ir kartų esmines grupes – „The Jam“, „The Clash“ ar „Public Enemy“. Šis albumas yra labai tikras dalykas ir vertas daug perklausų. Neįmanoma jo nepastebėti, neįmanoma, kad jis pasiklystų internete. Klausom ir žiauriai laukiam dar vieno „Sleaford Mods“ pasirodymo sostinėje.

Įdomi detalė - paties Jasono žmona teigia, kad „UK Grim“ gan agresyvus ir piktas leidinys.

„Sleaford Mods“ vėl dėmesio centre. Grupės fanai visai neseniai sulaukė siurprizo. Kas galėjo pagalvoti, kad jie meistriškai ir tik jiems būdingu stiliumi perdainuos „Pet Shop Boys“ klasiką „West End Girls“ ir išleis ikoninį vaizdo klipą. Dar įdomiau, kad patys „Pet Shop Boys“ remiksavo „Sleaford Mods“ versiją, o visa tai virto solidžiu leidiniu su „Roughtrade“ kokybės ženklu.

Gruodžio pradžioje „Sleaford Mods“ laukia dar vienas didelis egzaminas ir kol kas didžiausias karjeros koncertas Londone – istorinėje „Alexandra Palace“ koncertų salėje.

O kol kas laukiam vasaros ir „Sleaford Mods“ gig‘o Vilniuje.

Atrask. Daugiau. Muzikos.

8 Days A Week hq

tickets@8dw.lt
www.8dw.lt

Nuorodos

www.sleafordmods.com
https://www.facebook.com/SleafordModsOfficial
https://www.instagram.com/sleaford_mods/
https://twitter.com/sleafordmods
https://www.youtube.com/@SleafordModsOfficial

Muzikos katalogas

Live
Live on KEXP: https://youtu.be/S6XKTIoq__4
Later... with Jools Holland: https://youtu.be/I2kHEQlrK3U
Live on KEXP at Home: https://youtu.be/44G3IPz4HWg

Vaizdo klipai
West End Girls: https://youtu.be/0nTTGw2tXWU 
Big Pharma: https://youtu.be/Eu_Z0JH1k2w 
So Trendy (ft. Perry Farrell): https://youtu.be/emyqKPaRAHs 
Force 10 from Navarone: https://youtu.be/AVo9CeuS9lY  
UK Grim: https://youtu.be/loiI8M3U7gA 
Nudge It (ft. Amy Taylor): https://youtu.be/xhdGipqrKNY
Shortcummings: https://youtu.be/39HmCqHZOMU 
Mork n Mindy: https://youtu.be/iKcbSOjIzjQ
Second: https://youtu.be/IT09DGuXwYQ
Discourse: https://youtu.be/GuYczL-FcKc 
Kebab Spider: https://youtu.be/5uN3n-NjLHc 
Moptop: https://youtu.be/BtMs-_VEeyE 
B.H.S.: https://youtu.be/GQZN01Cqzek 
Tarantula Deadly Cargo: https://youtu.be/E-gvxxhcS8s 
Jolly Fucker: https://youtu.be/NyXt5dPEfeQ 
TCR: https://youtu.be/KT2mLi7ldew 


Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Sleaford Mods We 26/06/2024 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 36.00
Event Sleaford Mods
Date / Time We 26/06/2024 19:00
Venue Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Price 36.00
Good to know

Jie grįžta! Pirmieji bilietai visada pigiau! Žinoma, pigiausių užteks greičiausiems. Parašyk žinutę feisbuke muzikos agentūrai „8 Days A Week“ (www.8dw.lt) ir gausi nuolaidos kodą. Pats kodas galioja labai ribotą laiką – iki gruodžio 4 d. 10 val. Vieša prekyba „Bilietai LT“ kasose ir internete www.bilietai.lt startuoja gruodžio 4 d. nuo 10 val. 

Netaupyk, bet sutaupyk! 
Win/win. 

Bilietų su kodais kiekis labai ribotas. 

Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lithuania
Promoter
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Reg. no: 305527276
VAT LT100013541518
Event Sleaford Mods
Date / Time We 26/06/2024 19:00
Venue Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Price 36.00
Same promoter Same venue
Buy ticket La Femme - Paris-Hawaï Tour 2024 La Femme - Paris-Hawaï Tour 2024 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Buy ticket Warhaus - Vilnius Warhaus - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Buy ticket YUNGBLUD - Vilnius YUNGBLUD - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Buy ticket Jungle - Vilnius 2024 PopularPopularJungle - Vilnius 2024 Kalnų parkas, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload