logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour

A 2024-07-09 20:00
Kalnų parkas, Vilnius

Vilniaus Kalnų parką vasarą sudrebins Bryano Adamso koncertas

Viena daugiausiai įrašų pasaulyje pardavusi roko žvaigždė oficialiai patvirtino, kad vasarą surengs koncertą Vilniuje. Vienintelis Bryano Adamso koncertas įvyks liepos 9-ąją dieną Vilniaus Kalnų parke. Mūsų šalyje garsusis Kanados muzikantas svečiuosis su pasaulinių gastrolių „So Happy It Hurts Tour“ šou programa.

Bryan Adams - „So Happy It Hurts“: https://youtu.be/d0caIWs0O9c

Vieša bilietų prekyba į Bryano Adamso gastrolių „So Happy It Hurts Tour“ koncertą Vilniaus Kalnų parke prasidės jau šį penktadienį (sausio 26 d.) nuo 10 val. visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt. Bet dvi dienas anksčiau, trečiadienį (sausio 24 d.), nuo 10 val. pirmieji bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai. Užsiregistruoti į „Live Nation Lietuva“ klubą galima čia: http://bit.ly/LiveNationConcertClub 

Bryan Adams - „I've Been Looking For You“ (Live): https://youtu.be/JmtCtc1dLlY

Pernai prasidėjusias pasaulines gastroles „So Happy It Hurts Tour“ Bryanas Adamsas atnaujino praėjusį šeštadienį (sausio 20 d.) surengęs koncertą „First Interstate“ arenos scenoje didžiausiame Montanos valstijos mieste Bilingse (JAV). Įspūdingą šou pradėjo buvęs „Eurythmics“ muzikantas Dave'as Stewartas. Vėliau Šiaurės Amerikos žemyne vyksiančių gastrolių metu Bryanas Adamsas koncertuos San Chosė̃ (Kalifornija), El Pase (Teksasas), Meksike (Meksika), Orlande (Florida), Pitsberge (Pensilvanija) ir Sirakūzuose (Niujorkas). Šiemet atlikėjas koncertus surengs ne tik JAV, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Kanadoje, daugelyje Europos šalių ir Lietuvoje.

Bryan Adams - „So Happy It Hurts Tour“ (Official Trailer): https://youtu.be/6D_NbT9Nu38

Bryanas Adamsas garsėja kaip vienas įdomiausių gyvai grojančių muzikantų pasaulyje. Jis išleido 17 studijinių albumų, įskaitant naujausią albumą „So Happy It Hurts“ (nominuotą „Grammy“ apdovanojimui), šešias rinktinių dainų kolekcijas, du filmų garso takelius, septynis koncertinius įrašus ir 75 hitais tapusius singlus. Amerikos įrašų pramonės asociacijos („RIAA“) duomenimis, per karjerą Bryanas Adamsas visame pasaulyje pardavė nuo 75 iki 100 mln. įrašų. Muzikanto kūryba pelnė daugybę apdovanojimų ir įvertinimų, įskaitant tris „Oskaro“ nominacijas, penkias „Auksinio gaublio“ nominacijas, „Grammy“ apdovanojimą ir 20 „Juno“ apdovanojimų.

Bryan Adams - „Run To You“: https://youtu.be/nCBASt507WA

Po sėkmingo debiutinio singlo „Let Me Take You Dancing“ (1979 m.) Bryanas Adamsas pasirašė sutartį su įrašų kompanija „A&M Records“. Vidutinės sėkmės sulaukusius pirmuosius albumus „Bryan Adams“ (1980 m.), „You Want It You Got It“ (1981 m.) ir „Cuts Like A Knife“ (1983 m.) lydėjo 1984-aisiais išleistas ketvirtasis atlikėjo darbas „Reckless“, kuris visame pasaulyje buvo išpirktas didesniu nei 12 mln. tiražu. Šį albumą išpopuliarino hitais tapusios dainos „Run To You“, „Heaven“ ir „Summer Of '69“. 1987 m. pasirodė albumas „Into The Fire“, kuris JAV parduotas platininiu, o Kanadoje - trigubai platininiu tiražu.

Bryan Adams - „Summer Of '69“: https://youtu.be/eFjjO_lhf9c

Į dešimtąjį dešimtmetį Bryanas Adamsas įžengė išleidęs albumą „Waking Up The Neighbours“ (1991 m.), kuriame buvo baladė „(Everything I Do) I Do It For You“ - filmo „Robinas Hudas: vagių karalius“ pagrindinė daina. Sėkmingiausios Bryano Adamso dainos singlo visame pasaulyje buvo parduota daugiau nei 15 mln. kopijų. 1993 m. muzikantas išleido savo pirmąją didžiausių hitų kompiliaciją „So Far So Good“, kuri pirmąją vietą perkamiausių įrašų topuose pasiekė devyniose pasaulio šalyse. 1996 m. buvo išleistas septintasis studijinis Bryano Adamso albumas „18 Til I Die“, parduotas didesniu nei 5 mln. kopijų tiražu. Po metų atlikėjas gerbėjams padovanojo „MTV Unplugged“ serijos koncertinį įrašą, kurį įsigijo per 2 mln. melomanų. XX-ąjį amžių muzikantas užbaigė išleidęs aštuntąjį studijinį albumą „On A Day Like Today“ (1998 m.) ir pristatęs antrąjį geriausių dainų rinkinį „The Best Of Me“ (1999 m.).

Bryan Adams - „(Everything I Do) I Do It For You“: https://youtu.be/Y0pdQU87dc8

Naująjį tūkstantmetį Bryanas Adamsas pradėjo kartu su kompozitoriumi Hansu Zimmeriu įrašydamas animacinio filmo „Simarono žirgas“ (2002 m.) garso takelį. Devintąjį studijinį albumą, kurį išpopuliarino hitas „Here I Am“, atlikėjas įdainavo ne tik angliškai, bet ir prancūzų kalba. Dešimtasis Bryano Adamso studijinį albumas „Room Service“ išleistas 2004 m., o po metų atlikėjas surinko trečiąjį geriausių hitų rinkinį „Anthology“. Dešimtmetį vienas populiariausių roko muzikantų pasaulyje baigė išleidęs vienuoliktąjį studijinį albumą „11“ (2008 m.), kuriame buvo vienuolika dainų.

Bryan Adams - „Please Forgive Me“: https://youtu.be/9EHAo6rEuas

Pirmąjį karjeroje kitų atlikėjų ir grupių dainų perdirbinių albumą „Tracks Of My Years“ Bryanas Adamsas išleido 2014 m. Įrašą su dešimt dainų, tarp kurių yra Bobo Dylano („Lay Lady Lay“), Ray Charleso („I Can't Stop Loving You“) „The Beatles“ („Any Time At All“) ir kitų dainų perdirbiniai, pristatė originali Bryano Adamso sukurta daina „She Knows Me“, kuri vienintelė buvo išleista singlu. Tryliktąjį kanadiečių dainininko ir dainų autoriaus Bryano Adamso studijinį albumą „Get Up“ (2015 m.) prodiusavo legendinis muzikantas ir grupės „Electric Light Orchestra“ lyderis Jeffas Lynne'as. Įrašas didžiausios sėkmės sulaukė Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje.

Bryan Adams - „Have You Ever Really Loved a Woman?“ (Classic Version): https://youtu.be/diKIYv8tMC8

2017 m. rudenį Bryanas Adamsas per socialinius tinklus paskelbė apie naujos kompiliacijos „Ultimate“ išleidimą, kurioje atsidūrė 19 didžiausių jo hitų ir dvi naujos dainos: „Please Stay“ ir „Ultimate Love“. Keturioliktasis studijinis albumas „Shine A Light“ (2019 m.), kuris „Juno Award“ ceremonijoje laimėjo „Best Adult Contemporary Album“ apdovanojimą, didelės sėkmės sulaukė Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje, Austrijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Vokietijoje.

Bryan Adams - „When You're Gone“ (with Melanie C): https://youtu.be/_W2jONIjrM0

Naujausią studijinį albumą „So Happy It Hurts“ Bryanas Adamsas pristatė 2022-ųjų kovo 11-ąją dieną. Tai yra pirmasis įrašas, kurį muzikantas išleido pasirašęs sutartį su įrašų kompanija „BMG“. Bryanas Adamsas neslepia, kad su šiuo albumu grįžo į normalų gyvenimą po „Covid-19“ pandemijos. Apibūdindamas albumą jis taip pat sakė: „Pandemija ir užsidarymas iš tikrųjų parodė kaip lengvai galime visko netekti. Staiga sustojo visos gastrolės, niekas negalėjo šokti į automobilį ir važiuoti ten, kur norisi. Pagrindinė daina „So Happy It Hurts“ yra apie laisvę, autonomiją, spontaniškumą ir atviro kelio jaudulį. Naujos dainos paliečia ir daug kitų  gyvenimiškų dalykų: laimę ir, svarbiausia, žmogiškojo ryšio paslaptį“.

Bryan Adams - „On The Road“: https://youtu.be/rWFygRQM140

Šių metų liepos 9-ąją dieną Vilniaus Kalnų parke vyksiantį Bryano Adamso pasaulinių gastrolių „So Happy It Hurts Tour“ koncertą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“. 

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour A 2024-07-09 20:00 Kalnų parkas, Vilnius 76.50 - 101.50
Renginys Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour
Data / Laikas A 2024-07-09 20:00
Renginio vieta Kalnų parkas, Vilnius
Kaina 76.50 - 101.50
Svarbi informacija

Tribūnose A-M vietos sėdimos, bet nežymėtos (žiūrovai galės atsisėsti kur laisva pasirinktose tribūnose).

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

Draudžiamas bilietų naudojimas bet kokiuose konkursuose ir reklamos kampanijose be koncerto organizatoriaus leidimo.
Kiekvienas renginio lankytojas (įskaitant bet kokio amžiaus vaikus) privalo turėti atskirą bilietą.

 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kalnų parkas
Kalnų parkas, T. Kosciuškos g., Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Įmonės kodas: 302694149
PVM kodas LT100006550317
Renginys Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour
Data / Laikas A 2024-07-09 20:00
Renginio vieta Kalnų parkas, Vilnius
Kaina 76.50 - 101.50
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Daddy Was A Milkman PopuliarusPopuliarusDaddy Was A Milkman Monte Pacis, Kaunas
Pirkti bilietą Sting 2024 PopuliarusPopuliarusSting 2024 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą FIVE FINGER DEATH PUNCH FIVE FINGER DEATH PUNCH Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Natalija Bunkė Natalija Bunkė Klaipėdos vasaros estrada, Klaipėda
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti