logo
Select period
Search from map
Menu

Teatras KITAS KAMPAS. IEŠKAU ŽMOGAUS. Premjera

We 29/05/2024 19:00
Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
Vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje KITAS KAMPAS pristato nuotaikingą premjerą – rizikingiausio, sudėtingiausio ir labiausiai nenuspėjamo improvizacijos žanro – „ilgos formos" improvizacijų šou IEŠKAU ŽMOGAUS.
 
IEŠKAU ŽMOGAUS – tai improvizacijų spektaklis, sukurtas kadaise populiaraus TV realybės šou „Paieškų tarnyba“ motyvais, kurios metu kūrėjų komanda laidos dalyviams padeda rasti dingusį be žinios arba tolimą, seniai matytą giminaitį. Improvizuotai kuriamame IEŠKAU ŽMOGAUS realybės šou dalyvauja aktorių įkūnyti ieškomo personažo žmonos arba vyrai, žentai ir anytos, uošviai ir pusbroliai, nesantuokiniai vaikai ir meilužiai, pažįstami bei draugai. Visų jų tapatybė, bruožai ir svarbiausi gyvenimo įvykiai yra kuriami bendradarbiaujant su publika.
 
Netikėtos, absurdiškos, beprotiškos, jautrios, linksmos ir nostalgiškos susipažinimo istorijos, gyvenimus pakeitę įvykiai, meilės dramos ir intrigos yra lydimos pagrindinio klausimo – ar pavyks surasti ieškomą žmogų? Ar įmanoma sukurti, atstatyti arba išsaugoti ryšį tarp artimiausių ir brangiausių žmonių?
 
Spektaklyje vaidina teatro KITAS KAMPAS aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas, Inga Šepetkaitė ir Povilas Adomaitis. Spektaklio muziką vietoje improvizuoja ir kuria – Nikita Kiriuchinas ir Kazimieras Krulikovskis.
 
„Ilgos formos“ improvizacijų šou – tai daugiausiai meistriškumo reikalaujantis improvizacijos žanras, kuomet aktoriai be repeticijos ir scenarijaus sukuria ir suvaidina vientisą istoriją, tęsdami vieną siužeto liniją. Teatro KITAS KAMPAS kūrėjai per 15-ką teatro gyvavimo metų yra nuolatos eksperimentavę ir pristatę publikai šio formato variacijas, o 2015 metų gegužę suvaidino pirmąjį „ilgos formos“ improvizacijų spektaklį DURYS, dėl savo nenuspėjamumo ir improvizatorių išradingumo sulaukusį gausaus žiūrovų susidomėjimo.
 
Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į salę griežtai neįleidžiami. Prašome atsakingai įvertinti atvykimo laiką į teatrą ir nevėluoti.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Teatras KITAS KAMPAS. IEŠKAU ŽMOGAUS. Premjera We 29/05/2024 19:00 Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
Event Teatras KITAS KAMPAS. IEŠKAU ŽMOGAUS. Premjera
Date / Time We 29/05/2024 19:00
Venue Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
Good to know

Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į salę griežtai neįleidžiami. Prašome atsakingai įvertinti atvykimo laiką į teatrą ir nevėluoti.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 1val iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos: - 15% studentams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras
Malūnų g. 4 Vilnius Lithuania
Promoter
Improvizacijos teatras, VšĮ
Malūnų g. 6-9, Vilnius
teatras@kitaskampas.lt / +37067348278
Reg. no: 302576211
VAT ND
Event Teatras KITAS KAMPAS. IEŠKAU ŽMOGAUS. Premjera
Date / Time We 29/05/2024 19:00
Venue Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
Same promoter Same venue
Buy ticket Justino Malinausko magijos vakaras ''Ne į mikrofoną'' Justino Malinausko magijos vakaras ''Ne į mikrofoną'' Teatras Kitas kampas kavinė-baras, Vilnius
Buy ticket DŽIAZO VAKARAS su aktore Inga Šepetkaite ir pianistu Kazimieru Krulikovskiu DŽIAZO VAKARAS su aktore Inga Šepetkaite ir pianistu Kazimieru Krulikovskiu Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
Sold out Nuostabūs dalykai. Teatras KITAS KAMPAS Sold outSold outNuostabūs dalykai. Teatras KITAS KAMPAS Menų spaustuvė, Vilnius
Sold out Teatras KITAS KAMPAS. GERO JUOKO DOZĖ. Sezono uždarymas Sold outSold outTeatras KITAS KAMPAS. GERO JUOKO DOZĖ. Sezono uždarymas MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload